м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б
Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00
м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б
Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00
Кондиціонування будинку, котеджу, заміського будинку
Замовити установку кондиціонеру
Товари, необхідні для цього проекту
Наші клієнти
Чому працювати треба саме з нами
Огляд об'єкта профільними фахівцями
Детально плануємо проектні та монтажні роботи
Виконуємо роботи "Під ключ"
Ефективно витрачаємо час і кошти
Гнучка цінова політика
Висока якість гарантована
Залиште заявку, щоб отримати енергоефективний кондиціонер
Проживання у заміському великому будинку або котеджі біля природи та подалі від шкідливого впливу підприємств - мрія багатьох жителів багатоповерхівок. Але незважаючи на те, що приватні будинки зазвичай дуже просторі, їх мешканці також стикаються з питаннями встановлення оптимальної вентиляції, циркуляції повітря та підтримки комфортної температури.
Атмосфера у будинку – це не лише зручність, але й турбота про здоров’я, тому якісне кондиціонування будинку – не примха, а необхідність. Це кліматичне обладнання, що забезпечує потрібний температурний режим влітку та взимку, підтримує оптимальну вологість і чистоту повітря.
Таке обладнання виконуватиме свою роботу ефективно, якщо його потужність відповідатиме розміру приміщення і буде правильно встановлене. Щоб техніка працювала довго та без перебоїв, потрібна професійна допомога. Компанія ТРІАТЕК багато років займається складанням проектів та впровадженням кондиціонувальних та вентиляційних систем у приватних будинках, заміських котеджах і квартирах. Чудовий мікроклімат та якісний повітрообмін для мешканців та гостей приміщення – наш пріоритет!
Для оптимального кондиціонування заміських будинків ми рекомендуємо використовувати якісну спліт або мульти-спліт систему. Вона складається з одного зовнішнього елементу і одного або кількох внутрішніх блоків. Враховуючи, що в приватному будинку або котеджі є багато кімнат і приміщень, де потрібен індивідуальний мікроклімат, оптимальним буде монтаж саме мульти-спліт системи. Зараз цей варіант кондиціонерів є найбільш популярним.
Така система кондиціонування заміського будинку не псуватиме фасад, оскільки потребує встановлення лише одного зовнішнього блоку, який має потужність, достатню для обслуговування усієї системи. Зовнішні елементи кондиціонування для будинку або котеджу встановлюють на фасаді будівлі, а внутрішні - всередині приміщення.
Існують кілька видів внутрішніх блоків, які слід обирати залежно від потреб.
Внутрішні елементи системи монтуються на стіну під стелею, тому заощаджують простір та майже непомітні в інтер’єрі. Потік повітря поступово направляється згори донизу, рівномірно розподіляючись по площі й уникаючи протягів і прямого направлення на присутніх. Настінне кондиціонування для котеджу та будинку можна встановлювати і після ремонту та свіжого оздоблення стін, а фреонопроводи замаскувати декоративними коробами.
Регулювання усіма внутрішніми блоками здійснюється одним пультом керування з можливістю налаштування індивідуального режиму температури. Кліматичне обладнання має кілька рівнів фільтрації для видалення запахів, шкідливих бактерій та очищення повітря. Серед додаткових функцій – осушення/зволоження, іонізація, датчики руху для автоувімкнення, дистанційне управління та очищення.
Отже, ця система ефективно вирішує питання з кондиціонуванням будинку. Для кожної кімнати можна встановити необхідні умови мікроклімату.
Фахівці ТРІАТЕК виділяють наступні переваги настінного кондиціонування:
Розміщення системи планують ще на стадії проектування будівлі. При цьому висота стелі знижується приблизно на 17 см. Такий тип обладнання (повітропроводи і блоки) встановлюють під стелею або вбудовують у неї. Таким чином внутрішнього елементу кондиціонера зовсім не видно. Неозброєним оком можна побачити лише решітки, які за бажанням можна задекорувати. Для монтажу зазвичай обирають, комори, санвузли тощо.
Така система для підійде для кондиціонування котеджів та приміщень з великою площею. Подача повітря відбувається через теплоізольовані повітропроводи. Головна особливість канальної системи – рівномірне нагрівання/охолодження повітря у кількох кімнатах одночасно. При цьому прилад працює безшумно.
ТРІАТЕК рекомендує кондиціонери канального типу як найбільш продуктивне кліматичне обладнання. Такі пристрої забезпечують немало переваг:
Найчастіше їх кріплять на стіну на рівні з підлогою або під вікном (як опалювальні радіатори). Ми рекомендуємо такий тип кондиціонування для заміських будинків, де немає можливості повісити агрегат на стіні (наприклад, верхньому поверсі зі скатним дахом) або якщо кондиціонер використовуватиметься для обігріву (це дозволить подати теплий потік знизу)
Серед його переваг – режими охолодження/обігріву, рівномірна подача повітря, інверторний компресор (пристрій автоматично регулює потужність роботи відповідно до температури в приміщенні, чим заощаджує електроенергію), необхідний функціонал (тиха робота, керування повітропотоками, таймер вимкнення).
