• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
  • +38 067 139-39-49
  • +38 073 436-39-49
  • +38 050 398-39-49
  • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Вентиляція багатоквартирного будинку

Залиште заявку, щоб отримати ефективну систему вентиляції

Дерев’яні вікна у старих будинках та щілини у конструкціях не захищали від протягів та шуму, але забезпечували постійний приплив повітря при зачинених вікнах. Сучасні ж багатоквартирні будинки оснащені пластиковими вікнами. Їх не треба утеплювати взимку, вони не пропускають пил та сторонні звуки, проте їх головний недолік – у застої повітря за відсутності вентиляції.

У багатьох будинках вже є повітропроводи, і систему можна встановити власноруч, проте для якісного і довговічного результату потрібна поетапна робота та грамотне проектування з урахуванням усіх особливостей будівлі.

Команда ТРІАТЕК проведе вентиляцію багатоквартирного будинку під ключ – вам не потрібно буде самостійно підбирати обладнання та шукати окрему людину для розроблення проекту.

Чому необхідна циркуляція повітря

Вентиляція багатоквартирного будинку

У невеликій квартирі недостатність кисню відчувається вже за кілька годин – в жилому приміщенні повітря має безперервно оновлюватися і циркулювати, оскільки кожен мешканець видихає СО2, який є токсичним для організму. В закритій кімнаті накопичуються пил, віруси та алергени, а через зайву вологу розмножується пліснява, яка руйнує меблі та оздоблення стін та стелі.

Вентиляція багатоквартирного будинку проводиться кількома способами. Раніше існували вентиляційні канали-труби, які виходили на дах, але кількість поверхів стала більшою, тому зараз цей спосіб не застосовується.

При іншому способі вентиляція досягає придахового приміщення та накривається герметичними коробами, з’єднаними з шахтою, що виходить над дахом.

Як це працює

Повітря з поверхів піднімається по каналах до приміщення горища в горизонтальний короб. Цей потік ударяється об кришку короба. Проте через недоліки проектування в коробі підвищується тиск, і повітря виходить через шахту і верхній поверх.

При достатньому перетині короба, але надто низькій кришці потік не встигає відхилитися від шахти. Відбите повітря «продавлює» вентиляцію верхнього поверху, куди потрапляють усі запахи. Щоб це виправити, використовують глобальний і локальний спосіб.

При глобальному збільшують перетин горищного короба змінюючи його висоту у 2-3 рази та встановлюють всередині розтин. Але перетин не слід збільшувати, коли до шахти з протилежного боку пристосовані такі самі короби.

Локальний спосіб передбачає відділення вентиляційних каналів останнього поверху від загального повітропотоку, із закладом у шахту поверх коробу. Щоб не порушити температурно-вологісний режим горища, треба утеплити канали.

Третій (найсучасніший) спосіб має на увазі вихід вентиляції на горище (у проміжну венткамеру). Після цього відпрацьоване повітря виходить на вулицю крізь загальну шахту.

Така вентиляція багатоквартирного будинку під ключ передбачена у більшості багатоповерхівок. Часто вентиляція останніх поверхів супроводжуються ослабленою тягою. Повітря потрапляє в канал, проходячи 30 см та розсіюючись, не набравши сили. Так вентиляція залишається, але знижується. При відчинених дверях горища виникає протяг, і тяга верхніх поверхів погіршується.

Щоб усунути цю проблему, треба зробити окремі канали для верхніх поверхів діаметром 140 мм. На отвори надягаються труби, а стики закриваються алебастром. Труби виводять 1 м та нахиляють в бік загальної вентиляційної шахти так, щоб повітря, що йде знизу та проходить біля труб, витягало відпрацьоване повітря з верхніх поверхів.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Як проводять вентиляцію багатоквартирного будинку

Вентиляція багатоквартирного будинку під ключ фото, зображення

Сьогодні кожну квартиру обладнують припливно-витяжною системою вентиляції. У санвузлах і кухні є отвори, а приплив чистого повітря здійснюється через провітрювання. А за допомогою додаткових елементів можна покращити ефективність повітропотоку.

Механічна вентиляція дозволяє відрегулювати кількість, температуру та чистоту повітря. Так взимку можна зберегти тепло, літом – охолодити приміщення, а монтаж рекуператора дозволяє знизити витрати на опалення. Також до системи можна додати очищувальні фільтри, зволожувач та ін. опції для максимального комфорту.

Особливо корисно встановлювати припливно-витяжну вентиляцію жителям багатоквартирних будинків у забруднених областях, поруч з промисловими підприємствами і заводами тощо.

Щоб вентиляційна система була встановлена за усіма правилами, варто довірити цю справу професіоналам. Команда ТРІАТЕК проведе огляд квартири та особливостей вбудованої вентиляції, розробить детальний проект робіт, підбере необхідні елементи та здійснить монтаж системи.

З якісною вентиляцією для багатоквартирного будинку ви зможете забезпечити безперервний приплив свіжого та чистого повітря правильної температури! Залишайте заявку на сайті та нехай у вашій квартирі панує затишок та здорова атмосфера!Часті запитання

Де замовити вентиляцію багатоквартирного будинку?

Зручніше за все замовити вентиляцію багатоквартирного будинку можна на сайті компанії ТРІАТРЕК. Будівлі вже оснащені вентиляційними каналами, але для максимальної ефективності повітропотоків за будь-якої погоди варто удосконалити систему додатковими елементами: припливно-витяжними вентиляторами, рекуператорами, клапанами тощо.

Чи робить ваша компанія вентиляцію багатоквартирного будинку під ключ?

Так. При встановленні вентиляції у багатоквартирному будинку важливий кожен крок, тому наші фахівці виконують роботи під ключ: від огляду вентиляційних каналів будинку та складання проекту до самого монтажу і налаштування обладнання у квартирі. Вентиляційні елементи підбираються згідно з особливостями квартири та вашими побажаннями.