• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
 • +38 067 139-39-49
 • +38 073 436-39-49
 • +38 050 398-39-49
 • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Обслуговування і ремонт теплових насосів

Залиште заявку

на обслуговування і ремонт теплових насосів

Обслуговування і ремонт теплових насосів

obsluzhivanie_0_1

Теплові насоси є важливим компонентом систем опалення, вентиляції та кондиціонування, вони відіграють вирішальну роль у підтримці комфортних умов у будинках і будівлях протягом усього року. Однак, як і будь-який механічний пристрій, вони можуть виходити з ладу, і тоді може знадобитися ремонт.

Ремонт теплового насосу може бути складним і небезпечним, тому для виконання ремонтних робіт ми рекомендуємо скористатися послугами ліцензованого фахівця  - компанії ТРІАТЕК. Регулярне технічне обслуговування теплового насоса допоможе запобігти необхідності дорогого ремонту і продовжити термін служби вашої системи.

ремонт теплових насосів

З якими поломками можна зіткнутися?

Найбільш поширеною проблемою для всіх видів теплових насосів є несправність електроніки. Виходити з ладу можуть датчики, плати та у деяких випадках їх повна заміна. Ламається і компресор, а причинами цьому можуть бути:

 • перепади напруги - щоб запобігти цій ситуації, використовуйте стабілізатори;
 • фреоновий контур - це досить вразливе місце. Якщо був будь-який механічний вплив, мідна фреонова магістраль може розгерметизуватися, після чого виникає зупинка компресора, з якого будуть виходити газ та мастило;
 • інші причини - руйнування, зношування тощо.

Потрібно розуміти, що під час роботи з таким обладнанням можна зіткнутися з рядом проблем через непрофесійний підбір обладнання, яке не буде відповідати тепловтратам будівлі, тому завжди звертайтеся до фахівців компанії ТРІАТЕК, які зроблять свою роботу швидко та якісно.

Яким повинно бути обслуговування?

Ремонт теплових насосів може варіюватися від незначних виправлень, таких як заміна несправного термостата, до більш значних ремонтів - ремонт/заміна компресора або реверсивного клапана.

Вартість ремонту теплового насоса може сильно відрізнятися залежно від обсягу необхідного ремонту, типу теплового насоса та загальної складності проблеми. Встановлення та обслуговування теплових насосів, а також своєчасне та якісне сервісне обслуговування може забезпечити їхню довговічність.

Маючи більш ніж 10-річний досвід роботи в галузі кондиціонування повітря, компанія ТРІАТЕК займається ремонтом теплових насосів та виготовленням спеціальних деталей для них. Регулярне технічне обслуговування насосу може допомогти запобігти необхідності ремонту в першу чергу, а також зекономити гроші на більш дорогі витрати.

Важливо, щоб пристрій перевіряв професійний технік, який вже не перший рік займається обслуговуванням теплових насосів. Робити це потрібно принаймні раз на рік, щоб переконатися, що пристрій функціонує належним чином, і виявити будь-які потенційні проблеми ще на ранній стадії.

ремонт теплового насосу фото

Етапи роботи

Ремонт теплового насосу може відрізнятися залежно від конкретного питання або проблеми, але, як правило, процес включає наступні кроки:

 • діагностика та усунення несправностей: зазвичай це передбачає ретельне обстеження пристрою та його різних компонентів, щоб визначити причину несправності;
 • після того, як проблема виявлена, наступним кроком стає ремонт або заміна будь-яких пошкоджених або несправних деталей. Це може включати заміну холодоагенту, ремонт електричних з’єднань або компресора;
 • після завершення всіх необхідних ремонтних робіт тепловий насос потрібно ретельно очистити та обслужити, щоб забезпечити його належне функціонування. Це може включати очищення повітряних фільтрів, перевірку рівня рідини та огляд пристрою на наявність будь-яких ознак зносу;
 • заключний етап обслуговування теплового насосу передбачає тестування пристрою, щоб переконатися, що він працює належним чином. Зазвичай це передбачає проведення ряду тестів і перевірок, щоб переконатися, що функції приладу не порушені.

Ремонт теплових насосів може покращити продуктивність системи опалення, вентиляції та кондиціонування, гарантуючи, що вона буде здатна підтримувати комфортну температуру у вашому будинку або будівлі протягом року. Це допоможе запобігти температурним коливанням і забезпечити постійний комфорт.

Несправний тепловий насос може призвести до погіршення якості повітря в приміщенні, що може спричинити респіраторні захворювання, алергію та інші проблеми зі здоров’ям. Ремонт теплонасосу може допомогти поліпшити якість повітря в приміщенні, гарантуючи, що система циркулює чисте повітря й видаляє забруднювачі.

Деякі проблеми з тепловими насосами можуть становити загрозу безпеці, наприклад проблеми з електрикою або витоки холодоагенту. Вирішення цих проблем може допомогти забезпечити безпеку вашого будинку або будівлі та запобігти потенційним небезпекам.

Ремонтом теплового насосу повинен займатись виключно ліцензований фахівець з опалення, вентиляції та кондиціонування повітря - такого ви знайдете в компанії ТРІАТЕК. Регулярне технічне обслуговування та очищення теплового насоса може допомогти запобігти багатьох проблем, і ремонт може взагалі не знадобитися. Але в цьому разі обслуговування повинно бути принаймні раз на рік.

Компанія TRIATEK є виробником передових рішень для управління повітряними потоками, а також пропонує послуги з ремонту теплових насосів або очищення вентиляції.

Чому не можна самостійно виконати ремонт насосу?

Обслуговування теплового насосу

Не рекомендується виконувати ремонт теплових насосів самостійно через такі причини:

 • без належної підготовки та обладнання спроба самостійно зробити ремонт може бути небезпечною і призвести до травм;
 • належне ремонтування системи вимагає спеціальних знань і навичок. Професійні фахівці мають необхідну підготовку та досвід для виявлення і видалення забруднень, ремонту або заміни пошкоджених компонентів, а також забезпечення належного функціонування системи;
 • спроба самостійно зробити ремонт може призвести до випадкового пошкодження компонентів системи, що може призвести до дорогого подальшого ремонту або навіть виходу системи з ладу.

Команда ТРІАТЕК володіє необхідними знаннями, навичками та обладнанням для безпечного та ефективного ремонту і очищення системи, гарантуючи, що все функціонує належним чином. Наймаючи професіонала, які не перший рік займаються ремонтом теплових насосів, ви можете уникнути потенційних загроз у безпеці та пошкоджень системи.Часті запитання

Де замовити ремонт теплового насосу?

Замовити ремонт теплонасосу ви можете, звернувшись до компанії ТРІАТЕК. Ми займаємось не тільки виробництвом усіх необхідних компонентів для вентиляції, але й обслуговуванням вентиляційних систем та теплових насосів. Наші фахівці зроблять усе необхідне, щоб забезпечити якісну роботу системи. Все що вам потрібно - це надати точну інформацію про тип системи, і спеціалісти розберуться з проблемою.

Скільки коштує ремонт теплового насосу?

Для того, щоб зрозуміти, в яку ціну вам обійдеться ремонт вентиляційної системи або теплових насосів, спочатку треба роз’яснити, який тип системи у вас встановлений. Ціна на обслуговування залежить від розміру всіх компонентів та складності проблеми. Ми детально проконсультуємо вас та відповімо на всі запитання. Надайте всю необхідну інформацію - і ми визначимо точну ціну за ремонт.