Вирішив встановити якісне та сучасне кондиціонування для заміських будинків і котеджів від ТРІАТЕК, ви отримуєте багато переваг:
Щоб підібрати побутове кондиціонування в будинок, тобто отримати кондиціонер, який буде довго служити, створюючи ідеальний мікроклімат для всіх мешканців, варто знати, які параметри є найважливішими.
Площа приміщення. За цим критерієм можна підібрати обладнання для дому з оптимальною потужністю.
Потужність. Мається на увазі не споживана потужність, а охолоджуюча. Найпростіший спосіб розрахунку: визначити площу приміщення та поділити її на 10. Тобто для заміського будинку 70 м2 необхідна система потужністю 7 кВт. Але це приблизно. Додатково слід врахувати висоту стелі, кількість та розмір вікон, кількість присутніх в кімнаті (+ 0,1 кВт на одну людину), кількість і тип побутових приладів (+0,3 кВт на кожний), а також місце встановлення зовнішнього блока (сонячна/затінена стіна), при розташуванні на південній стіні треба додати чверть початкової потужності.
Рівень шуму. Від цього залежить, як комфортно буде перебувати поряд з кондиціонером. Оптимально для зовнішнього елементу системи 40-50 дБ. Для внутрішніх – приблизно 20-30 дБ. Точний рівень шуму вказують в інструкції.
Принцип дії. Існує інверторна система кондиціонування для будинку та on/off. Зараз майже всі виробники випускають на ринок інверторні моделі. Такі кондиціонери після початку роботи працюють на максимум до досягнення заданої температури. Після швидкість обертів знижується до мінімуму, але не вимикається повністю. Це дозволяє зменшити навантаження на енергомережу та захищає прилади від перепадів напруги. Інверторні системи здатні ефективно обігріти великий будинок при зовнішній температурі на від -5 до -15 градусів. Але як основний прилад для опалювання кондиціонер краще не використовувати.
Сучасні кондиціонери здатні не лише встановлювати потрібну температуру у будинку. Такі спліт-системи оснащенні велико кількістю корисних опцій:
При проектуванні кондиціонування в котедж чи будинок враховується чимало факторів: особливості будівлі та кімнат, кількість блоків та їх типи, вид кондиціонування, рівень потужності, необхідність у додатковому функціоналі, економічність системи та багато ін.
Компанія ТРІАТЕК виконує встановлення систем кондиціонування приміщень “під ключ”. Ми підберемо оптимальний варіант для котеджів та будинків, розробимо детальний проект монтажних робіт, а також проведемо встановлення приладів та необхідні налаштування. Тож не відмовляйте собі у комфорті та встановлюйте кращі системи кондиціонування котеджу та будинку й насолоджуйтеся ідеальним мікрокліматом!
Залиште заявку, щоб отримати енергоефективний кондиціонер
Часті запитання
Вигідніше за все замовити кондиціонування будинку можна в компанії ТРІАТЕК. Наші спеціалісти багато років займаються підбором та установкою кондиціонерів та вентиляційних систем, а також розробкою усієї проектної документації та обслуговуванням кліматичного обладнання. Тож якщо потрібна допомога з монтажем систем кондиціонування, залишайте заявку, а все інше довірте професіоналам.
В середньому монтаж одного блоку проходить за 3 години, але точні строки реалізації кондиціонування котеджу залежать від типу системи, площі будівлі й кількості кімнат. Щоб зробити роботу максимально оперативно та якісно, команда ТРІАТЕК проводить встановлення у декілька етапів: підготовка місць монтажу обладнання; розробка проекту та прокладка фреономагістралей, повітропроводів, кабелів та ін. комунікацій. Після цього відбувається встановлення зовнішніх і внутрішніх блоків, їх підключення та налаштування. Завершальним етапом проходить тестування системи.
Для заміського будинку ми рекомендуємо встановити спліт або мульти-спліт систему. Вона має зовнішній блок, який монтується на фасаді будинку та один або кілька внутрішніх. Так, для кожної кімнати ви можете налаштувати індивідуальні параметри повітря. Серед типів внутрішніх блоків пропонуємо настінні варіанти (монтуються на стіну під стелю), канальні (приховуються на стелі) або підлогові (над підлогою на стіні). Усі кондиціонери оснащенні інверторною технологією, фільтрацією повітря, дистанційним керуванням та ін. додатковими функціями.
Замовити
дзвінок
Вхід
Реєстрація
Відновлення