• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
 • +38 067 139-39-49
 • +38 073 436-39-49
 • +38 050 398-39-49
 • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Вентиляція офісу

Залиште заявку, щоб отримати ефективну систему вентиляції

Гарне самопочуття робітників – запорука ефективної та завзятої праці. Тому вентиляція офісу – надважлива для здоров’я і високої працездатності команди, адже сприятливий мікроклімат знижує втому та зміцнює імунітет.

Система повітрообміну дозволить ліквідувати надмірну вологість і тепловіддачу у приміщенні та усунути частинки пилу і бруду, які з’являються у повітрі від офісної техніки. Також правильно налаштована вентиляція виводить з повітря вуглекислий газ та  підтримує комфортний температурний режим.

Для чого потрібна вентиляція для офісу

Вентиляція в офіс

Встановлення повітропроводів в офісі – це одна з кращих інвестицій, оскільки вентиляційна система має чимало переваг. Окрім циркуляції та надходження свіжого повітря, простір очищається від мікробів завдяки фільтрації; у приміщенні завжди встановлена комфортна температура незалежно від погоди за рахунок охолодження/обігріву. Оптимальне зволоження підтримує здоров’я органів дихання, а рівномірне розподілення повітряних потоків створює однакову температуру у приміщенні та підвищує енергоефективність.

Компанія ТРІАТЕК виконує роботи з професійного монтажу систем вентиляції та кондиціонування. Ми підберемо надійне обладнання, допоможемо з проектними роботами та налаштуванням.

Будь-які види вентиляційних систем для офісу!

Вентиляційні системи для офісних приміщень бувають кількох типів

Припливні системи

Припливна вентиляція застосовується для стимуляції притоку чистого повітря. Потоки з офісу переміщуються в коридор, а далі – у вентиляційну шахту. Для кращого результату додатково встановлюють мультизональні або мульти-спліт кондиціонери. Також використовується припливне обладнання, яке поглинає свіже повітря з вулиці, замінюючи відпрацьоване у приміщенні. Основний плюс припливної вентиляції - монтаж в приміщенні будь-якої площі.

Припливно-витяжна офісна вентиляція

Припливно-витяжна вентиляція доцільна завдяки своїй енергоефективності. Вона запобігає тепловтратам у приміщенні при цьому надає багато свіжого повітря. Такий тип вентиляції можна поєднувати з чіллер-фанкойл-системами. Це централізована система кондиціонування, де теплоносієм являється охолоджена вода.

Вуличне повітря, проходячи крізь припливно-витяжне обладнання, очищається, підігрівається, зволожується/осушується. Тому такий варіант найбільш ефективно вирішує питання з офісною вентиляцією і фільтрацією. Важливі переваги – робота цілий рік і економія електроенергії.

Також спеціалісти ТРІАТЕК рекомендують доповнити приточно-витяжну  вентиляцію рекуператором. Цей елемент прогріває повітря, що надходить за рахунок тепла від вихідного потоку.

Місцева  вентиляція в офіс

Представляє собою локальну систему повітрообміну. Брудне повітря виводиться там, де воно найбільш концентроване, а теплі/охолоджені маси надходять до робочого місця, створюючи сприятливі умови роботи.

Природні витяжки

Така система призначена для охолодження/підігріву та фільтрації повітря через локальні офісні витяжки. Її перевага - у зниженні енерговитрат, оскільки природна витяжка не потребує монтажу кліматичного ємного обладнання.

Природний тип є вигідним, адже на таку офісну вентиляцію не треба витрачатися. Однак вона має лише витяжні канали, тоді як чисте повітря запускається вручну через відкриті вікна. Природна система з повітрообміном підтримує оптимальний мікроклімат лише в невеликих приміщеннях (30 кв. м.), а  через вікно з вулиці у приміщення надходитиме шум, пил, сторонні аромати та ін. Тому краще поєднувати природну та механічну вентиляцію.

