• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
  • +38 067 139-39-49
  • +38 073 436-39-49
  • +38 050 398-39-49
  • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Вентиляція чистих приміщень

Не можете знайти потрібну інформацію?
Залиште заявку і ми звяжемось з вами

Заклади, які пов’язані з наданням медичних або косметологічних послуг, мають дотримуватися особливої гігієни приміщень. Насамперед це стосується якості повітря та кліматичних умов: повітря повинно бути чистим від пилу та бактерій, мати комфортні показники температури, ефективно оновлюватися і циркулювати.

Оптимальна вологість – теж важлива. Її надмірність або недостатність негативно впливають на здоров’я пацієнтів, відвідувачів та персонал, а чутлива апаратура,  інструменти чи, наприклад, ліки в таких умовах швидко псуються.

Домогтися необхідних умов можна з вентиляцією в чистих приміщеннях, які потребують суворого дотримання санітарно-гігієнічних норм. Це залежить також від якості вентиляції та її правильного монтажу.

Команда ТРІАТЕК надає професійні послуги проектування та встановлення системи клімат-контролю, яка важлива для підтримки стерильності у медичних установах, салонах краси тощо.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Головні етапи вентиляції чистих приміщень

Залежно від особливостей приміщення та специфіки його роботи спеціалісти ТРІАТЕК пропонують наступні варіанти вентиляції

Природна вентиляція. Працює за рахунок провітрювання та проникнення потоків через мікрощилини вікон та дверей. У сучасних герметичних будівлях для досягнення такого повітрообміну в стінах роблять отвори для притоку повітря, а вгорі – для видалення. Для посилення встановлюють труби з дефлектором, які виходять через дах на вулицю. Така вентиляція чистих приміщень – це найбільш бюджетний варіант, який не потребує повітропроводів та вентиляторів, при цьому оновлює великі об’єми повітря, але без вітру та у спеку така система майже не працює.

Механічна (примусова) вентиляція. Повітря рухається за рахунок вентиляторів та витяжних повітропроводів. Така система від ТРІАТЕК підходить, якщо природну облаштувати неможливо. Також вона здатна виводити з повітря пил, бруд та ін. шкідливі домішки за рахунок додаткової фільтрації.

Загальнообмінна вентиляція. Підійде при рівномірному виділенні у повітря шкідливих речовин, вологи й тепла. Принцип роботи – у розведенні відпрацьованого повітря свіжим до граничних норм. Але для створення умов повної стерильності таку вентиляцію чистих приміщень слід посилити додатковим обладнанням. 

Припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією. Є найбільш ефективною системою вентиляції. Вона працює за принципом одночасного видалення брудного повітря та затягування чистого. При цьому фільтри очищають потоки, що надходять всередину від бактерій та пилу.

Якщо в приміщенні працює велика кількість електроприладів та приходить багато клієнтів, можна встановити додаткові теплообмінники. Наприклад, вентиляція для чистих приміщень з рекуператором видаляє надлишкове тепло влітку, а взимку нагріває вуличне повітря. Це дозволяє заощадити на опаленні та електроенергії.

Для ефективної і правильної роботи системи необхідно, щоб на етапі проекту вентиляція чистих приміщень виконувала ряд технічних і санітарно-гігієнічних вимог:

  • рівна кількість приточного повітря і того, що видаляється;
  • правильне розміщення обладнання (приток варто встановлювати у місцях з мінімальною концентрацією забруднень, а там, де бактерій найбільше, повинна бути витяжка);
  • вентиляція не має переохолоджувати/перегрівати повітря;
  • безшумна робота обладнання (або не вище 40 Дб);
  • простота експлуатації, автоматичне регулювання, електро- та пожежна безпечність.

Фахівці ТРІАТЕК індивідуально розроблять проект системи кліматичного обладнання, підберуть необхідні елементи для монтажу та налагодять безперебійну вентиляцію чистих приміщень для медичного центру, лікарні, стоматології й інших закладів.

Якісна вентиляція чистих приміщень забезпечить вашому закладу атмосферу комфорту та здоров’я!Часті запитання

Де замовити вентиляцію для чистих приміщень?

Зручніше за все замовити вентиляцію для чистих приміщень можна в компанії ТРІАТЕК. Наша команда багато років проектує, підбирає та встановлює вентиляції у закладах, які пов’язані з наданням медичних послуг і мають дотримуватися санітарно-гігієнічних вимог. Професійно вмонтована система підтримає оптимальний рівень вологості і температури в приміщенні, а також забезпечує ефективний повітрообмін, що так важливо для здоров’я та комфортних умов роботи.

Які системи вентиляції використовуються для чистих приміщень?

Фахівці ТРІАТЕК підбирають систему вентиляції залежно від типу і площі чистого приміщення, послуг, які він надає, та кількості ймовірних відвідувачів. Згідно з цим пропонується природна або примусова вентиляція. Для надійної роботи системи повітрообміну за будь-якої погоди радимо обирати припливно-витяжний тип. Така вентиляція забирає зовні свіже повітря, очищає його через фільтри та подає його у приміщення, з кімнати витягує відпрацьоване повітря разом з бактеріями та ін. брудом.