• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
 • +38 067 139-39-49
 • +38 073 436-39-49
 • +38 050 398-39-49
 • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Монтаж опалення в приватному будинку під ключ

Залиште заявку

на монтаж опалення в приватному будинку під ключ

Останні виконані роботи

701b9781

Вентиляция в квартиру в ЖК Комфорт таун

В каждом помещении, квартире или частном доме необходимо иметь комфортный климат и эффективный воздухообмен. Кондиционер для дома способен охлаждать помещение в жаркую погоду и поддерживать оптимальную температуру в зимний период. Такое устройство благоприятно влияет на здоровье человека за счет чистого воздуха. Кондиционер в квартире обладает высокой эффективностью, надежностью в использова...

Детальніше

Монтаж опалення в приватному будинку під ключ

obsluzhivanie_0_1

Ефективна та енергоощадна опалювальна система – бажання будь-якого домовласника, адже ці фактори безпосередньо впливають на комфорт проживання та раціональне використання енергоносіїв.

Щоб організувати якісний обігрів будинку, важливо, щоб автономне опалення відрізнялося функціональністю, було підібрано згідно потреб об’єкту та попередньо складеному проекту. Крім того, важливо, щоб монтажем опалення для приватного будинку займалися професіонали. Вони змонтують все під ключ, відповідно до поточних стандартів та з дотриманням техніки безпеки.

монтаж опалення для приватного будинку

Яку вибрати систему обігріву для приватного будинку

Визначення оптимального обладнання для системи обігріву – перший і найважливіший етап.

Фахівці ТРІАТЕК пропонують велику кількість опалювальних пристроїв різних модифікацій, кожна з яких має свої особливості. Зорієнтуватися в такому різноманітті не дуже просто, тому з’являється ще один аргумент на користь спеціалістів, яким можна довірити монтаж опалення в приватному будинку під ключ та розв’язання цього питання.

Розрізняють кілька базових варіантів опалювальних систем:

 • самопливна схема – система, де рух теплоносія здійснюється природним шляхом, зокрема завдяки нахилу комунікацій. Монтаж опалення в цьому випадку проводиться таким чином, щоб надалі не знадобився додатковий насос. Серед переваг перераховують високий рівень автономності та рівномірний розподіл тепла, але через особливості монтажних робіт такий варіант підходить лише невеликим одноповерховим будівлям;
 • насосна – працює завдяки циркуляційному насосу, який швидко постачає теплоносій по всьому будинку. Монтаж опалення для приватного будинку та всіх необхідних комунікацій може здійснюватися різним шляхом: найчастіше їх приховують під підлогою, стелею або за стінами. Ця схема має великий попит серед власників котеджів і двоповерхових будинків, але найголовніше – підібрати правильний насос, з роботою якого не виникатиме додаткових проблем;
 • однотрубна – найпростіший варіант для монтажу, який часто застосовується в одноповерхових будинках. Але система має достатньо велику кількість недоліків, зокрема пов’язаних з тепловтратами під час обігріву та необхідністю додаткового обладнання для підвищення ефективності системи;
 • двотрубна – підходить для будь-якого типу будинку, незалежно від кількості поверхів. Головний її принцип – подача теплоносія по одній трубі, відведення – по іншій. Опалювальне обладнання в цьому випадку монтується паралельно.

Щоб зробити обґрунтований вибір на користь тієї чи іншої системи опалення, слід детально розглянути особливості кожної з них.

Залучення до роботи професіоналів передбачає розробку індивідуального проекту з урахуванням особливостей будівлі та побажань замовника. На цьому етапі вам допоможуть підібрати найбільш ефективний варіант, ознайомлять з усіма нюансами та етапами установки, щоб окреслити майбутній фронт робіт.

Основні етапи монтажу опалення приватного будинку 

монтаж опалення для приватного будинку під ключ

У середньому розробка та монтаж опалення в приватному будинку може зайняти кілька тижнів – залежно від особливостей будівлі, кількості приміщень, обладнання та складності роботи.

Від початку цих робіт до здачі системи в експлуатацію проходить декілька основних етапів:

 • вивчення особливостей об’єкта та визначення головних характеристик системи обігріву, на підставі яких здійснюється розробка проектної документації;
 • укладання офіційного договору, в якому прописуються всі обов’язки сторін: обсяг, вартість, терміни виконання тощо;
 • проведення монтажних робіт, включно з усіма приладами та комунікаціями, що входять до системи опалення;
 • загальна перевірка працездатності та ефективності всіх елементів мережі;
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування системи обігріву.

Організація опалення – складна робота, що складається з багатьох елементів і у випадку неправильного функціонування може становити небезпеку, тому монтаж опалення приватного будинку під ключ повинні робити досвідчені фахівці. В компанії ТРІАТЕК працюють спеціалісти відповідного профілю, що мають необхідні ліцензії та допуски. Це гарантує грамотний монтаж системи, яка здійснюватиме ефективний обігрів приміщень.

Ми пропонуємо весь спектр послуг у даній галузі з подальшим обслуговуванням системи для безпечного та тривалого функціонування мережі.Часті запитання

Де замовити монтаж опалення для приватного будинку?

Компанія ТРІАТЕК пропонує повний цикл послуг по організації системи опалення в приватному будинку під ключ: від розробки проекту з нуля до проведення монтажних робіт із подальшим сервісним обслуговуванням. Першочергово з клієнтом підписується договір, в якому чітко прописуються всі зобов’язання – обсяги, терміни та докладний кошторис. Вас також супроводжуватиме персональний менеджер для підтримки комунікації з монтажною бригадою, інформування про хід виконання робіт і консультації з поточних питань.

Скільки коштує монтаж опалення для приватного будинку?

Вартість монтажних робіт залежить від великої кількості факторів: обраного джерела тепла, рівня складності, розміру приміщення, на якому проводитиметься монтаж обладнання тощо, тому розрахунок завжди проводиться в індивідуальному порядку. Ознайомитися з прайсом на базові послуги можна на сайті нашої компанії, але остаточну ціну можна буде обговорювати після виїзду фахівця на об’єкт. Співробітники нашої компанії готові надати професійну консультацію та підібрати ефективну систему опалення з урахуванням вашого бюджету.