• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
  • +38 067 139-39-49
  • +38 073 436-39-49
  • +38 050 398-39-49
  • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Обслуговування і ремонт чиллерів

Залиште заявку

на обслуговування та ремонт чиллера

Технічне обслуговування та ремонт чиллеру

obsluzhivanie_0_1

Чиллер - це пристрій для охолодження різноманітних рідин. Це обладнання часто використовується у сучасних системах кондиціювання повітря типу чиллер-фанкойл, в яких чиллер спершу охолоджує воду, і після цього рідина поступає у фанкойл для остудження повітря у приміщенні, і в певних ситуаціях може знадобитися обслуговування і ремонт чиллерів.

Ці пристрої застосовуються для кондиціювання повітря як у невеликих офісних приміщеннях, так і у великих виробничих об’єктах, але як і будь-яка інша сучасна техніка, вони потребують періодичного сервісного обслуговування та профілактики задля продовження безперервної роботи і зниження витрат на можливий ремонт.

Фахівці компанії ТРІАТЕК давно і успішно займаються обслуговуванням чиллерів й готові надати всі потрібні консультації щодо замовлення послуг із сервісу та ремонту кліматичного обладнання.

ремонт чиллера

Ознаки несправностей чиллерів

Чиллери, як будь-яке інше обладнання, можуть працювати некоректно та неефективно через несправність. Причинами поломок можуть бути відсутність належного технічного обслуговування, ігнорування попереджень на дисплеї контролера, недостатнє або занадто велике теплове навантаження впродовж тривалого часу, перебої в роботі електромереж та інші фактори.

До поширених ознак несправності, коли необхідно проводити ремонт чиллерів, можна віднести такі:

  • чиллер не вмикається;
  • під час роботи обладнання чутно сторонні звуки;
  • попереджувальні сповіщення на екрані контроллера;
  • чиллер вмикається і самостійно вимикається;
  • часто спрацьовує реле низького тиску;

До не очевидних ознак несправності відноситься зменшення генерації холоду, що може свідчити про кілька проблем водночас – від нестачі фреону в системі до засмічення фільтру або трубопроводу, поломку фанкойлу тощо.

Ремонтом чиллерів не слід займатись без потрібних навичок - довіряти роботу із складною технікою краще фахівцям. Втручання у роботу вентиляційної системи працівниками без досвіду поводження з кліматичною технікою може лише погіршити вже наявну несправність. Своєчасне обслуговування і ремонт вже на етапі виникнення перших ознак пошкоджень дозволить впоратися з наявною проблемою та запобігти її розвитку до аварії та зупинки обладнання.

Якісний ремонт та технічне обслуговування чиллерів

обслуговування чиллера

Системи багатозонального кондиціювання повітря типу чиллер-фанкойл зручні тим, що дозволяють вільно регулювати температуру у різних частинах будівлі. При цьому ручне керування фанкойлом дозволяє регулювати подачу холодного або гарячого теплоносія шляхом перекриття крана вручну або за допомогою пульта. Складність цієї системи зумовлює її надійність та простоту у керуванні, але і обслуговування чиллерів слід довіряти кваліфікованим фахівцям, щоб обладнання було належним чином відремонтоване і довше працювало.

Регулярна діагностика та ремонт чиллера дозволить продовжити термін служби всієї системи та знизити зношування її механічної частини. Своєчасне звернення до фахівців ТРІАТЕК допоможе впоратися із невеликими несправностями й уникнути повного виходу обладнання з ладу. Поломки пристроїв внаслідок інтенсивних механічних навантажень (в тому числі постійної вібрації) періодично трапляються, але вчасна діагностика несправностей дає можливість уникнути виходу з ладу обладнання і знизити витрати на його обслуговування.

Ремонт чиллерів в підсумку може бути дорожчий, якщо ігнорувати початкові ознаки несправності та не перевіряти технічний стан вентиляційної системи. Частота обслуговування при цьому є індивідуальним явищем, вона залежить від завантаженості системи кондиціювання, ступеню зношеності кондиціонерів, їх потужності і особливостей будівлі.

Вчасне звернення до спеціалістів ТРІАТЕК знижує не тільки витрачання на ремонт обладнання, а й втрати електроенергії, адже несправна техніка змушена витрачати більше енергії на свій звичайний об’єм робіт!

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантованаЧасті запитання

Де замовити ремонт чиллерів?

Послугу з ремонту чиллерів вигідніше за все можна замовити у компанії ТРІАТЕК. На сайті доступна спеціальна форма, за допомогою якої можна залишити заявку на ремонт обладнання. Наші фахівці швидко зв’яжуться із замовниками для обговорення ознак поломки й домовляться про приїзд, щоб оглянути обладнання, проведуть діагностику та ремонт. Роботи можуть включати заміну деталей, що вийшли з ладу, очистку та дезінфекцію пристроїв.

Скільки коштує обслуговування чиллерів?

Зважаючи на складність конструкції систем кондиціювання, що включають чиллери, вартість обслуговування може бути різною. Точну вартість працівники компанії зможуть назвати лише після огляду обладнання, яке потребує обслуговування, та складання переліку необхідних процедур для подальшого сервісу. Підсумкова вартість сервісу чиллерів може включати в себе очищення пристрою та його частин, заміну деталей та заправку фреоном.