Вентиляція для офісу

Механічна вентиляція офісних приміщень

Застосовується для підігріву, зволоження і очищення повітря. Працює в герметичному приміщенні незалежно від погоди й дозволяє регулювати свої параметри. Таким чином, в офісі панує здоровий мікроклімат, комфортна температура, тиша і достатній рівень кисню, а працівники захищені від протягів та застуд, що сприяє продуктивності роботи.

Загальнообмінні вентиляційні системи для офісу

Такий варіант можна використовувати для усунення відпрацьованого повітря з офісних приміщень будь-якої площі. При цьому офісна вентиляція загального обміну легко впорається з усунення зайвої вологи і задухи в офісах, здатна очистити повітря від бактерій, пилу та ін. шкідливих домішок. У спеку – ефективно охолодить повітря, а взимку – зігріє.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Проектування та монтаж офісної вентиляції

Вентиляційні системи для офісних приміщень

З грамотно організованою вентиляцією для офісу можна бути впевненими у максимально ефективному очищенні, охолодженні, зігріві повітря і підтримці оптимального рівня вологості незалежно від зовнішніх погодно-кліматичних умов!

При розробці проекту вентиляційних систем та плануванні монтажних робіт фахівці ТРІАТЕК враховують площу офісу, кількість робітників і електротехніки. Точні розрахунки попереджають виникнення проблем з розподілом повітря, його очищенням, встановленням потрібної температури та ін. помилок. Також розробивши якісну вентиляцію офісу, вдасться уникнути зайвих витрат на габаритне обладнання та додаткові елементи системи. 

Неправильно складений проект може звести нанівець ефективність найдорожчого устаткування. Неграмотний монтаж може спричинити виведення з ладу приладів, погіршення комфортних умов роботи та потребу повної заміни системи. Тому не варто намагатися розібратися у цьому питанні самостійно – встановлення вентиляції потребує професійного підходу!

Вентиляція в офіс встановлюється у кілька етапів:

 • підготовка (складання та узгодження проектної документації, креслень);
 • монтаж основних елементів системи (вентилятори, датчики, шумоізоляція тощо);
 • організація та прокладання повітропроводів;
 • під’єднання вентиляції до мережі повітропроводів;
 • установка системи автоматичного управління;
 • налаштування і запуск вентиляції;
 • перевірка роботи системи та фінальні налагодження.

Отже, якісна система повітрообміну допоможе уникнути зайвого стресу на роботі, збереже колектив працездатним та здоровим, а також підвищить ефективність роботи підприємства.

Обирайте якісні вентиляційні системи для офісу від компанії ТРІАТЕК та насолоджуйтеся комфортом!Часті запитання

Де замовити вентиляція офісу?

Зручніше за все замовити вентиляцію для офісу можна в компанії ТРІАТЕК. Тепер усі етапи робіт та підбір обладнання можна здійснити в одному місці. Ми пропонуємо якісне обладнання для вентиляції, допоможемо підібрати варіант під індивідуальні потреби, розробимо проектну документацію для монтажу системи, правильно установимо її та зробимо всі необхідні налаштування. Для цього потрібно лише залишити заявку на сайті.

Де купити вентиляційні системи для офісних приміщень?

Купити вентиляційні системи для офісних приміщень можна на сайті компанії ТРІАТЕК. В нашому каталозі представлені припливні та припливно-витяжні установки, стінові рекуператори, бризери та ін. обладнання. Фахівці допоможуть з вибором елементів системи, які підійдуть до особливостей приміщення (його площі та кількості робітників) та проведуть монтаж і налагодження роботи вентиляції. Тож вам не доведеться окремо витрачати час на пошук спеціалістів зі встановлення обладнання або займатися цим самостійно.

Як довго очікувати на встановлення вентиляції в офіс?

Команда фахівців ТРІАТЕК оперативно проводить монтаж вентиляції в офісні приміщення, тому очікування не займе багато часу. Точна тривалість робіт залежатиме від площі офісу, особливостей планування, а також кількості співробітників і комп’ютерної техніки в експлуатації. Спеціалісти оглянуть об’єкт та складуть проект для прокладання повітропроводів. Після узгодження креслень ми підберемо вентиляційне обладнання та проведемо усі необхідні монтажні роботи. Установка завершується запуском і тестуванням роботи системи.