• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
  • +38 067 139-39-49
  • +38 073 436-39-49
  • +38 050 398-39-49
  • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Кімнатний кондиціонер

Замовити установку кондиціонеру

 

 

Товари, необхідні для цього проекту

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Кімнатний кондиціонер – це дуже важлива частина життя, яким би дивним не здавалось це ствердження. Саме кондиціонер відповідає за комфорт: він охолоджує повітря влітку та підігріває його взимку.

Уявити собі комфортне життя без цього побутового приладу майже неможливо, а тому вибір кімнатного кондиціонера – це справа дуже відповідальна, яка потребує комплексного підходу.

Якими бувають кімнатні кондиціонери

Перше, на що слід звернути увагу при виборі кондиціонера, це на його вид, адже обирати їх слід в залежності від конкретних потреб та функціоналу. Та яка б модель вам не знадобилася, в магазині ТРІАТЕК ви зможете купити будь-який кімнатний кондиціонер!

  • настінні спліт-системи;
  • касетні;
  • мобільні.

Настінні спліт-системи

кімнатний кондиціонер

Це найрозповсюдженіші та найбільш універсальні системи кондиціонування. До їх складу входять внутрішній та зовнішній блок, що монтується на фасаді будівлі – знаходитися вони можуть на відстані до 20 метрів один від одного. Між блоками по спеціально змонтованим трубам циркулює фреон. В режимі охолодження він забирає внутрішнє тепло в приміщенні та виводить назовні. Продаж  таких кондиціонерів один з найбільш активних!

Існують також й мульти-спліт системи, коли до одного зовнішнього блоку під’єднано декілька внутрішніх. Зазвичай їх використовують для охолодження або великої зали, або декількох кімнат за допомогою однієї системи.

Для простої кімнати найкращим варіантом стане звичайна спліт система. Вона чудово підійде для котеджів, квартир та будь-яких інших житлових або комерційних приміщень. Таким кімнатним кондиціонерам не потрібно ані багато місця, ані спеціальних умов. Їх головною перевагою буде компактність, функціональність та низький рівень шуму, адже блок з двигуном знаходиться зовні.

Касетні кондиціонери

купити кімнатний кондиціонер фото, зображення

Касетный кімнатний кондиціонер – це особливий різновид спліт-системи. Він розподіляє повітряні потоки за чотирма напрямами для рівномірного охолодження приміщення. Між тим касетний кондиціонер - це досить специфічна техніка, яка зазвичай використовується для просторих залів та будь-яких інших великих приміщень. Як правило, встановлюють такі системи в приміщеннях з площею не менше, ніж у 50 м2, або ж коли монтується комплексна система кондиціонування, опалення та вентиляції.

Придбати касетні кондиціонери буде гарним рішенням, адже це професійна техніка, яка здатна забезпечити увесь необхідний функціонал. Також встановити такий кондиціонер варто, якщо ви плануєте комплексну систему кондиціонування та вентиляції. Головною перевагою касетного кімнатного кондиціонера є швидке та рівномірне охолодження приміщень, а от недоліком стане, звісно, висока ціна як самої системи, так і монтажу.

Мобільні кондиціонери

кімнатні кондиціонери

Такі кондиціонери відрізняються максимальною простотою монтажу. Прямо кажучи, їх і монтувати не треба – достатньо лише встановити на полу та вивести гнучкий шланг для гарячого повітря у вікно або у вентиляцію.

Як правило, мобільні кондиціонери розраховані на площу не більше 20-30 квадратних метрів, тому ідеально підходять для невеликих кімнат. Купити кімнатний кондиціонер такого типу буде гарним рішенням для дачних будинків або просто невеликих приміщень, у яких немає змоги чи необхідності встановлювати повноцінну спліт-систему. Ви легко можете поставити такий кондиціонер в іншу кімнату, або взагалі перевезти на іншу квартиру. Таке рішення добре підійде для зйомного житла, де немає сенсу витрачати гроші на відновлення повноцінного настінного кондиціонера, або для дачі, бо його можна легко забрати з собою.

В магазині ТРІАТЕК ви зможете знайти будь-який кімнатний кондиціонер, який повністю підійде під ваші потреби! Обирайте якісні моделі від кращих брендів!Часті запитання

Де придбати кімнатний кондиціонер?

Інтернет магазин ТРІАТЕК пропонує найбільший вибір кондиціонерів будь-яких типів та конфігурацій за кращими цінами. У нас ви зможете знайти спліт-системи, касетні кондиціонери та мобільні рішення. Фахівці допоможуть підібрати оптимальний варіант під бюджет та потреби. Додатково пропонуємо скористатися послугами проектуванням та монтажем систем кондиціонування, опалення та вентиляції. Професійні рішення для вашого дому та висока якість за найкращою ціною!

Які бувають кімнатні кондиціонери?

Кімнатні кондиціонери поділяють на моноблочні та спліт-системи. Моноблочні моделі бувають віконні та мобільні. Сутність моноблочних систем полягає в тому, що вони поєднують двигун, системи подачі холодного повітря та відводу гарячого в єдиному агрегаті, легко монтуються та займають відносно небагато місця. Проте гучні й обмежені за потужністю. Спліт-системи складаються з зовнішнього та внутрішнього блоків. За способом монтажу вони поділяються на настінні, напольні, колонні, стельові, мульти-спліт та інші. Вони ефективні та тихі, а тому користуються більшим попитом.

Які бренди, що виробляють кімнатні кондиціонери, найпопулярніші?

Існує багато різних виробників кондиціонерів та кліматичної техніки. Корейських виробників відрізняє висока якість за привабливими цінами. Вони вже давно не новачки на цьому ринку і вже заробили славу надійних виробників. Це такі бренди, як Samsung та LG. Японські виробники відрізняються довгим строком підтримки, чудовим сервісом, але коштують недешево. Це такі бренди, як Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy, Toshiba, Panasonic та інші. Європейці пропонують найкращий рівень сервісу та якості. Це бренди Tosot, Gree та багато інших.