• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
  • +38 067 139-39-49
  • +38 073 436-39-49
  • +38 050 398-39-49
  • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Кондиціонер на декілька кімнат (дві, три)

Замовити установку кондиціонеру

Кондиціонер на декілька кімнат – ідеальне рішення, щоб регулювати температуру в оселі!

Зазвичай споживачі обирають звичайні спліт-системи з одним внутрішнім блоком, проте така конфігурація має один суттєвий недолік: за допомогою такого кондиціонеру можна регулювати температуру лише в одній кімнаті. Щоб мати гарний мікроклімат в усьому помешканні, краще купити більш сучасну модель, розраховану відразу не декілька кімнат – і найбільший вибір ви зустрінете в спеціалізованому магазині ТРІАТЕК, де представлені якісні моделі від сучасних виробників – надійні, функціональні, потужні та при цьому досить економічні!

Сучасні кондиціонери для декількох кімнат

Кондиціонер в декілька кімнат

Є декілька способів досягти комфортної температури в усіх кімнатах квартири. Для цього можна обрати один потужний кондиціонер, декілька спліт-систем, комплексну систему вентиляції із вбудованим канальним кондиціонером або ж мультиспліт-систему. Всі вони мають свої недоліки та переваги – й будь-яку з цих моделей ви зможете придбати в нашому магазині!

Мультиспліт-система

Це система кондиціонування, в якій до одного зовнішнього блоку може бути під’єднано від двох до восьми внутрішніх. Внутрішні блоки можуть бути різної потужності та типів. Наприклад, якщо ви шукаєте кондиціонер на 2 кімнати різної площі, можна встановити мульти-спліт систему від ТРІАТЕК з настінними внутрішніми блоками різної потужності, розрахованими під різну площу приміщення.

Серед переваг мульти-спліт систем – економія місця на фасаді (для її функціонування потрібен лише один зовнішній блок), економія на потужностях (ви можете підібрати внутрішні блоки саме на вашу площу, не переплачуючи за те, чим не будете користуватись), а також можливість тонко регулювати температуру в усіх кімнатах.

За сукупністю переваг мульти-спліт кондиціонери на декілька кімнат – це найкращий вибір для того, щоб організувати окреме кондиціонування усіх кімнат. Воно дозволить заощадити на монтажу та буде вигравати за енергоефективністю. Таке рішення стане найбільш ефективним, вважаючи його кінцеву ціну, яка складається з вартості монтажу та самого кондиціонера.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Декілька спліт-систем

Кондиціонер для декількох кімнат

Це ефективне рішення, щоб охолоджувати велику квартиру, яка складається з просторих кімнат. Так ви зможете ефективно регулювати температуру та мікроклімат у всіх кімнатах, не боючись, що потужності одного зовнішнього блоку не вистачить.

Вирішив купити кондиціонер на декілька кімнат в магазині ТРІАТЕК, ви отримаєте можливість регулювати температуру у кожному приміщенні окремо, а найголовніше – обрати модель з необхідною потужністю та функціоналом.

Комплексна система вентиляції з вбудованим канальним кондиціонером

Канальні кондиціонери – це різновид спліт-систем, в якій внутрішні блоки монтуються в систему вентиляції, перетворюючи її на повітропроводи для охолодженого повітря. За допомогою канальної системи можна ефективно вентилювати та охолоджувати усі приміщення у квартирі. Підійде такий кондиціонер на 3 кімнати й навіть для великого котеджу. Виглядає він естетично та не порушить загальний дизайн помешкання, але пртребує спеціально спроектованої під це системи вентиляції.

Сучасні кондиціонери на декілька кімнат досить потужні та економічні й відрізняються великою різноманітністю, а тому можна без проблем підібрати необхідний варіант для конкретного випадку, тим паче, що в магазині ТРІАТЕК їх продаж відбувається за найкращими цінами, тож покупка буде по справжньому вигідною! Обирайте якісні кондиціонери та отримуйте необхідний мікроклімат у кожній з кімнат!Часті запитання

Чи є кондиціонери, які підійдуть на декілька кімнат?

Так, існують мульти-спліт системи, які складаються з одного зовнішнього та декількох внутрішніх блоків, які можна встановити в різних кімнатах. Таке рішення є відносно новим. Воно дає змогу не захаращувати фасад будівель безліччю блоків, спрощують монтаж та як наслідок економлять гроші. При цьому мульти-спліт система з точки зору користувача нічим не відрізняється від встановлення декількох кондиціонерів, адже кожен внутрішній блок працює паралельно та незалежно, тож температуру в кожній кімнаті можна регулювати окремо.

Де придбати кондиціонер на декілька кімнат?

Найвигідніше придбати його буде в магазині ТРІАТЕК. Ми пропонуємо найбільший вибір кондиціонерів будь-яких типів та конфігурацій: мульти-спліт системи, канальні та звичайні. Також пропонуємо замовити не лише сам кондиціонер, а ще й його монтаж, а у разі необхідності – проектування усієї системи кондиціонування оселі. Ми допоможемо підібрати ту конфігурацію, що буде найкращим чином підходити до вашого бюджету та потреб.

Які кондиціонери підійдуть на дві, три кімнати?

Найкращим рішенням за співвідношенням ціни та якості стане мульти-спліт система. Також слід звернути увагу на кількість під’єднуємих блоків: в різних системах їх може бути від 2 до 8. Необхідно врахувати і загальну площу приміщень – від цього буде залежати кінцева потужність потрібної системи: вона впливає на те, як ефективно кондиціонер буде охолоджувати вашу оселю.