• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
  • +38 067 139-39-49
  • +38 073 436-39-49
  • +38 050 398-39-49
  • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Кондиціонер для офісу

Замовити установку кондиціонеру

Підтримка здорового мікроклімату в офісних приміщеннях завжди затребувана, оскільки від комфортних умов залежатиме ефективність праці. Тому сучасні кондиціонери стали неодмінними супутниками робочого простору.

Кондиціонер для офісів забезпечує комфорт перебування в приміщенні, заощаджує енергію, очищає повітря від мікроорганізмів і пилу. Все це позитивно впливає на самопочуття та здоров’я й підвищує працездатність.

При оснащенні офісу слід врахувати, що в приміщенні тривалий час перебуває чимало робітників і працює багато техніки, тому насамперед варто підібрати потужний, але при цьому безшумний прилад.

Компанія ТРІАТЕК професійно встановлює кондиціонери у будь-яких приміщеннях. Завдяки точним розрахункам, проектуванню та підбору техніки система ефективно працюватиме довгі роки, заощаджуючи енергію.

Типи кліматичного обладнання в офіс

Обирати техніку варто не лише за ціновою політикою та набором функцій. Підбирати кондиціонер для офісу треба за можливості на стадії будівництва, або ж в період ремонту. Завдяки цьому можна вигідно придбати агрегат та використовувати всі його переваги на максимум.

Ідеальні кондиціонери для офісних приміщень – канальні та касетні спліт-системи.

Касетні системи

Цей тип кондиціонеру складається із зовнішнього блоку (який встановлюється на фасаді будівлі або в технічній кімнаті) та внутрішнього (монтується  під стелю). Повітря рівномірно розподіляється на 4 сторони через нижню частину приладу. Касетні моделі підійдуть для приміщень з високою стелею та великою площею. Це пояснюється особливостями монтажу у підвісну стелю, що часто зменшує висоту приміщення майже на 17 см.

Головна перевага, яку мають ці кондиціонери для офісних приміщень – непомітність в інтер’єрі. Розмір найменшої моделі – не більше стельової стандартної плитки. Так на виду лишається лише решітка, яку можна задекорувати під стиль офісу та встановити на неї автоматичні жалюзі.

З таким кондиціонером в офісі можна підтримувати необхідний температурний режим великого простору, але пам’ятайте, що для комфортної експлуатації пристрою, оптимальна висота стелі має бути щонайменше 3 м. 

Канальна спліт-система

Кондиціонер в офіс

Така система кондиціонування встановлюється за підвісну стелю або вшивається у неї (зазвичай для цього використовують технічні кімнати, санвузли, гардероб тощо). Це приховує внутрішній блок від сторонніх очей, не порушуючи стиль приміщення. Як і в касетному варіанті, з таким кондиціонером в офіс видимою лишається тільки решітка, яку також можна замаскувати під загальний дизайн інтер’єру.

Офісні кондиціонери канального типу мають свої переваги. Це висока потужність і  непомітний монтаж. При цьому прилад працює досить тихо: безшумність забезпечується подачею повітря ізольованим повітропроводам, а розташування внутрішнього елементу, у віддаленому приміщенні додатково знизить рівень шуму і не заважатиме під час роботи.

Варто обрати канальний кондиціонер в офіс і через його здатність нагрівати та охолоджувати повітря в кількох офісах одночасно. Тож якщо приміщення має перегородки або додаткові кабінети, це оптимальне рішення. Проте у даному випадку фахівці Тріатек радять обирати більш потужний внутрішній блок і максимально точно спроектувати систему трубопроводів для рівномірного повітряного потоку. Це коштуватиме дорожче, але в перспективі окупиться зручністю експлуатації та  обслуговування.

Ще один плюс «касети» - можливість поєднати канальну систему з вентиляцією. Додатковий приток свіжого повітря тільки поліпшить мікроклімат без зайвих навантажень на кондиціонери в офіс. Тож якщо ви маєте технічну та фінансову можливість придбати канальний тип кондиціонеру, ви отримаєте максимум тиші, чистого повітря і комфортної температури.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Якісний кондиціонер в офісне приміщення від ТРІАТЕК

Кондиціонер для офісу

Щоб кондиціонер працював безперебійно, якісного і довго, важливо правильно його встановити, адже від цього залежатиме підтримка температурного режиму, вологості і подача чистого повітря. Неграмотний проект монтажних робіт і неправильна робота приладу призведе до поломки навіть надійного кондиціонера, тому питання з установки кліматичної система треба довірити досвідченим фахівцям, які зможуть правильно спроектувати деталі системи, підібрати кондиціонер згідно з особливостями офісного приміщення, встановити та підключити усе так, як треба.

Проводити роботи з монтажу офісних кондиціонерів рекомендується під час ремонту. Спочатку розробляється проект системи, прокладають труби та встановлюється зовнішній і внутрішній елементи кондиціонеру. Після цього система підключається й запускається.

Отже, якщо ви шукаєте функціональний кондиціонер в офісне приміщення, залишайте заявку на сайті ТРІАТЕК! Ми допоможемо обрати і встановити обладнання, яке покращить мікроклімат і підвищить продуктивність та комфорт під час роботи!Часті запитання

Де купити кондиціонер для офісу?

Вигідніше за все придбати кондиціонер для офісу можна в компанії ТРІАТЕК. Пропонуємо якісні та надійні кондиціонери від провідних брендів. В наявності касетні та канальні моделі, які найбільше підходять для офісного простору. Пристрої підтримають оптимальний рівень вологи у приміщенні, забезпечать комфортну температуру, очистять повітря від пилу та бактерій. Досвідчені фахівці допоможуть з вибором та установкою системи.

Як вибирати кондиціонер в офіс?

Для офісних приміщень найкраще підходять канальні та касетні спліт-системи. Щоб обрати точний тип кондиціонер, зверніть увагу на площу офісу. Для просторого приміщення з високою стелею підійде касетний варіант, а для офісу з кількома кабінетами або з перегородками оптимально придбати канальну модель. Також обирайте кондиціонер з безшумним режимом, але з достатньою потужністю, яка розраховується за кількістю присутніх в офісі та його площею.

Чи можу я розраховувати на доставку?

Обираючи послугу встановлення кондиціонеру від ТРІАТЕК, немає потреби витрачати час на покупку і транспортування обладнання. Ви отримаєте його з доставкою в будь-який населений пункт за вказаною адресою. Фахівці допоможуть підібрати оптимальний варіант кондиціонеру та додаткове обладнання згідно з проектними розрахунками, особливостями офісу та вашими побажаннями.