• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
  • +38 067 139-39-49
  • +38 073 436-39-49
  • +38 050 398-39-49
  • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Кондиціонер для спальні

Замовити установку кондиціонеру

Купити кондиціонер в спальню – більш ніж гарне рішення, адже це найважніша кімната у будь-якому домі чи квартирі, бо саме тут ми проводимо третину свого життя.

Щоб сон був комфортним, здоровим та заряджав енергією на весь день, дуже важливо підтримувати правильний мікроклімат у приміщенні – для цього слід використовувати сучасні кондиціонери від ТРІАТЕК, які будуть слідкувати за температурою повітря у кімнаті й підтримувати її на комфортному рівні.

Найкращі моделі кондиціонерів для спальні!

кондиціонер для спальні фото, зображення

Кондиціонери, які можна використовувати в спальні, як і звичайні, відрізняються за багатьма параметрами, а тому головне питання не в тому, встановлювати кондиціонер для спальні, чи ні, а в тому, який саме вибрати та які функції в ньому повинні бути.

Сучасні спліт-системи працюють надзвичайно тихо: рівень їх шуму становить від 19 до 25 дБ на мінімальній та середній швидкості. Вони продуктивні та енергоефективні як при охолодженні, так і при обігріві приміщення. Якщо немає жодних перешкод для монтажу зовнішнього блоку на фасаді будівлі, то однозначно кращим рішенням для спальні буде придбати саме спліт систему.

Серед функцій, які повинен мати сучасний кондиционер для спальні – не тільки охолодження:

  • Фільтрація – в залежності від якості повітря можна обрати кондиціонер з різними фільтрами: холодною плазмою, вугільним та антибактеріальним очищенням.
  • Осушення – дозволяє зробити занадто вологе повітря більш комфортним та не допустити появи грибка.
  • Іонізація – дають можливість знезаразити повітря в спальні та наситити його позитивними іонами, створюючи враження відпочинку на природі: наприклад, десь на узбережжі чи в горах.
  • Тиха робота – додатковий режим інверторного кондиціонера, який робить його використання майже непомітним.

Також він повинен мати можливість регулювання напрямку шторок і повітряних потоків, та автоматичне вимикання через заданий час, що дуже зручно для нічного режиму. Та яку б модель ви не обрали, в магазині ТРІАТЕК представлені усі, а їх продаж відбувається за надзвичайно приємними цінами!

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Інверторний кондиціонер або звичайний

Усі спліт-системи поділяються на інверторні та неінверторні. Відмінність між ними полягає у принципі роботи компресора: у неінверторних він працює за принципом увімкнення-вимкнення. Коли кондиціонер повністю охолоджує приміщення, компресор вимикається. Щойно температура у приміщенні підвищиться, компресор знову починає роботу.

В інверторних моделях компресор просто знижує швидкість обертів у міру зниження температури у приміщенні. Він постійно підтримує необхідну температуру, працюючи на найменших обертах.

Інверторні кондиціонери для спальні допомагають економити електроенергію, тихіше працюють, краще обігрівають приміщення та безпечніші для здоров’я, тому що не створюють різких перепадів температури. Однак, щоб купити такий кондиціонер, доведеться заплатити на 30% дорожче.

кондиціонер в спальню

Як правильно розрахувати потужність

Орієнтовний розрахунок потужності кондиціонера виглядає так: 1 кВ на 10 м2 приміщення при висоті стелі не більше 2,7 м. Однак краще завжди обирати потужність з невеличким запасом, тому що при пікових навантаженнях, наприклад при температурі +35 і вище, потужність роботи кондиціонера на охолодження почне знижуватися. Також краще купити кондиціонер для спальні вищої потужності, якщо квартира розташована на останньому поверсі під дахом, якщо вікна в кімнаті дуже великі й пропускають багато сонячного світла.

Обираючи кондиціонер в спальню від компанії ТРІАТЕК, ви тримаєте сучасну модель, яка ідеально вирішуватиме покладені на неї завдання! Тож забезпечте собі необхідний комфорт під час нічного відпочинку та здоровий мікроклімат!Часті запитання

Чи можна ставити кондиціонер в спальню?

Так, кондиціонер без проблем можна використовувати в спальній кімнаті – як для охолодження, так і для обігріву. Головне, не розташовувати його навпроти спального місця, щоб холодне повітря не було спрямоване на людей, які сплять. Якщо відстань до ліжка 2,5–4 м, то вони потраплятимуть у зону найбільш сильного холоду й матимуть ризик застудитися, а тому встановлювати його потрібно в правильному місці.

Де краще розмістити кондиціонер в спальні?

Найзручніше місце розташування кондиціонера в спальні – на стіні біля узголів’я, праворуч або ліворуч від ліжка, але тільки не прямо над головою. Також можна розташувати обладнання перпендикулярно до спального місця. Важливо розташувати прилад так, щоб потік повітря проходив повз людей і не був спрямований на них. Коли в кімнаті спекотно, і людина ввімкне кондиціонер, щоб знизити температуру, система почне виробляти повітряний потік, температурою від 8ºС. Якщо кондиціонер всю ніч обдуватиме сплячих повітрям такої температури, то на ранок вони прокинуться із застудою.

Де придбати кондиціонер для спальні?

Вигідніше за все придбати кондиціонер для спальні можна у магазині ТРІАТЕК. Ми допоможемо підібрати оптимальну модель, яка ідеально інтегрується до вашої кімнати та матиме увесь необхідний функціонал. З кожним роком кондиціонери стають усе більш популярними, з’являються нові моделі та технології, тому ви без проблем знайдете необхідний кондиціонер, який задовольнить усі ваші побажання.

Чи можна розраховувати на вашу установку кондиціонера в спальні?

Так, до переліку послуг нашої компанії входить і монтаж кондиціонера та його налаштування. Зазвичай вам не знадобиться жодних додаткових дозволів на встановлення, крім рідкісних випадків, коли монтаж обладнання має бути узгоджений із співробітниками ЖЕКу. Не рекомендуються спроби самостійного монтажу кондиціонера, якщо ви не спеціаліст і не маєте відповідного досвіду встановлення. Куди зручніше та вигідніше буде довірити це завдання спеціалістам компанії ТРІАТЕК – ми зробимо все швидко та за правилами.