• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
  • +38 067 139-39-49
  • +38 073 436-39-49
  • +38 050 398-39-49
  • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Вентиляція повітря промислових приміщень

Залиште заявку, щоб отримати енергоефективну систему кондиціонування

В більшості виробничих приміщень цілодобово знаходиться велика кількість працівників і працюючого технічного обладнання. Там щодня випускають різні види продукції, використовують хімічні речовини та задіюють небезпечні технології. Погана циркуляція повітря й задуха шкодить не лише здоров’ю персоналу, але й несе ризик утворення конденсату та розмноження плісняви, що в свою чергу розповсюджує бактерії, неприємний запах та псує продукцію, техніку і конструкції приміщення. Щоб уникнути таких проблем, встановлюють вентиляцію виробничих приміщень.

Система повітрообміну потребує грамотного встановлення, тому краще за все буде звернутися до фахівців компанії ТРІАТЕК. Ми проведемо увесь комплекс робіт з проектування та монтажу вентиляції й підберемо якісне та енергоефективне обладнання під ваш випадок!

Яка вентиляція потрібна на виробництві

Серед основних вимог СанПіН – вологість повітря не більше 40–60%, а в деяких приміщеннях – не вище 30%, температура для комфортної роботи персоналу +18–22 градуси Цельсія.

Вентиляцію виробничого приміщення можна зробити декількома способами. Природний повітрообмін через провітрювання як єдине джерело вентиляції – неефективний. Він не забезпечить чистоту повітря та призведе до значних тепловтрат зимою, тож необхідна примусова (механічна) вентиляція.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Припливна вентиляція

Така вентиляція працює на приток свіжого повітря, що надходить у приміщення за рахунок вентиляторів та клапанів, які очищають його від пилу та бруду. Відпрацьовані маси видаляються через систему повітропроводів. Додатково в систему встановлюють теплообмінник (калорифер) для підігріву повітря. Часто таким способом посилюють природну вентиляцію, а для повітрообміну у великих виробничих приміщеннях з кількома зонами приточну вентиляцію поєднують з канальним кондиціонуванням – таке обладнання ефективно видаляє надлишки тепла і вологи й працює незалежно від погоди.

Припливно-витяжна

Така  вентиляція виробничих приміщень є найбільш універсальною й працює на виведення брудного повітря з приміщення та одночасне нагнітання свіжих потоків. При цьому система оснащена фільтрами, які попередньо очищають повітря. Для заощадження до 80% енергії можна встановити рекуператор, який підігріватиме вхідні потоки взимку та охолоджуватиме – влітку. Також перевага такої вентиляції в легкому монтажі та можливості встановлювати обладнання навіть після ремонту приміщення.

З якісною вентиляцією виробничого приміщення від ТРІАТЕК ви отримаєте максимум переваг:

  • якісний повітрообмін;
  • виведення відпрацьованих повітряних мас, забруднених СО2, пилом і бактеріями;
  • забезпечення притоку свіжого повітря, яке попередньо фільтрується від забруднень;
  • видалення конденсату і надлишків тепла, створених виробничими процесами, людьми і технічним обладнанням;
  • підтримка правильних санітарних умов (температури, рівня вологості та запобігання утворенню грибка).

Вентилювання виробничих приміщень – головна умова продуктивності праці, високих прибутків та відсутності проблем із перевірками санстанції, тому не зволікайте встановити якісну та безперебійну вентиляцію від ТРІАТЕК, яка підтримає необхідні показники мікроклімату!