• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
 • +38 067 139-39-49
 • +38 073 436-39-49
 • +38 050 398-39-49
 • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Кондиціонування виробничих приміщень

Залиште заявку, щоб отримати ефективну систему вентиляції

Про яке б виробництво не заходила мова, кондиціонування повітря промислових приміщень вкрай важливе! Промислові приміщення відрізняються великою площею, кількістю людей та цілодобовою роботою електрообладнання й іншої техніки. В процесі роботи виділяється багато вологи, тепла та випаровувань, шкідливих хімічних сполук і пилу. При цьому технології виробництва вимагають дотримання температури, що відповідає нормам збереження продукції та нормальної роботи персоналу, а тому без якісного кондиціонування тут не обійтися!

Неправильний температурний режим призводить до порушення всіх показників мікроклімату й роботи промислового приміщення в цілому, тому ще на етапі будівництва або капітального ремонту варто подбати про систему кондиціонування повітря промислових приміщень.

Професійна команда ТРІАТЕК допоможе підібрати та встановити краще кліматичне обладнання та розробити проект будь-якої складності!

Види кондиціонування повітря промислових приміщень

Промислова зона може бути обладнана різними системами кондиціонування – в залежності від технологічних процесів.

Мульти-спліт-система

Потужне кліматичне обладнання, яким можна встановити потрібну температуру в кожне окреме приміщення. Кондиціонер складається із зовнішнього елементу, який монтують на фасаді будівлі, та великої кількості внутрішніх блоків, які розташовують безпосередньо в робочих та адміністративних зонах. Устаткування працює тихо, тому не створить додаткового шумового та вібраційного навантаження. При цьому для кожного приміщення можна автоматично підібрати індивідуальні показники температури і окремий тип кондиціонеру.

Для великих промислових залів з високими стелями підійде касетний блок, який рівномірно спрямує повітря та швидко відрегулює необхідну температуру. Його монтують під стелею, тому він не займатиме простір. За необхідності в адміністративні приміщення та невеликі кабінети можна встановити настінні кондиціонери. Вони легко монтуються й чудово підтримують потрібні кліматичні показники.

Канальне кондиціонування

Підтримує оптимальний мікроклімат одночасно в багатьох приміщеннях за рахунок розгалуженої системи каналів. Обладнання для кондиціонування промислових приміщень монтується під стелею, безшумне й майже непомітне, при цьому може слугувати вентиляцією, підмішуючи свіже повітря з вулиці та подаючи його по каналах до приміщення.

Чиллер-фанкойл

Ідеальний для великої площі. Чиллер охолоджує й подає воду по трубопроводах у фанкойли, які розповсюджують прохолоду по приміщенню. Фанкойли є у касетному, настінному та канальному виконанні, але для опалення необхідний теплообмінник для підігріву води.

Мультизональне кондиціонування

Принцип такий самий, як у чиллер-фанкойл. Перевага полягає у наявності фреону, який запобігає замерзанню води в холодну пору року і не потребує використання теплоносія в системі.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

ТРІАТЕК – якісні системи кондиціонування для промисловості!

Кондиціонуванням повітря промислового приміщення повинні займатися досвідчені спеціалісти, які складуть необхідну проектну документацію згідно з особливостями будівлі, кількістю техніки, персоналу та іншими факторами, підберуть необхідне обладнання, встановлять та налаштують його безперебійну роботу.

Сучасне обладнання дає багато переваг:

 • підтримка оптимальної температури у різних промислових зонах одночасно;
 • збереження продукції, що зберігається на промислових складах;
 • дотримання санітарних норм і вимог;
 • комфортні та здорові умови праці для персоналу та їх більша продуктивність;
 • можливість встановити обладнання з інверторним управлінням для заощадження електроенергії;
 • регулювання показників вологості повітря та видалення надлишків тепла і випаровувань;
 • очищення повітря завдяки системі фільтрів;
 • тиха робота.

Завдяки кондиціонуванню повітря промислового приміщення від ТРІАТЕК вигоду отримують і працівники, і продукція, і техніка!