• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
  • +38 067 139-39-49
  • +38 073 436-39-49
  • +38 050 398-39-49
  • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Вентиляція автомийки

Залиште заявку, щоб отримати ефективну систему вентиляції

Вентиляція автомийки

Кожний власник особистого транспортного засобу намагається дбати про зовнішній вигляд автівки, тож автомийка є популярним видом послуг комплексу на сучасних АЗС. Залежно від масштабів автосервісу за день працівники миють до кілька десятків машин. Різні хімічні засоби та потужний напір води справляються з будь-якими забрудненнями, але все це погіршує стан повітря у приміщенні та спричиняє дискомфорт праці. Тому правильна вентиляція автомийки – важлива умова для збереження здоров’я персоналу та успішного бізнесу!

Компанія ТРІАТЕК допоможе встановили якісну систему повітрообміну, яка підходитиме за усіма параметрами ідеального мікроклімату мийки!

Навіщо потрібна вентиляція для автомийки

Ефективне видалення забрудненого повітря та подача свіжого

У повітрі автомийки – маса забруднень: концентрація вологи, пил, вихлопні гази, пари нафтопродуктів та хімічних сполук від миючих засобів. Якщо не провести вентиляцію, персонал почне хворіти й погано почуватиметься, може з’явитися алергія - це позначиться і на результатах праці та якості послуг, а клієнти більше не з’являться в автосервісі. Навіть якщо регулярно провітрювати мийку, надовго залишаючи двері відкритими, після їх закриття вологість і бруд повернуться. Без механічної витяжки та оновлення повітря бактерії будуть присутні 24/7. Вентиляція для автомийки забезпечить якість повітря та здорові умови праці.

Створення оптимального мікроклімату

Надмірна вологість через постійне використання води спричинить розвиток грибка і цвілі, які важко замаскувати і вивести. Це буде шкодити працівникам і відлякувати клієнтів, а також руйнуватиме технічне обладнання та конструкції і оздоблення самої будівлі. Особливо багато бактерій з’являється взимку, коли на мийці ввімкнене опалення – тепло разом з вологістю – кращі умови для розвитку бактерій і вірусів. При хорошій роботі вентиляторів вологість виходитиме на вулицю разом з вологою та брудним повітрям.

Бездоганний вигляд авто після мийки

Після миття машина певний час знаходиться у приміщенні автосервісу. За відсутності якісної вентиляції на склі, дзеркалах та металевих поверхнях автомобіля почне накопичуватися конденсат, та утворюватимуться краплі води. І замість чистої та сухої машини клієнт отримує негарні розводи на поверхні. Таким чином, репутація автосервісу раз за разом буде погіршуватися. Якісна вентиляція автомийки витягує бруд і вологе тепле повітря у витяжні канали, а натомість пускає сухе прохолодне повітря.

Види вентиляції для автомийки

Для різних типів мийок (портальних, тунельних, для вантажних авто, мийок самообслуговування, безконтактних) існують вимоги до організації вентиляційних систем.

Вентиляцію автомийки можна розглядати у кількох варіантах.

Мийки можуть розміщуватися в окремих боксах або приміщеннях, де є брудні та чисті зони, знаходиться обслуговуючий персонал, система опалення тощо. Тому вентиляція має виконувати різні функції у відповідних зонах.

Зона мийки

Потужності системи має бути достатньо для усунення надлишків вологи. Для визначення її обсягу розраховують площу, яка регулярно змочується (стіни, підлога, місця авто).

Зона в’їзду машин

Для мінімізації тепловтрат рекомендується встановити теплову завісу. Додатково це запобігатиме виникненню туману через різницю температур повітря зовні і всередині приміщення.

Вентиляційне обладнання

проектування вентиляції для автомийки

До складу вентиляційної системи для автомийки можуть входити компактні припливно-витяжні установки з рекуператорами, фільтрами, нагрівачами, розподільними клапанами та повітропроводами. Основна вимога – надійний захист від вологості, тому варто уважно підбирати елементи (деякі прилади бояться води і за таких умов прослужать недовго). Краще рішення - встановити набірну припливно-витяжну вентиляцію в автомийку від компанії ТРІАТЕК. В цьому випадку кожна деталь системи буде підходити під особливості приміщення та працюватиме продуктивно і безперервно.

Набірна припливно-витяжна система складається з припливного та витяжного канального вентилятора, рекуператора тепла (для охолодження повітря та заощадження опалення), додаткового нагрівача (калорифера), системи круглих або прямокутних повітроводів та фільтрів, дроселів, шумоглушника та системи розв’язування дифузорів, датчиків температури, а також регулятора швидкості обертів вентилятора.

У кількох боксах автомийок доцільно встановити окремі набірні системи на приплив і витяжку, або одну установку на приплив і окремі витяжки для кожного боксу.

У приміщеннях для обслуговування машин можна встановити загальнообмінну припливно-витяжну вентиляцію для видалення забрудненого повітря та притоку свіжого.

