• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
 • +38 067 139-39-49
 • +38 073 436-39-49
 • +38 050 398-39-49
 • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Обслуговування і ремонт теплових завіс

Залиште заявку

на обслуговування і ремонт теплових завіс

Обслуговування і ремонт теплових завіс

obsluzhivanie_0_1

Сучасний підхід до облаштування житлових і виробничих приміщень включає створення максимально комфортних умов перебування в них, а тому у разі порушення функціонування техніки потрібен ремонт теплових завіс.

Основою комфорту є температура повітря, відсутність протягів та спрямованих повітряних потоків. Вдалим вирішенням цих питань буде встановлення теплової завіси. По суті, вона є потужним вентилятором, який розмежовує зони з теплим і холодним повітрям. Встановлюються вони зазвичай біля віконних отворів чи дверей. Але як і будь-яке інше обладнання, теплова завіса вимагає своєчасного обслуговування, а у разі поломки - ремонту.

Навіщо робити обслуговування теплової завіси

ремонт теплових завіс

Для того, щоб обладнання ефективно виконувало покладені на нього функції, необхідно регулярно проводити технічне обслуговування теплових завіс за програмою, рекомендованою виробником.

Періодичність сервісу залежить від навантаження та тих умов, у яких працює подібне обладнання: щомісяця, щокварталу або і раз на рік.

Технічне обслуговування теплових завіс зазвичай включає в себе наступні етапи:

 • загальний огляд обладнання з тестуванням його працездатності;
 • чищення фільтрів, вихідних і вхідних жалюзі, теплообмінника;
 • перевірку лопаті вентиляторів;
 • протягання різьбових електричних з’єднань;
 • оцінювання щодо наявності сторонніх шумів і багато інших робіт, які дають змогу завісам працювати з максимальною продуктивністю. За необхідності проводять заміну витратних матеріалів.

Професійний сервіс разом з обслуговуванням теплових завіс є необхідною умовою, яку висувають виробники для збереження своїх гарантійних зобов’язань. Це допоможе, зокрема, і подовжити термін експлуатації, оскільки більшість систем спроектовано та виготовлено із запасом, і вони здатні працювати довше, ніж зазначено в технічному паспорті.

Чому ламаються теплові завіси

Обслуговування теплових завіс

Повітря в приміщеннях, у яких проводиться монтаж теплових завіс, практично завжди містить у собі велику кількість пилу й агресивних речовин. Осідаючи на робочих поверхнях завіси і накопичуючись, вони значно збільшують навантаження й ускладнюють роботу обладнання. У результаті з’являються збої в роботі, підвищується вібрація і погіршуються шумові характеристики. Такі порушення згодом дуже швидко призводять до поломки.

Якщо таке сталося, необхідно швидко проводити ремонт теплових завіс. Крім того, в теплообмінник може потрапити сміття або будь-які сторонні предмети, що порушує циркуляцію теплоносія. Це знижує потужність приладу або призводить до розгерметизації пристрою, що неминуче знижує його експлуатаційні характеристики.

Ще частіше поломка, за досвідом компанії ТРІАТЕК, відбувається в районі управління і приладів контролю. У цих та багатьох інших випадках ремонт теплової завіси будь-яких модифікацій зможуть ефективно виконати тільки професіонали.

Ремонт починають, звертаючи увагу на низку основних функціонуючих механізмів:

 • вентилятор: основний показник, який цікавить майстрів - кількість обертань за хвилину. Якщо спостерігається відхилення від норми, це може призвести до швидкого зносу підшипників. Ознакою поломки є і відсутність плавності рухів лопатей;
 • електродвигун: цей механізм перевіряється на потужність і продуктивність. Отримані показники порівнюються із заявленими в технічному паспорті. У разі відхилень проводиться ремонт теплових завіс;
 • повітряні фільтри: якщо вони сильно забруднені, їх очищають або замінюють на нові;
 • система автоматики: щоб перевірити працездатність блоку управління, проводиться ретельне тестування.

В будь-якому разі ремонтом теплових завіс повинні займатися фахівці - і тільки після комплексного огляду техніки.

Завжди треба пам’ятати, що ремонт буде набагато простішим і дешевшим, якщо забезпечити регулярне технічне обслуговування всіх важливих компонентів. Фахівці ТРІАТЕК попереджають: не займайтеся ремонтом теплових завіс самостійно, а краще зверніться до професійних майстрів.Часті запитання

Де замовити ремонт теплових завіс?

Рекомендуємо звернутися безпосередньо до фахівців з високою кваліфікацією та багатим досвідом - компанії ТРІАТЕК. Завжди зручніше, коли зробити ремонт теплових завіс, замовити обслуговування, купити необхідні матеріали можна в одному місці, тому для співпраці краще обрати організацію з комплексним підходом. У разі необхідності ми можемо надати належні рекомендації своїх клієнтів та гарантуємо, що усе буде зроблено професійно.

Скільки коштує обслуговування теплових завіс?

Ціна на ремонт теплових завіс складається індивідуально й залежить від моделі завіси, її потужності та багатьох інших факторів. Тобто від того, яка саме деталь потребує ремонту чи заміни. Наші ціни на ремонт завжди доступні та обґрунтовані, тому для остаточної цифри зверніться до фахівця, який проведе діагностику та зможе оцінити ступінь поломки. Тільки після цього ви дізнаєтесь об’єктивну ціну ремонту своєї теплової завіси.