• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
 • +38 067 139-39-49
 • +38 073 436-39-49
 • +38 050 398-39-49
 • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Кондиціонування серверної

Замовити установку кондиціонеру

Кондиціонування серверної

Серверна - це приміщенням, де встановлюється та працює комунікаційне обладнання, тому теплова енергія виділяється в надлишку. Мікроклімат в приміщенні, де розміщені технічні прилади, повинен бути оптимальним, а тепло відводитися.

Кондиціонування серверної є обов’язковим. Це гарантія, що робота компанії не зупиниться. Якщо залишити це приміщення без сучасної системи кондиціонування, може перегрітися апаратура, як наслідок високотехнологічне обладнання вийде з ладу, а це в свою чергу призведе до того, що в організації будуть великі фінансові втрати. Щоб цього не сталося, звертайтеся до фахівців компанії ТРІАТЕК - ми зробимо все так, як треба, щоб встановлене обладнання не перегрівалося і працювало без збоїв!

Монтаж систем кондиціонування серверної

Кондиціонуванню серверної приділяють багато уваги, адже охолоджувати встановлені там пристрої потрібно навіть взимку. Кондиціонування створює максимально комфортні умови, адже відбувається «корекція» повітря. Від мікроклімату залежить самопочуття працівників, навіть їх настрій та стан здоров’я: якщо встановити вентиляційні системи та кондиціонери, створяться найкращі умови для перебування персоналу.

Приміщення повинно добре провітрюватись, а кліматична система коректно працювати, тому необхідно вибирати обладнання, звертаючи увагу не тільки на його основні параметри, а і потужність.

Кондиціонування для серверної слід обирати, зважаючи на такі характеристики:

 • площа приміщення;
 • висота стель;
 • теплоподача обладнання та його розміщення;
 • призначення кожної зони;
 • особливості клімату регіону.

проектування кондиціонування для серверної

Перед тим, як починати монтаж систем кондиціонування серверної, також враховується те, як розміщена серверна в будівлі. Наприклад, якщо зовнішня стіна далеко від кімнати, необхідно встановлювати таку модель, яка передбачає установку внутрішнього та зовнішнього блоку (між ними велика відстань).

Охолодити серверну дуже просто, якщо дотримуватися всіх необхідних правил. Найголовніше - визначитися з показниками температури, які більш всього підходять для цього, а також з рівнем вологості. Обов’язково розраховується сумарне тепловиділення та додається до нього від 10 до 15% запасу.

Кондиціонувальні агрегати від ТРІАТЕК бувають різних типів, тому враховується розмір приміщення, звертається увага на обсяг тепла, яке виділяється. Проводитись монтаж кондиціонування серверної повинен кваліфікованими спеціалістами, адже це таке завдання, де слід враховувати багато чинників.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Яку систему кондиціонування обрати для серверної

Всі сучасні системи охолодження є новими розробками відомих компаній, тому вони ефективно працюють та відрізняються довгим терміном служби.

Для серверних випускаються такі моделі:

 • Прецизійні – це кондиціонери професійного рівня, які працюють цілодобово незалежно від пору року. Повністю укомплектована установка відрізняється підвищеною надійністю. Ще одна головна перевага таких систем полягає в спеціальному виконанні, а це полегшує монтаж.
 • Спліт-системи – бюджетні моделі, які монтують на стіни, вони ще бувають канальні. Режим роботи – низька зовнішня температура -24 градуси. Важливо зазначити, що потрібно купляти такі системи від надійних виробників, щоб вони працювали цілодобово.

Кондиціонування в серверну з використанням спліт-системи ефективне тільки при температурі до -15 градусів. Якщо температура нижча, масло в компресорі згасає, це призводить до зупинки або поломки компресора. Щоб звичайна спліт-система могла витримувати температуру до -30 градусів, слід встановити спеціальний «зимовий комплект», в якому є пристрій обігріву компресора. Замовити його можливо на сайті ТРІАТЕК.

Кондиціонування серверної є необхідним рішенням, щоб підтримувати оптимальну температуру, очищати повітря від пилу та контролювати вологість. Кондиціонер в серверній кімнаті виконує специфічні функції, до цього обладнання пред’являють особливі вимоги. Це викликано тим, що кліматичні системи не направлені на підтримку оптимального клімату для людини.

Вимоги для кондиціонування серверної

монтаж кондиціонування для серверної

Коли визначена продуктивність, враховується площа приміщення, наявність або відсутність вентиляції, кількість серверів та рівень тепловиділення кожного з них. Це дає змогу з’ясувати усі вимоги до обладнання.

Загалом кондиціонуванню серверної ставлять наступні завдання:

 • висока потужність та наявність регулювання температури;
 • ефективні фільтри, які можуть видалити весь пил;
 • осушувачі повітря, що підтримують необхідну вологість в приміщенні.

У кожного обладнання є свій термін експлуатації, тому спеціалісти рекомендують для убезпечення даних та програмного забезпечення робити ротацію кондиціонерів та їх резервування. Це значить, що потрібно встановлювати декілька кліматичних систем для забезпечення кондиціювання.

Для чого потрібне проектування кондиціонування серверної

Проектуванню кондиціонування серверної потрібно приділити багато уваги - це створює комфортний мікроклімат та дає змогу обладнанню працювати довго. Спеціальний проект є документом, який дає повне розуміння того, як саме та в якому місці буде розташоване обладнання. Завдяки проекту стає зрозумілим, які потрібно використати комплектуючі, щоб зробити установку, та якою буде ціна монтажу. Проектування дозволяє зробити правильний вибір системи та розрахувати з точністю її працездатність.

Також проектування кондиціонування серверної потрібне, щоб система була ефективною, економічною, безперебійною та мала більш-менш естетичний вигляд. Особливістю проектування системи є й те, що вона повинна виконувати свої функції цілий рік, працювати 24/7 та не вимикатися у разі настання аварії.

Як правильно вибрати кондиціонер для серверної

Найбільш популярнішими моделями є настінні системи. Вони мають компактні розміри та коштують порівняно недорого. Але в такої техніки є свої недоліки – фіксована довжина та маленьке вироблення холоду. Для великого приміщення такі моделі не зовсім підходять.

Потолочні кондиціонери відрізняються високим виробленням холоду. Повітря рівномірно розподіляється всередині приміщення. Найбільш популярні спліт-системи, в яких є блок з функцією осушення та спеціальними фільтрами, які захищають кімнату від пилу та підтримують оптимальну вологість.

Перед тим, як купляти кліматичну систему, необхідно уважно ознайомитися з усіма особливостями кожного виду й підготувати відповідне проектування кондиціонування для серверної. Дуже важливо враховувати площу приміщення та всі особливості розміщеної техніки, а тому звертайтеся по допомогу до фахівців ТРІАТЕК – ми зробимо усе по правилам!