• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
  • +38 067 139-39-49
  • +38 073 436-39-49
  • +38 050 398-39-49
  • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Вентиляція ресторану, кафе, бару

Залиште заявку, щоб отримати ефективну систему вентиляції

 

 

Наші клієнти

client_new
client_new
client_new
client_new
client_new
client_new

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Не можете знайти потрібну інформацію?
Залиште заявку і ми звяжемось з вами

Етапи роботи

1
ЕТАП 1

ЕТАП 1

Первинний контакт і надання нам вихідних даних

2
ЕТАП 2

ЕТАП 2

Розробка концепції систем і попередня оцінка бюджету

3
ЕТАП 3

ЕТАП 3

Проектування

4
ЕТАП 4

ЕТАП 4

Узгодження розгорнутої кошторису і укладення договору

5
ЕТАП 5

ЕТАП 5

Виконання монтажних робіт

6
ЕТАП 6

ЕТАП 6

Підписання договору на гарантійний та післягарантійний сервіс

 

Вентиляція ресторануУспіх ресторану, бару або кафе залежить від якісного сервісу. зручних меблів та смачної їжі, але якщо гостей зустрічатиме задуха, вологість та поганий запах, вони не затримаються, а тому варто задуматися над вентиляцією для кафе.

Команда ТРІАТЕК готова провести надійну вентиляцію ресторану, яка працюватиме правильно, ефективно та не потребуватиме частого обслуговування та ремонту. Продумана вентиляція закладу харчування здатна підтримувати оптимальний рівень свіжого повітря, забезпечувати комфорт і здорову атмосферу. З якісною вентиляцією ви позбудетеся неприємних запахів із санвузла, місць для паління та кухні.

Для чого потрібна вентиляція кафе

Встановивши таке обладнання, можна вирішити багато задач:

  • позбутися задухи, надмірної вологості та погіршення санітарно-гігієнічних норм;
  • домогтися ідеальних кліматичних умов у приміщенні для комфорту гостей і персоналу та збереження продуктів;
  • забезпечити ефективне видалення запахів їжі, тютюнового диму, інших неприємних ароматів;
  • постачати свіже й чисте повітря ззовні.

Де потрібна вентиляція ресторану

вентиляції для ресторану

Вентиляція ресторану ділиться на повітрообмін кухні та інших приміщень: зали для гостей, танцювального майданчика, санвузла, адміністративних приміщень. Кожна зона потребує конкретних параметрів якості повітря та обладнання, яке підходить під конкретні технічні вимоги.

У залі для тих, хто палить, повітря має швидко виводитися, не створюючи незручностей сусідніх столиків. На кухні система має виводити зайве тепло та сторонні запахи їжі спеки від місця приготування їжі. Вентиляція в кафе з рекуперацією повітря дозволить економити на опаленні в холодний період часу, а для приємного охолодження відкритих майданчиків в літню пору року ТРІАТЕК пропонує встановити систему туманоутворення.

Комфортна температура та свіже повітря створить приємну атмосферу, в якій захочеться затриматися довше та насолоджуватися стравами. Ви назавжди позбудетеся проблеми задухи та накопичення конденсату на кухні і санвузлах, що призводить до розмноження грибка та порушує санітарні норми й репутацію закладу. Вентиляція для ресторану забезпечить якісний повітрообмін, видалення диму від паління, вуглекислого газу та ін. шкідливих домішок, що сприятиме гарному настрою та самопочуттю. Сучасне кліматичне обладнання, встановлене згідно з проектом і особливостями приміщення, не потребуватиме вашої участі у керуванні та буде справно й ефективно виконувати свої функції, при цьому дозволяючи заощадити на опаленні та електроенергії.

Встановлення вентиляції в приміщеннях з різним призначенням

Кожен випадок вимагає конкретних рішень, а в ідеалі – комплексного підходу. З комплексно продуманою вентиляцією ресторанів територія стане комфортною та здоровою!

Вентиляція в залі ресторану

Монтаж вентиляції в загальній залі дозволить правильно розподілити співвідношення повітря, яке надходить та виводиться. У залі, де не палять, система забезпечує подачу свіжого повітря, об’єм якого буде переважати над відведеним. У залі для тих, хто палить - навпаки: там вентиляція для бару від ТРІАТЕК працюватиме для максимально швидкого виведення назовні тютюнового диму без його поширення в сусідні зони. Тому оптимальним варіантом стане припливно-витяжна вентиляція. Саме така система – найбільш ефективна для ресторану. Під час її роботи відбувається одночасне надходження чистого повітря і виведення забрудненого.

