• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
  • +38 067 139-39-49
  • +38 073 436-39-49
  • +38 050 398-39-49
  • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Вентиляція і кондиціонування стоматологій

Не можете знайти потрібну інформацію?
Залиште заявку і ми звяжемось з вами

 

 

Наші клієнти

client_new
client_new
client_new
client_new
client_new
client_new

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

вентиляція стоматології

Правильна вентиляція та кондиціонування стоматології сприяє ефективному повітрообміну, підтримує стабільний температурний режим, перешкоджає появі конденсату, підвищенню вологості та заощаджує електроенергію!

Сучасні стоматологічні клініки обладнують передовою апаратурою та медичними інструментами. Це має відноситися і до кліматичної техніки, оскільки в приватних закладах необхідна не просто стерильна, а й комфортна атмосфера для клієнтів. Сюди відноситься очищення повітря, запобігання поширенню різних запахів та інфекцій і підтримка комфортного температурного режиму.

Правильне проектування вентиляції для стоматології, а також використання сучасного обладнання дозволяє досягти ідеального результату! Специфіка діяльності стоматкабінетів вимагає ретельнішого фільтрування повітря та створення прийнятних умов роботи персоналу – цього можна домогтися лише якісною вентиляцією в стоматології.

Для чого необхідний клімат-контроль

Сучасне обладнання допомагає зберігати стерильність кімнат, знезаражувати повітря та не допустити розповсюдження інфекцій та плісняви.

Нерідко власники клінік, розташованих у житловій будівлі, покладаються на вентиляційну систему, що вже прокладена там, але вона недостатньо потужна для медичного закладу, оскільки не здатна якісно виводити запах медикаментів та зберігати повітря чистим.

Компанія ТРІАТЕК виконає професійний монтаж вентиляції і кондиціонування для стоматології. Наші фахівці грамотно спроектують кожний елемент системи та підберуть спеціалізоване обладнання!

Проектування вентиляції для стоматології: який тип системи кращий

проектування вентиляції для стоматології

Припливна вентиляція. Найбільш простий тип вентиляції. Система складається з повітропровода і фільтрів та підходить до приміщень будь-якого виду. Її перевага полягає у якісній фільтрації повітря, що надходить всередину від бруду й пилу. Це дозволяє зберігати в стоматклініці стерильні умови та отримувати свіже повітря.

Витяжна вентиляція. Принцип системи - у витягуванні відпрацьованого, несвіжого повітря з приміщення. Разом з цим видаляються інфекції та мікроби. Перевага витяжної вентиляції – у безперервному повітрообміні та доступності.

Вентиляція припливно-витяжного типу. Така вентиляція для стоматологій є найбільш продуктивним типом повітрообміну, що ідеально підходить для медичних установ. Повітря, насичене вуглекислим газом та шкідливими домішками, виводиться на вулицю, а натомість інша частина системи забирає зовні свіжий потік повітря, попередньо відфільтрувавши його. Так відбувається ефективна циркуляція повітряних мас.

Така вентиляція стоматології також вирішує задачі підігріву/охолодження повітря в приміщенні залежно від пори року. Для цього пристрій можна оснащувати холодильною секцією, нагрівальним елементом або рекуператором, що дозволить знизити тепловтрати взимку та утилізувати надмірне тепло у спекотні дні.

Якому кондиціонуванню стоматології краще віддати перевагу

Приватні стоматологічні кабінети та клініки створюють комфорт і затишок для клієнтів, тому важливо обрати модель, яка не лише буде очищати повітря та зберігати приємний мікроклімат, але й працюватиме тихо і не псуватиме стиль інтер’єру через громіздкість обладнання.

Кращим рішенням, яке рекомендують фахівці ТРІАТЕК, є спліт-система з  настінним кондиціонером. Її складають 2 блоки: потужний зовнішній елемент монтують на вулиці, а внутрішній – у приміщенні під стелею на стіні. Кондиціонер здатний охолоджувати та обігрівати кабінет та дозволяє легко керувати направленням потоків. Повітря рівномірно розподіляється по кімнаті уздовж стелі, прямий потік не потрапляє на людей, що виключає ризик застудитися. 

