• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
 • +38 067 139-39-49
 • +38 073 436-39-49
 • +38 050 398-39-49
 • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Установка комерційних (напівпромислових) кондиціонерів

Залиште заявку

на установку комерційного кондиціонеру

Етапи роботи

1
ЕТАП 1

ЕТАП 1

Первинний контакт і надання нам вихідних даних

2
ЕТАП 2

ЕТАП 2

Розробка концепції систем і попередня оцінка бюджету

3
ЕТАП 3

ЕТАП 3

Проектування

4
ЕТАП 4

ЕТАП 4

Узгодження розгорнутої кошторису і укладення договору

5
ЕТАП 5

ЕТАП 5

Виконання монтажних робіт

6
ЕТАП 6

ЕТАП 6

Підписання договору на гарантійний та післягарантійний сервіс

Установка комерційних (напівпромислових) кондиціонерів

obsluzhivanie_0_1

Комерційні напівпромислові кондиціонери значною мірою відрізняються від тих, що люди звикли використовувати в оселі. Вони більш потужні. Порівняно з великими та промисловими навантаження та функціонал у них значно менший, але вони такі ж ефективні та мають свій функціонал, розрахований саме на такі умови використання, а вигідніше за все замовити установку напівпромислового кондиціонера можна в компанії ТРІАТЕК.

установка комерційного кондиціонера

 Такий тип системи кондиціонування розрахований на велику кількість людей, що будуть знаходитися в певному приміщенні: це можуть бути відвідувачі торговельних центрів та кафе або їхні працівники. Всі вони повинні знаходитися в комфортних умовах, мікроклімат повинен сприяти нормальному самопочуттю.

Без кондиціонера досягти цього неможливо. Важливо, щоб в різних за призначенням приміщеннях знаходилися відповідні системи кондиціонування, налаштовані на певні умови. Та перед тим, як здійснювати установку комерційних кондиціонерів, вибирати найкраще для цього місце та модель, необхідно розібратися в функціоналі цього пристосування.

Функціональні особливості комерційних кондиціонерів

установка напівпромислового кондиціонера

Загалом такий тип системи кондиціонування підходить лише до конкретних за параметрами та типом приміщень. Серед них - площа не більшою за 300 кв. метрів, а саме приміщення має комерційну спрямованість, тобто передбачає наявність великої кількості людей, які періодично його відвідують (адміністративні дільниці, офіси, магазини, заклали громадського харчування, ТЦ).

Перед установкою комерційних кондиціонерів фахівці компанії ТРІАТЕК радять проаналізувати їх можливості. Будівлі, де вони використовуються, потребують великої потужності охолодження, тому напівпромислові кондиціонери досягають до 30 кВт. Важливо, щоб вони були надійними, бо частіше за все їм приходиться працювати в безперервному режимі. Для різних споруд та кімнат потрібна певна температура, тому такий тип кондиціонерів має додаткову функцію – налаштування по міцності, щоб підібрати оптимальну.

Відрізняє напівпромисловий кондиціонер від інших більш потужна помпа для виведення конденсату, бо під час роботи у великих приміщеннях його може утворюватися багато. Тобто установка комерційного кондиціонера має багато особливостей.

До функціональних особливостей також можна віднести:

 • наявність гарячого запуску;
 • великий обсяг внутрішнього блоку, який дозволяє виконувати безліч завдань;
 • рестарт;
 • декілька режимів (автоматичний, безперебійний);
 • довгий трубопровід, що здійснює циркуляцію холодоагенту.

Різновиди напівпромислових кондиціонерів

Наявні типи систем кондиціонування, які підходять до комерційних приміщень, розрізняють за типом встановлення та зовнішнім виглядом. Загалом виділяють три: касетний, канальний та напольно-стельовий.

