• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
 • +38 067 139-39-49
 • +38 073 436-39-49
 • +38 050 398-39-49
 • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Вентиляція будинку з СІП-панелей

Залиште заявку, щоб отримати ефективну систему вентиляції

Ринок будівництва вдосконалює технології, завдяки чому з кожним роком обсяг будівель, які виконуються за допомогою СІП-панелей, збільшується. Ця технологія дозволяє значно спростити та прискорити процес зведення жилих будинків та котеджів. Але як і будь-які інші, ці будинки потребують якісної вентиляції – саме такі послуги й пропонує компанія Тріатек: сучасний підхід до мікроклімату у сучасних будівлях.

Якісна вентиляція для будинка з СІП-панелей здатна не просто покращити циркуляцію повітря, але й позначається на довговічності будинку!

Що таке SIP-панелі

Цей термін дослівно означає «структурно-ізольовані панелі». Працює технологія за принципом повної ізоляції від зовнішніх впливів - шуму, вітру, холоду тощо. Такий спосіб недарма став популярним, адже має  багато переваг:

 • енергоефективність та ефективне теплозбереження;
 • екологічність матеріалу;
 • міцність і надійність конструкцій;
 • покращена шумоізоляція;
 • вигідна вартість.

Вентиляція будинку з СІП-панелей

СІП-панелі – це плити з трьох шарів. Вони складаються із ОСП-листів і теплоізоляційного шару з пінополістиролу. Така конструкція забезпечує герметичність будинку, але саме через це потрібна й вентиляція будинку з СІП-панелей. Тобто будинок розаховаий на абсолютну відсутність протягу, збереження стінами потрібної температури тепла без енерговитрат.

Проте чисте і свіже повітря все одно необхідне – особливо там, де людина проводить багато часу й відпочиває, тому при будівництві таких будівель варто враховувати надійну мережу вентиляції, яка компенсуватиме ці недоліки.

Чому необхідна вентиляція СІП-будинків

Такі будівлі мають високий показник термо-інверсії, який забезпечує гарне теплозбереження, але слабку циркуляцію повітря.

Причин, чому потрібно скористатися послугами ТРІАТЕК і встановити вентиляцію будинку з СІП-панелей, багато:

 • відсутність повітрообміну через герметичність;
 • накопичення застійного повітря, неприємного запаху, конденсату і вологи, що призводить до задухи та появи грибка й плісняви;
 • шкода для здоров’я та псування оздоблення й меблів;
 • спека влітку та відсутність охолодження конструкції;
 • високі тепловтрати при провітрюванні взимку.

Через це зайву вологу, відпрацьоване повітря та запах треба виводити назовні і отримувати оновлене повітря, тому вентиляція для будинку з СІП-панелей під ключ стає  невід’ємною частиною створення здорового мікроклімату.

Найпростіший спосіб забезпечити повітрообмін – провітрити приміщення, але такий метод прийнятний у теплу пору року, якщо ви не бажаєте переплачувати за електроопалення та застудитися. Але й влітку при відчинених вікнах виникають проблеми. До квартири потрапляє бруд, пил, сторонні запахи і комахи, а вуличний шум не дозволить відпочити та набратися сил.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

ТРІАТЕК - надійне рішення для вентиляції

Загалом, коли мова заходить про будинки з СІП-панелей, для циркуляції повітря використовують система примусової вентиляції. Це енергоефективний спосіб, який забезпечує подачу чистого повітря та виведення забрудненого. Також варто застосовувати парозволоження, щоб уникнути надмірного пересушування повітря.

Вентиляція для будинка з СІП-панелей з рекуперацією повітря

Побутові рекуператори є найбільш розповсюдженим рішенням вентилювання. Це бюджетний варіант, і рекуператори можна легко встановити після завершення ремонту. Серед інших переваг – заощадження на опаленні за рахунок рекуперації тепла, непомітний дизайн та компактність пристрою безшумна робота. Проте недолік цього способу – у малій продуктивності для великих квартир.

Пасивна система примусової вентиляції

Популярний спосіб, який працює за рахунок нагнітання чистого повітря та виведення відпрацьованого через витяжку. Тобто принцип полягає у пасивній циркуляції повітря, що відбувається за допомогою кількох коробів. Саме вони відповідають за втягування свіжого повітря і виведення брудного через вентиляційні решітки у санвузлах та кухні.

Якщо встановити вентканали із зворотними клапанами, їх можна регулювати залежно від потреб і пори року. Наприклад, взимку клапани перекриваються викруткою або спеціальним ключем, або можна частково знизити потік повітря. Такі елементи монтують для припливної маси, біля опалювальних радіаторів або обігрівачів. Таким чином, повітря очищається, зволожується, охолоджується/нагрівається.

Вентиляція для будинку з СІП-панелей фото, зображення

Припливно-витяжна вентиляція

Такі установки чудово вирішують питання поганого вентилювання у будинку з СІП-панелей. Для монтажу обладнання прокладають вентканали у всій будівлі. Припливно-витяжна вентиляція будинку з СІП-панелей під ключ потребує попереднього проектування та правильних розрахунків.

Монтажні роботи слід проводити перед ремонтом, щоб можна було приховати труби. Також така вентиляція підійде для нежилих об’єктів з великою площею (підприємства, склади, офіси, спортмайданчики та ін.). Припливно-витяжна система одночасно вирішить багато задач: від циркуляції повітря до окремої терморегуляції в індивідуальних приміщеннях.

Переваги цього типу вентиляції - єдина система на всю площу, догрівання через воду або електрику (фанкойли/чиллери), можливість дистанційного управління, продуктивна рекуперація, фільтрація вхідного та вихідного повітря. Але зверніть увагу, що вентканали треба прокладати всюди, проводити монтаж обов’язково до початку ремонту, а також заплатити доволі велику суму.

Встановлення системи повітрообміну в панельних будинках краще довірити фахівцям ТРІАТЕК – ми підберемо оптимальний варіант для вашого будинку, встановимо обладнання, яке буде найбільш ефективним та дасть необхідний ефект! Розробимо проект повітрообміну і схем перерізу, підберемо обладнання, змонтуємо та запустимо. Вентиляція для будинків під ключ – це зручно! Не нехтуйте удосконаленням вентиляції, адже свіже повітря - запорука вашого здоров’я та домашнього затишку!Часті запитання

1. Де замовити вентиляцію будинку з СІП-панелей?

Замовити вентиляцію будинку з СІП-панелей зручніше за все буде в компанії ТРІАТРЕК. Ми встановлюємо системи вентиляції з рекуператором, пасивні системи циркуляції повітря а також припливно-витяжний тип повітрообміну. Монтажні роботи проводяться під ключ, згідно з проектом повітропроводів та особливостями вентиляційної системи, яка закладена в будівлі. Ми розрахуємо місця встановлення обладнання, здійснимо монтаж та запустимо систему.

Як швидко ви зможете реалізувати вентиляцію для будинку з СІП-панелей?

Команда ТРІАТРЕК зможе оперативно реалізувати вентиляцію для будинку з СІП-панелей. Точний розрахунок часу робіт залежатиме від особливостей будівлі та місць розташування повітропроводів, площі та поверховості будинку, а також виду системи (пасивна, з рекуперацією або припливно-витяжна). Встановлення вентиляції відбувається після діагностики об’єкту, розробки та узгодження проектів, креслень та усієї необхідної документації. Після монтажу наші фахівці запустять та перевірять роботу вентиляції.