Сучасні устаткування для кондиціонування стоматологій дозволяють регулювати режими пультом управління та зберігають задані налаштування температури. Також в монтаж обладнання можна включити фільтри очищення з функцією знезараження та озонування для дезінфекції від вірусів та усунення запахів.

проектування кондиціонування для стоматології

У випадку, якщо приміщення клініки доволі просторе, а висота стелі не нижча за 3 метри, оптимально встановити стельовий тип кондиціонеру. Його зовнішній блок кріпиться на фасад будівлі, а внутрішній – у підвісну стелю. Прилад рівномірно розподіляє повітря на чотири боки, не створюючи протягів, та іноді може заміняти вентиляцію стоматології. Кондиціонер допоможе підтримувати правильний температурний режим, а в поєднанні з вентиляцією в приміщенні не буде утворюватися конденсат та зайва волога. Отже, санітарно-гігієнічні норми будуть виконані, а лікарі та клієнти не відчуватимуть дискомфорту, задухи та неприємних запахів.

Важливо! Проектування кондиціонування для стоматології та монтажні роботи, виконані неправильно, спричинять збій системи та передчасну поломку техніки, а неякісний повітрообмін призведе до дискомфорту та погіршенню самопочуття присутніх у клініці. Тому, щоб система працювала безперебійно та правильно, не відмовляйтеся від професійних комплексних послуг монтажу.

Як проводять вентиляцію стоматології

Основне вентиляційне обладнання встановлюють ще на стадії масштабного ремонту або будівництва. Спеціалісти обов’язково оглядають приміщення, складають проект і креслення. Також обов’язково орієнтуються на санітарні норми, розраховують кількість постійних відвідувачів та площу клініки. Потім проект вентиляційної системи узгоджується і проходиться монтаж та запуск обладнання.

Замовляйте послуги проектування та встановлення кліматичного обладнання від ТРІАТЕК! З якісним кондиціонуванням стоматологій та ефективною вентиляцією ви не лише забезпечите комфорт клієнтам і працівникам, але й  підтримаєте відмінну репутацію свого сервісу!

Не можете знайти потрібну інформацію?
Залиште заявку і ми звяжемось з вамиЧасті запитання

Де замовити вентиляцію для стоматології?

Вигідніше за все замовити вентиляцію для стоматології можна в компанії ТРІАТЕК. Наші спеціалісти допоможуть розробити проект вентиляційної системи та підібрати обладнання з урахуванням специфіки приміщення, його площі, місця розташування (житлова споруда або окрема будівля тощо) та кількості працівників і відвідувачів. Це гарантує ефективну та довговічну роботу системи і комфортні умови перебування в закладі.

Які системи кондиціонування можна використовувати в стоматології?

Для стоматологій оптимально використовувати спліт-систему кондиціонування з настінним внутрішнім блоком. Зовнішній блок монтують на фасаді будівлі, а внутрішній – на стіні в кабінеті. Обладнання забезпечує підтримку оптимальної температури в режимі обігріву та охолодження, видаляє надмірну вологу та фільтрує повітря. При цьому потоки рівномірно розподіляються по приміщенню, не створюючи протягів. Також система додатково оснащується припливно-витяжною вентиляцією для ефективного повітрообміну та підвищення енергоефективності приміщення.

Чи є в вас комплексні рішення?

Так. Ідеального мікроклімату та стерильних умов у медичному закладі можна досягти поєднанням ефективного повітрообміну з видаленням відпрацьованих мас та надходженням чистого повітря, комфортного температурного режиму та оптимального рівня вологості. Тому компанія ТРІАТЕК пропонує комплексні рішення кондиціонування та вентиляції для стоматологій. Ми підберемо обладнання, яке забезпечить тривалу підтримку усіх параметрів на прийнятному рівні.