Головна перевага з такою вентиляцією кафе – можливість регулювати інтенсивність повітрообміну, а використання мідного теплообмінника (рекуператора тепла) дозволить підігрівати/охолоджувати вуличне повітря. Це стане у нагоді зимою, оскільки можна заощадити на опаленні і при цьому отримувати свіже повітря, а влітку потоки будуть прохолодними. Окрім надання потрібної температури, рекуператор фільтрує повітря від пилу та шкідливих домішок, підтримує оптимальний рівень вологості.

вентиляція для кафе

Для великого ресторану з кількома залами та підсобними приміщеннями, рекомендується об’єднати вентиляцію ресторану з канальним кондиціонером. Це підвищить продуктивність системи, оскільки її елементи заповнюватимуть один одного. Наприклад, кондиціонер створить потрібну температуру, а рекуператори будуть її підтримувати, значно полегшуючи роботу обладнання.

Повітропроводами видалятимуться неприємні запахи, надлишок вологи та вуглекислий газ, а надходитиме свіже повітря. При цьому кондиціонер буде фільтрувати та знезаражувати його. Також спліт-система рівномірно розподілятиме потоки в усіх приміщеннях. При цьому вентиляція ресторану ховається під стелю, тому не змінює дизайн інтер’єру.

Вентиляція на кухні ресторану

Для вентиляції цього приміщення також підійде припливно-витяжна вентиляція з канальною подачею та відведенням повітря. Для кухні більш важлива циркуляція повітря, ефективне виведення диму й випаровувань та запобігання проникнення запахів в залу. Тому з основною вентиляцією ресторану на кухні мають використовуватися витяжки над поверхнями для приготування. Так локальні витяжні пристрої дозволять оперативно відводити тепло від місця приготування, зберігаючи оптимальні робочі умови для персоналу.

Продуктивність кухонної вентиляції в ресторані, кафе чи барі розраховують залежно від кількості та загальної потужності техніки, яка використовується. Також при роботі над вентиляцією бару та проектуванні повітровідведення на кухні слід врахувати, що приток повітря має бути на 8-10% менше, а відведення – більше. Таким чином запахи з кухні не потраплятимуть до зали. Повітряний баланс на кухні або пекарні відновлюється за допомогою припливної вентиляції, яку варто встановити на протилежному боці від витяжки.

Вентиляція бару та кафе для підсобних приміщень

У приміщеннях, де зберігаються продукти харчування, систему вентиляції треба поєднати з роботою регульованої кліматичної техніки. Така взаємодія дозволить зберегти свіжість продуктів, максимально продовживши їх термін зберігання.

Яку вентиляцію обрати для ресторану, кафе, бару

Вентиляція в бар

Спершу треба намалювати план приміщення з місцями розташування основних приладів і створити проект. Потім провести розрахунки площі закладу, кількості присутніх і згідно з цими параметрами обрати тип вентиляції та обладнання потрібної потужності. Далі проводяться монтажні роботи та запуск системи. Але для надійної роботи вентиляції ресторану варто звернутися до фахівців ТРІАТЕК, адже правильно встановлена вентиляція - це запорука її ефективності та надійної роботи.

Ми проводимо роботи під ключ: від проектування до налаштувань встановленої техніки. Залишайте заявку на сайті та нехай ваш ресторан отримає не лише гарний дизайн та смачну кухню, а й приваблюватиме відвідувачів комфортною кліматичною атмосферою за будь-якої погоди! З якісною вентиляцією це можливо!Часті запитання

Де замовити вентиляцію для ресторану?

Вигідніше за все замовити вентиляцію для ресторану буде в компанії ТРІАТЕК. Ми проводимо професійне проектування системи, розрахунки потужності вентиляційного обладнання, допоможемо підібрати кращі рішення згідно з особливостями приміщення кількістю співробітників та гостей. Монтажні роботи та налаштування системи також беремо на себе. Зробіть свій заклад райським куточком за будь-якої погоди!

Яка система вентиляції підійде в бар?

Для бару підійде припливно-витяжна система вентиляції. Вона забезпечить ефективне видалення забрудненого повітря, диму від паління, неприємних запахів та випаровувань з кухні. Одночасно з вулиці обладнання забиратиме свіже повітря, яке проходитиме через фільтри й надходитиме всередину чистим. А для підігріву/охолодження повітря можна додатково встановити приточно-витяжну систему з рекуперацією тепла, яка дозволить встановити оптимальну температуру приміщення та заощадити електроенергію та опалення.

Як довго очікувати на вентиляцію для кафе?

Спеціалісти ТРІАТЕК оперативно проводять підготовку проектної документації та підбір вентиляційного обладнання, тому на вентиляцію для кафе не доведеться довго очікувати. Тривалість монтажних та пусконалагоджувальних робіт залежатиме від площі приміщення та особливостей будівлі де розташований заклад. Але команда швидко впорається з роботою будь-якої складності, щоб вентиляція в кафе працювала безвідмовно та ефективно.