• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
 • +38 067 139-39-49
 • +38 073 436-39-49
 • +38 050 398-39-49
 • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Установка кондиціонерів різних брендів

Залиште заявку

на установку кондиціонеру

Установка кондиціонерів різних брендів

obsluzhivanie_0_1

Розрізняють різні види побутового і промислового кліматичного обладнання. Для кожного з них передбачені свої норми та правила монтажу, але навіть якщо мова про найбільш розповсюджені моделі спліт систем, існує багато нюансів, які слід враховувати, а краще - звернутися за установкою кондиціонерів різних брендів до фахівців компанії ТРІАТЕК.

Правильне з’єднання внутрішніх та зовнішніх блоків, а також інші технічні роботи забезпечують коректну роботу всієї системи. Наприклад, максимально допустима відстань між блоками відрізняється залежно від моделі та бренду. Ніщо не повинно перешкоджати циркуляції холодоагенту та руху повітряних потоків. Під час вибору місця для зовнішнього блоку необхідно все передбачити, щоб мати доступ для подальшого обслуговування обладнання. Ось чому грамотна установка кондиціонерів різних брендів з чітким дотриманням регламентів має таке велике значення. Якщо нехтувати правилами, то це негативно позначиться на ефективності системи, призведе до роботи на межі потужності та спричинить поломку важливих компонентів устаткування.

Монтаж кондиціонерів різних брендів: основні етапи

Установка кондиціонерів різних брендів

Монтажні роботи систем кондиціонування – доволі складна робота, яка вимагає відповідних навичок і технічної обізнаності. Спочатку необхідно уважно ознайомитися з технічними особливостями моделі та інструкціями виробника, зазначеними в мануалі. Кліматичне обладнання має відповідати габаритам і потужності з урахуванням площі приміщення.

Бажано довірити установку кондиціонерів різних брендів професіоналу, адже фахівець відповідає не лише за правильне підключення системи, але й зробить необхідні заміри та допоможе вибрати оптимальне місце для монтажу кондиціонера.

Визначившись з поточними питаннями, загальний алгоритм монтажних робіт зводиться до наступних пунктів:

 • якщо зовнішній блок легко проходить через відкрите вікно, то це дає змогу швидко встановити систему кріплення без залучення автовежі або промислового альпініста. Внутрішній блок у цьому випадку монтується на стіні, що примикає до вікна;
 • наступний етап – прокладання траси. Спочатку здійснюється штроблення стіни завтовшки не більше 700 мм для подальшого з’єднання блоків кондиціонера. Якщо будинок перебуває на етапі зведення, то це дасть змогу приховати всі елементи комунікацій;
 • важливий нюанс – довжина комунікацій між блоками не має перевищувати 3 м. Бажано, щоб монтажем кондиціонерів різних брендів займалися фахівці, обізнані в таких питаннях і дотримувалися всіх регламентів;
 • після того, як всі технічні роботи завершено, кондиціонер під’єднують до найближчої розетки та проводять пусконалагоджувальні роботи, щоб переконатися в коректній роботі системи.

Перераховані пункти стосуються стандартної установки кондиціонера, які в середньому займають від 3 до 4 годин. Що стосується нестандартних випадків, то до них відноситься:

 • монтаж обладнання на глуху стіну, коли необхідно залучати додаткове обладнання;
 • подовження кабелю живлення для підключення до електромережі;
 • організація дренажу через сифон у каналізацію тощо.

Під час монтажних робіт можна зіткнутися з будь-якими непередбачуваними обставинами, але фахівці ТРІАТЕК виконають якісну роботу за будь-яких умов, впораються у визначений термін і нададуть гарантію.

На що слід звертати увагу замовляючи монтаж кондиціонерів

монтаж кондиціонерів різних брендів

Надійність і термін експлуатації кліматичної техніки в 90% випадків залежить від професійного рівня та сумлінності монтажників.

Велике значення мають наступні аспекти:

 • наявність професійного обладнання, інструментів і якісних витратних матеріалів, необхідних для проведення монтажних робіт, герметизації, вакуумування та підключення системи;
 • наявність гарантійного та післягарантійного обслуговування, що впливає на працездатність спліт системи.

Не звертайтесь до неперевірених компаній, надавайте перевагу лише тим, що гарантують якість. Компанія ТРІАТЕК вже протягом 10 років проводить монтаж кондиціонерів різних брендів. Ми пропонуємо якісні послуги, маємо досвідчену команду, яка має необхідну кваліфікацію, розбирається в особливостях роботи різних типів систем кондиціонування та постійно підвищує рівень професіоналізму.

Крім здійснення монтажних робіт, ми займаємося також гарантійним, профілактичним та ремонтним обслуговуванням кліматичної техніки з використанням оригінальних компонентів. Тож якщо вам знадобиться швидка та якісна установка кондиціонера – звертайтеся в ТРІАТЕК!

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантованаЧасті запитання

Де замовити установку кондиціонерів різних брендів?

Компанія ТРІАТЕК пропонує комплексні послуги з монтажу та обслуговування систем кондиціонування, опалення та вентиляції. Під час роботи ми використовуємо лише якісні витратні матеріали, необхідні для проведення монтажних робіт, а також чітко дотримуємося регламентів. Це забезпечує ефективну та тривалу експлуатацію кліматичної техніки, а також безпеку під час користування. Ознайомитися з прайсом і замовити послуги можна прямо на сайті або звернувшись до нас будь-яким іншим способом.

Які бренди кондиціонерів найчастіше замовляють під установку?

Серед найпопулярніших виробників кліматичної техніки зазвичай зустрічаються японські компанії, такі як Mitsubishi Electric, Daikin і Toshiba. Також є китайські представники, наприклад Cooper&Hunter, корейський Samsung та шведський Electrolux. Усі вони займаються виробництвом техніки для різних цінових сегментів, тому кожен клієнт має змогу підібрати оптимальний для свого бюджету варіант. Але важливо також враховувати функціональні характеристики обладнання, відповідність моделі до типу приміщення та здатність економно споживати електроенергію.