Касетний - передбачає установку комерційного кондиціонера у підвісній стелі, що дозволяє замаскувати обладнання. Такий тип має спеціальні решітки по всім сторонам, що дає рівномірно розподіляти повітря. Їх роботу можна регулювати самостійно завдяки пульту, потужність мінімальна та становить 6-15 кВт. Підходить цей тип для приміщень до 150 кв. м, популярний в невеликих офісах та приймальнях.

Канальний - такий тип передбачає також приховану установку напівпромислового кондиціонера, що дозволить не зіпсувати зовнішній вигляд приміщення, його інтер’єр та дизайн. Ховається все обладнання в стелі або на горищі. Від попереднього відрізняється здатністю забезпечити комфортні умови на більшій території, у приміщенні, площа якого до 300 кв. м. Облаштована спеціальними решітками та надає можливість змішувати різні типи повітря – з кімнати та вулиці. Частіше за все використовуються у закладах харчування та продовольчих магазинах.

Напольно-стельові - вважаються безпечним для здоров’я варіантом, бо унеможливлюють попадання прямого потоку повітря на людину. Великий за розмірами внутрішній блок буде важко приховати. Потужність середня, становить 3-18 кВт, тому такий тип підходить для приміщень, площа яких не перевищує 180 кв. м. Частіше за все становлять у залах та бібліотеках. Від типу системи залежить установка комерційних кондиціонерів, етапи та особливості.

Особливості монтажу комерційних кондиціонерів

установка комерційних кондиціонерів фото, зображення

Монтаж комерційного кондиціонера канального типу є найважчою, але це дозволяє вибирати різну температуру в приміщеннях. Внутрішній блок монтують в кімнаті, яка знаходиться далеко від працівників та відвідувачів, бо робота супроводжується гучним звуком. Зовнішній встановлюють на фасаді. Магістраль, де знаходиться фреон, повинна бути не довгою та становити не більше 50 м. Повітря, перед тим, як потрапити в кімнату, проходить певне очищення та обробку.

Напольно-стельовий передбачає два місця для монтажу:

 • під стелею, задля забезпечення кондиціонування верхньої частини приміщення. Підходить для великих за розміром кімнат;
 • над підлогою, що дозволить обігрівати її та спрямовувати повітря по стінці вверх. Підходить для невеликих приміщень, де одночасно знаходиться чисельна кількість людей.

Касетні моделі вмонтовують в стелі, яка менша ніж два метри. Внутрішній елемент має вигляд блоку-касети, якій вмонтовують в підвісну конструкцію. Зовнішній знаходиться на вулиці.

Установка напівпромислових кондиціонерів – доволі важкий та трудомісткий процес, який потребує чисельної кількості знань та вмінь. Тому ліпше довірити цю справу професіоналам з компаній, що займаються продажем та встановленням таких систем - ТРІАТЕК. Наші фахівці не лише швидко та якісно встановлюють, але й розробляють перед цим поступовий план, проводять заміри та знаходять оптимальне місце.

Обирайте якісне обладнання та професійний монтаж!

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантованаЧасті запитання

Де замовити установку комерційного кондиціонера?

В мережі представлена чисельна кількість фірм, які займаються продажем комерційних кондиціонерів, але лише декілька ще самостійно створюють попередній план та проводять установку. Найкращим рішенням тут буде ТРІАТЕК. У нас в наявності є не лише велика кількість обладнання, але й опція монтажу, який поводитися професіоналами в короткі строки, не залишаючи після себе бруду. Від правильного встановлення залежать функціональні особливості апарату, і це слід враховувати.

Як відбувається установка напівпромислових кондиціонерів?

На початку фахівцям необхідно оглянути приміщення, виявити всі його індивідуальні особливості, щоб ліпше підібрати певну систему та визначитися з механізмом монтажу. Розробляється конкретна концепція, що стверджується замовниками. Далі проходить процес попереднього проектування, і лише після цього монтаж. Установка може бути як поступовою, коли ставлять зовнішній, а потім вже внутрішній блок, або разом.