• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
  • +38 067 139-39-49
  • +38 073 436-39-49
  • +38 050 398-39-49
  • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Монтаж теплових насосів

Залиште заявку

на монтаж теплових насосів

Останні виконані роботи

701b9781

Вентиляция в квартиру в ЖК Комфорт таун

В каждом помещении, квартире или частном доме необходимо иметь комфортный климат и эффективный воздухообмен. Кондиционер для дома способен охлаждать помещение в жаркую погоду и поддерживать оптимальную температуру в зимний период. Такое устройство благоприятно влияет на здоровье человека за счет чистого воздуха. Кондиционер в квартире обладает высокой эффективностью, надежностью в использова...

Детальніше

Монтаж теплового насосу

obsluzhivanie_0_1

Тепловий насос - досить потужний пристрій, що здатен генерувати енергію із навколишнього середовища, переробляти її на тепло та насичувати ним приміщення.

Принцип його роботи полягає в тому, що прилад поглинає теплоенергію зі звичайної води, ґрунту чи повітря, пропускає отриманий теплоносій через випарник і виводить його у внутрішній контур, наповнений холодоагентом. Після цього холодоагент перетворюється на водяну пару і під тиском віддає своє тепло теплоносію, що циркулює в опалювальній системі. Цей процес призводить до швидкого обігріву приміщення, тому монтаж теплового насосу є корисною послугою, але цю роботу слід довіряти лише досвідченим спеціалістам компанії ТРІАТЕК.

Монтаж теплових насосів

Головні переваги теплових насосів

Ефективність теплових насосів можна спостерігати безпосередньо в процесі їх використання. На їх користь свідчать такі можливості цих пристроїв:

  • економічність – робота теплового насосу не потребує додаткових витрат, достатньо сплачувати лише за електроенергію, що підтримує функціонування пристрою;
  • практичність – насос легко перемикається з функції опалення на охолодження, це дозволяє використовувати пристрій в будь-яку пору року;
  • надійна автоматика – керування насосом зрозуміле навіть звичайному користувачу, достатньо простої інструкції у комплекті;
  • індивідуальність – теплоносій для насосу можна вибрати згідно потреб і можливостей користувача;
  • безшумна робота – присутність теплового насосу буде практично непомітною через низький рівень шуму під час роботи;
  • зручність монтажу – для такого пристрою вистачає джерел отримання тепла, тому його можна розміщувати не лише в якомусь одному місці.

З перелічених переваг можна зробити висновок, що монтаж теплового насосу для будинку не стане марною витратою грошей: цей прилад є не тільки вигідним з точки зору економічності, а й безпечним та досить екологічним – під час його роботи немає потреби у переробленні палива, і це зменшує викиди шкідливих речовин в атмосферу.

Спеціалісти компанії ТРІАТЕК успішно здійснюють монтаж теплонасосів із складанням проекту згідно побажань замовника та умов ділянки, де планується його встановлення.

Особливості монтажу теплових насосів

Монтаж теплового насосу

Монтаж теплових насосів вимагає певного досвіду, оскільки потребує врахування цілого ряду нюансів під час роботи. Це надійне і складне за конструкцією обладнання, тому його подальша ефективна робота потребує якісного монтажу та ретельної перевірки під час запуску.

В залежності від обраного типу насосу (геотермального, повітряного чи насосу, що переробляє оброблену енергію) відрізняються й особливості його установки.

Перед монтажем теплових насосів спеціалісти ТРІАТЕК складають проект, який включає в себе розрахунок тепловтрат будівлі, компонування обладнання і підбір насосу за потужністю, теплову схему котельної, визначення розміщення зовнішнього контуру для збирання теплоенергії.

Безпосередньо ж установка теплонасосів починається з розмітки ділянки біля будинку під буріння свердловин (якщо насос геотермальний) або під горизонтальний колектор. Далі проводиться буріння свердловин і розміщення геотермального зонду, або видалення ґрунту і встановлення труб зовнішнього контуру. Після цього розкладають труби і обв’язують розподілювальний колодязь (колектор). Зовнішній колектор далі заповнюють теплоносіями. Після обв’язки теплового насосу монтують систему опалення, завершують електромонтажні роботи і здійснюють перевірку під час запуску системи.

Монтаж теплових насосів в Києві та області й усі процеси підключення потребують залучення перевірених монтажників, оскільки від їх роботи залежить ефективне функціонування і насосу, і системи опалення, до якої він під’єднаний.Часті запитання

Де замовити монтаж теплового насосу?

Установку теплового насосу вигідніше за все буде замовити в компанії ТРІАТЕК. Ми надаємо послуги з монтажу теплонасосів двох типів – геотермальних та повітряних, кожен з них вимагає урахування багатьох нюансів під час монтажу, але ці пристрої є досить економічним та екологічним обладнанням для систем опалення. Фахівці компанії надають всі потрібні консультації щодо вибору потрібного обладнання з урахуванням потреб замовника і доступного бюджету.

Скільки коштує монтаж теплового насосу?

Вартість установки теплового насосу складається з багатьох факторів. Це залежить від типу насосу, кліматичної зони ділянки, особливостей будинку і потрібного рівня комфорту та автоматики. Слід зазначити, що встановлення геотермального теплового насосу буде дорожчим через додаткові роботи з буріння і монтажу, тим часом як встановлення повітряного типу буде дешевше через меншу кількість затребуваного обладнання та специфічних робіт.

Як довго відбувається монтаж теплового насосу?

Перед монтажем спеціалісти оглядають будинок чи ділянку, де планується встановити насос, і складають проект, який враховує особливості будівлі та її тепловтрати, розмітку ділянки, перелік потрібного обладнання тощо. Після складання проекту і узгодження його з замовником монтажники виїжджають на місце проведення робіт, де займаються підготовкою ділянки чи будівлі і власне установкою насосу, супутніх комунікацій та обладнання. В залежності від типу приладу і складності робіт монтаж теплового насосу може тривати від кількох днів.