• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
 • +38 067 139-39-49
 • +38 073 436-39-49
 • +38 050 398-39-49
 • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією в квартирі

Залиште заявку, щоб отримати ефективну систему вентиляції

 

 

Наші клієнти

client_new
client_new
client_new
client_new
client_new
client_new

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Етапи роботи

1
ЕТАП 1

ЕТАП 1

Первинний контакт і надання нам вихідних даних

2
ЕТАП 2

ЕТАП 2

Розробка концепції систем і попередня оцінка бюджету

3
ЕТАП 3

ЕТАП 3

Проектування

4
ЕТАП 4

ЕТАП 4

Узгодження розгорнутої кошторису і укладення договору

5
ЕТАП 5

ЕТАП 5

Виконання монтажних робіт

6
ЕТАП 6

ЕТАП 6

Підписання договору на гарантійний та післягарантійний сервіс

Припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією – ідеальне рішення для квартири! Якість повітря має дуже важливий вплив на здоров'я, особливо на собі це відчувають жителі міст та мегаполісів, тому всіляко намагаються покращити її. Та якщо на вулиці вплинути на якість повітря ми не можемо, то всередині квартири вирішити це питання може припливно-витяжна вентиляція.

Побутові рекуператори ТРІАТЕК чудово справляються з виконанням цього завдання. Вони не тільки надійно та якісно відфільтрують отруйні речовини, але й допоможуть заощадити кошти в зимовий період.

Під час процесу рекуперації частина тепла з повітря знову повертається до квартири, бо тепле повітря з помешкання віддає частину тепла холодним повітряним масам з вулиці.

Переваги вентиляції з рекуперацією

припливно-витяжна вентиляція

Припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією в квартирі чудово справляється з нейтралізацією шкідливих речовин, які надходять до помешкання з вуличним повітрям. Крім  того, вона має безліч переваг:

 • запобігає утворенню конденсата й розвитку грибка на стінах;
 • завдяки теплообміну скорочує витрати на опалення;
 • має просте управління;
 • невелика за розмірами та має сучасний дизайн.

Припливно-витяжна вентиляція допоможе створити комфортний мікроклімат в оселі й позитивно позначиться на здоров’ї!

Як обрати якісний рекуператора

В магазині ТРІАТЕК припливно-витяжна вентиляція для квартири представлена в багатьох варіаціях, і хоча принцип дії всіх рекуператорів однаковий, їх можна розділити на декілька видів:

 • Пластинчастий рекуператор – має вигляд касети, що складається з металевих пластинок. Така касета вона може бути суцільною чи розбиратися. В ній потоки квартирного та вуличного повітря не змішуються, але за рахунок пластин відбувається теплообмін.Такий вид рекуператора вважається одним із найпоширеніших – в першу чергу завдяки своїй ефективності та доступній ціні.
 • Роторний рекуператор – має вигляд невеликого циліндра, всередині якого є шари з гофрованої сталі. Рекуператор встановлюється по всьому напрямку витяжки. Барабан обертається, тому спочатку через нього проходить тепле повітря, а потім – холодне. Такий тип витяжки є одним із найбільш ефективних, проте вся конструкція є доволі великою, тому її доцільно встановлювати на великих об'єктах.
 • Рекуператори з проміжним теплоносієм – в їх основі лежить принцип роздільних систем. Вони мають два теплообмінники, всередині яких є розчин етиленгліколю. Найчастіше вони використовуються для витяжних систем, де не перемішуються припливне та витяжне повітря.

Вартість кожного рекуператора може суттєво відрізнятися, як і ККД, тому слід враховувати безліч нюансів при виборі: розмір кімнати та квартири, планування житла, призначення, товщину стін, а також рівень шуму, що йде від рекуператора.

Ми допоможемо підібрати оптимальне рішення з урахуванням усіх потреб та функціональних побажань. До того ж припливно-витяжна вентиляція в квартиру доволі специфічна в плані монтажу, тому краще за все її встановлення довірити професіоналам – ми розробимо індивідуальний проект, проаналізуємо всі чинники та змонтуємо усе так, як треба!Часті запитання

Де замовити припливно-витяжну вентиляція з рекуперацією в квартирі?

Зручніше та вигідніше за все замовити припливно-витяжну вентиляцію буде в компанії Тріатек, що спеціалізується на створенні комфортного мікроклімату в приміщенні. Ми проведемо попередній огляд об’єкту, створимо відповідний проект та змонтуємо ефективну вентиляційну систему. Гнучка цінова політика та висока якість роботи гарантована!

Що таке припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією?

Припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією сприяє очищенню повітря від забруднень та зайвої вологи, а також спор грибків. У випадку монтажу такої вентиляційної системи ви отримуєте рекуператор, який відповідає за теплообмін між холодним вуличним повітрям та теплим, що знаходиться в приміщенні. Є декілька видів рекуператорів, кожен з яких має свої особливості. Мі допоможемо підібрати оптимальний варіант, враховуючи параметри приміщення та бюджет.