З вентиляцією для автомийки впораються також моноблочні установки, але тут важлива високопродуктивне та зносостійке обладнання. Для підбору такої системи звертайтеся до фахівців ТРІАТЕК для професійного розрахунку необхідних характеристик кожного елемента та збору повноцінної системи.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Помилки при монтажі вентиляції автомийок

При встановленні вентиляції недосвідченими людьми часто виникають типові помилки:

Неправильний розрахунок потужності витяжного вентилятора

Установка малопотужного вентилятора - марна витрата. Він не зможе впоратися з видаленням надлишків вологи та забруднень. Хімічні пари також не забираються, і рівень вологості зростає. Це призводить до ураження стін і стелі цвіллю та грибком. Також підвищена концентрація шкідливих речовин позначається на працездатності персоналу автомийки.

Надмірна потужність вентиляції

Припливно-витяжна вентиляція більшої потужності, ніж потрібно, підвищить витрати на опалення взимку, провокуватиме сильні протяги й часті застуди працівників. При цьому порушуватиметься технологія нанесення захисного воску та сушіння.

Неякісне проектування вентиляції для автомийки починається із застосування дешевого обладнання, нестійкого до корозії та агресивного середовища. Це призведе до руйнування покриття повітроводів, іржавіння металевих частин, порушення стиків та виходу з ладу вентустановки. Пошкоджені стіни та елементи вентиляції прискорять потребу в капітальному ремонті та зайвих витратах на покупку нового обладнання, а неправильне розташування повітропроводів спричинить поганий повітрообмін та зведе нанівець роботу навіть дорогого обладнання. Тому варто надати перевагу професійному проектуванню вентиляції автомийки та звернутися саме до нас!

ТРІАТЕК – професійне проектування та монтаж вентиляції

При організації роботи автомийки ще на стадії розробки проекту відбувається розрахунок та підбір оптимального обладнання за комплектацією та потужністю. Під час проектування враховуються особливості будови та планування, розташування й кількість робочих зон. Потім проект узгоджується з іншими інженерними комунікаціями (освітлення, водопостачання, електропостачання, водоочищення, каналізація тощо).

вентиляція для автомийки

Монтаж вентиляції для автомийки потребує врахування багатьох моментів:

  1. Повітропроводи та сполучні елементи повинні бути вибрані з нержавіючої сталі або алюмінію з антикорозійним покриттям. Пластикові повітропроводи - дешеві, проте набагато швидше виходять з ладу. Додатково комплектуючі можна захистити полімерними покриттями або закрити коробами.
  2. Стики повітроводів треба надійно герметизувати, щоб уникнути протікання при утворенні конденсату всередині каналу. При утворенні конденсату на зовнішніх модулях їх необхідно відводити у дренаж. Також можна додатково встановити у системі камери краплеуловлювачів.
  3. Для безперебійної роботи вентиляції необхідно проведення планових оглядів та обслуговування (очищення фільтрів, повітроводів, вентиляторів, перевірки автоматики тощо). Тож до всіх елементів має бути легкий доступ для обслуговування.

Якісна система вентиляції від команди ТРІАТЕК – головна умова безперервної та прибуткової діяльності автомийки. Надаємо послугу під ключ, робимо все швидко та якісно!Часті запитання

Де замовити вентиляцію автомийки?

Замовити вентиляцію автомийки можна в компанії ТРІАТЕК. На сайті легко придбати з доставкою якісне обладнання для повітрообміну мийок різної площі, але для надійної та правильної роботи вентсистеми необхідне професійне проектування та монтаж всіх її елементів, тому слід звернутися до досвідчених фахівців, які проведуть роботи за усіма правилами та вимогами санітарних норм. Щоб замовити послугу під ключ – залишайте заявку на сайті. Ми працюємо щодня.

Яка вентиляція підійде для автомийки?

Оптимальне рішення – набірна припливно-витяжна вентиляція. Всі елементи підбираються під особливості мийки та працюватимуть максимально ефективно. Набірну систему складають припливний і витяжний вентилятори, рекуператор, калорифер, шумоглушник, повітропроводи і фільтри. Це дозволяє створити правильний мікроклімат для мийки, забезпечують підтримку комфортної температури, видаляють брудне та вологе повітря та фільтрують вхідні потоки. Також обладнання автоматично регулює інтенсивність обертів вентиляторів, що захищає від протягів.

Як довго очікувати на вентиляцію автомийки?

Вентиляція автомийки – непроста задача, але спеціалісти компанії ТРІАТЕК впораються з нею максимально якісно. Ви не будете довго очікувати на вентиляцію – всі етапи роботи проходять з усією відповідальністю та оперативністю. Фахівці оглянуть мийку, розроблять проект, узгодивши його з усіма інженерними комунікаціями, підберуть оптимальне для вашого випадку обладнання та здійснять монтажні роботи й налаштування безперебійної роботи системи.