• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
 • +38 067 139-39-49
 • +38 073 436-39-49
 • +38 050 398-39-49
 • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Вентиляція спортивного залу

Залиште заявку, щоб отримати ефективну систему вентиляції

вентиляція спортивного залу

Спортзали, де щодня тренуються сотні, а то й тисячі людей, потребують потужної вентиляції – її встановлення створить комфортну атмосферу, підтримку здорового мікроклімату, забезпечить ефективний повітрообмін і дотримання санітарно-гігієнічних норм! Вентиляція спортивного залу принесе лише вигоду, адже гарне самопочуття та комфорт допоможе залучити більше відвідувачів, забезпечивши власникам хорошу репутацію і прибутковість, а співробітники закладу працюватимуть продуктивніше.

Задачу вентиляції в спортивній залі неможливо вирішити лише провітрюванням: зимою це призведе до великих затрат на обігрів, а влітку – до підвищення температури та проникнення шуму, пилу та вихлопних газів з вулиці. Також такий спосіб не забезпечить необхідний обсяг оновлення повітря (80 кубометрів на одну людину). Тож про якісну вентиляцію спортзалу слід подбати в першу чергу!

Чим краще працює витяжка і повітропроводи, тим кращий повітрообмін та умови для продуктивного тренування. Професіонали ТРІАТЕК допоможуть підібрати та встановити якісне обладнання для ефективного повітрообміну!

Типи вентиляційних систем

Кращий варіант вентиляції спортзалу – примусовий, який дозволить зберегти тепло, виводячи відпрацьовані маси і очищаючи повітря, що надходить, від пилу та бактерій. При цьому система не втрачає ефективності при максимальній відвідуваності та площі залу. Свіже повітря фільтрується, підігрівається/охолоджується та постачається через повітроводи по периметру стелі, забезпечуючи рівномірну циркуляцію без протягів.

Вентиляцію спортзалу можна розділити на три основні групи:

 • Припливна – складається з повітрообмінника, повітровода та фільтрів. Перевага – в ретельному очищенні повітря перед його подачею в приміщення.
 • Витяжна – така вентиляція для спортивного залу виводить відпрацьоване повітря назовні, тому бактерії та інфекції не циркулюють по території приміщення. Перевага – в якісному повітрообміні.
 • Припливно-витяжна – ідеальне рішення для продуктивної вентиляції спортзалу. Завдяки припливному збірнику і витяжці відпрацьованого кисню в приміщенні регулярно відбувається циркуляція і часте оновлення повітря.

Щоб заощадити на опаленні, можна додатково встановити рекуператор тепла. Цей маленький пристрій поєднується з припливно-витяжною системою вентиляції та значно підвищує енергоефективність приміщення. При виході відпрацьованих мас тепло буде затримуватися у пристрої, передаватися й зігрівати свіжий потік, який фільтрується і подається з вулиці. Таким чином вентиляція в спортзал дозволить отримати очищене та зігріте повітря. В результаті можна заощадити 30–50% електроенергії.

Набірна прямоточна

Системи складаються з фільтрів, вентиляторів, шумоглушників, нагрівачів і заслінок. Головна перевага – бюджетність рішення. Але для її ефективності треба додати рекуператор, щоб запобігти тепловтратам. Автоматика системи складна, але це компенсується економічністю.

Моноблочна

Система має шумоізольований корпус та оснащена автокеруванням і рекуператором. Компактна, тому підходить для невеликих залів.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Вимоги та норми вентиляції спортзалу

За нормами, подача повітря в спортзалі має бути щонайменше 80 кубометрів на годину для кожної людини, та 20 кубометрів для одного глядача, якщо в залі є трибуни для споглядання змагань. При цьому в приміщенні недопустимі протяги, а об’єми витяжного та припливного повітря мають збігатися. Ось чому команда ТРІАТЕК рекомендує підходити до питання з вентиляцією спортивного залу з максимальною увагою та професіоналізмом.

Оскільки тренажери розміщені у різних зонах, рівномірний розподіл потоків дуже важливий.  У невеликих залах з цією задачею впорається моноблочна система вентиляції, яку можна монтувати за стелею, а для великих площ потрібен проект центральної системи з припливно-витяжним обладнанням. Для цього потрібна окрема кімната.

Повітропотоки розподіляються по вентканалам, які приховують за стелею, тому вони непомітні та не займають місце.

Переваги вентиляційної системи для спортзалу

вентиляція в спортивний зал

Функціональна, а головне правильно підібрана вентиляція спортзалу дозволить досягти багатьох переваг:

 • ефективна фільтрація повітря;
 • запобігання поширенню бактерій;
 • створення здорового мікроклімату (правильного рівня вологи та комфортного температурного режиму).

Неправильно встановлена вентиляція спортзалу приведе до збоїв в повітрообміні, порушень режиму підігріву/охолодження повітря, неповної фільтрації повітряних мас, що доставить відвідувачам не тільки фізичний дискомфорт, а й негативно впливатиме на самопочуття та навіть здоров’я. Тому вентиляція має бути встановлена грамотно – для досягнення бажаних результатів при забезпеченні комфортних умов приміщення.

Згідно з розрахунками проектно-технічної документації, фахівці ТРІАТЕК  проведуть повний комплекс робіт, куди входить:

 • розробка та підготовка проекту;
 • монтаж головного обладнання (вентилятора, калорифера, шумоглушника тощо);
 • встановлення повітропроводів;
 • з’єднання обладнання з повітропроводами;
 • монтаж управління;
 • тестування роботи системи.

Вентиляція спортивного залу – це гарантія правильного повітрообміну та узабезпечення відвідувачів необхідним рівнем комфорту та безпеки! Залишайте заявку, а про все інше подбаємо ми!