• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
  • +38 067 139-39-49
  • +38 073 436-39-49
  • +38 050 398-39-49
  • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Кондиціонери для квартири

Залиште заявку і ми допоможемо підібрати економічний кондиціонер

 

 

Товари, необхідні для цього проекту

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Наші клієнти

client_new
client_new
client_new
client_new
client_new
client_new

Кондиціонер для квартир, котеджів або комерційних приміщень – це більш ніж просто необхідне обладнання! Такий пристрій підтримує комфортну температуру влітку та зимою й забезпечує комфорт мешканців, а тому придбати його буде правильним та відповідальним рішенням.

Кондиціонер працює за рахунок властивості рідини поглинати тепло, коли вона випаровується, та віддавати його під час переходу з газоподібного стану назад у рідкий. В холодильниках та кондиціонерах такою рідиною є фреон – спеціальний газ, що циркулює в закритій системі та змінює свій агрегатний стан в залежності від тиску та температури.

Кондиціонери для квартири фото

Рух хлодоагенту в системі забезпечує компресор. Кондиціонерами виконується функція транспортування тепла з внутрішніх приміщень до блока, що розташований зовні.

Яких видів бувають кондиціонери

Завітавши до магазину ТРІАТЕК, щоб придбати кондиціонер в квартиру, дуже легко заплутатись, адже вони бувають дуже різними.

За типом конструкцій їх можна поділити на сліт-системи та моноблочні. Спліт-кондиціонери мають різні внутрішні блоки й поділяються на додаткові групи: підлогово-стельові, настінні та колонні, не меншою популярністю користуються касетні та канальні моделі.

Моноблоки у свою чергу поділяються на віконні та мобільні, і що б ви не обрали, в нашому магазині продаж кондиціонерів відбувається по кращим цінам!

Моноблоки

Моноблоки характеризуються тим, що поєднують в собі і випаровувач, і конденсатор в одному корпусі. Купити кондиціонери для квартири буде гарним рішенням, якщо вам важлива мобільність, а сам пристрій ви плануєте використовувати не часто.

Віконні моноблочні кондиціонери

продаж кондиціонерів фото, зображення

У віконних моделей частина знаходиться всередині приміщення, а частина виходить на вулицю. Монтуються вони або у вікно, або у спеціальні отвори в стінах. Такі рішення мають декілька суттєвих недоліків в порівнянні зі спліт-системами: вони значно гучніші, та зазвичай не такі ефективні, проте коштують дешевше та дозволяють заощадити на монтажі, а тому загалом на встановлення віконного моноблоку витрачається менше коштів, що й забезпечує попит цим моделям.

Мобільні кондиціонери

Ці кондиціонери для квартири з магазину ТРІАТЕК відрізняються тим, що їх можна легко переставляти з місця на місце. Вони взагалі не потребують будь-якого монтажу.

Гаряче повітря в таких кондиціонерах виводиться зовні за допомогою гофрованого гнучкого шлангу, який можна монтувати у вікні або в вентиляцію. В такі моделі можна вмонтувати іонізатори або порохові фільтри, а тому вони можуть очищувати повітря.

З конструкції мобільних моноблоків виходять їх головні недоліки – це високий рівень шуму, а також організація місця для розташування. Крім того, вони потребують системи відводу гарячого повітря, а тому їх рекомендовано використовувати для дачних приміщень або на зйомній квартирі, бо ви завжди можете забрати його з собою.

Спліт-системи

кондиціонер для квартири

Це найбільш універсальні та найпопулярніші в Києві кондиціонери для квартири, які отримали таку назву через те, що їх конструкція складається з двох блоків – змонтованого в приміщенні, внутрішнього, і зовнішнього, що встановлюється на фасаді будівлі.

Тепле повітря зовні не потрапляє у приміщення. Охолодження забезпечується внутрішнім блоком, а відвід тепла – зовнішнім, які поєднані між собою мідними трубками, у яких циркулює фреон. Вони також обладнані фільтрами або іонізаторами, а тому можуть виконувати функцію очищення повітря. Компрессор таких кондиціонерів розташовано у зовнішньому блоці, а тому зовні виводиться не лише гаряче повітря, а й шум від роботи пристрою.

Настінні спліт-системи

Настінна система – це те, що зазвичай уявляють собі люди, коли говорять про кондиціонер. Складається вона, як водиться, з двох блоків. Внутрішній монтується на стіну, а зовнішний можна встановити на фасаді або в підвалі чи на горищі. Більшість новобудов в місті Київ одразу обладнано спеціальними кріплення для монтажу зовнішніх блоків кондиціонерів. Фреон в них циркулює по закритій системі, яка складається з тонких мідних трубок.

Зовнішній та внутрішній блоки можуть знаходитися на відстані до 20 метрів один від одного, а магістраль можна сховати, зробивши спеціальні штроби або за допомогою підвісної стелі, чи проложити її в спеціальних пластикових коробах.

Такі системи користуються найбільшим попитом, адже у них багато переваг:

  • вони дуже тихі;
  • займають небагато місця;
  • мають високу потужність;
  • ефективні при відносно невеликих розмірах.

З недоліків, які приписують таким кондиціонерам, можна виділити те, що їх встановлення більш складне й вимагає участі фахівців. А ще вони потребують періодичного виклику майстра для проведення профілактичних робіт.

Підлогово-стельові кондиціонери

Від звичайних стінових систем відрізняються своїми внутрішніми блоками: вони встановлюються як на підлозі, так і монтуються в стелю. Зазвичай така конструкція використовується для більш потужних моделей, адже вони можуть ефективно переміщувати та охолоджувати великі обсяги повітря. Також купити кондиціонер в квартиру такого типу може бути виправданим для реалізації певних дизайнерських рішень.

Мультиспліт системи

Моноблочний кондиціонер для квартири фото

В мультиспліт системах до одного зовнішнього блоку можна приєднати від двох до п’яти внутрішніх. В той самий час внутрішні блоки можуть бути абсолютно різними за типами та потужністю. Це і є головною відмінністю цих кондиціонерів від класичних спліт-систем.

Використання мультисплітів від ТРІАТЕК дозволяє організувати кондиціонування всій оселі, не займаючи багато місця на фасаді. До того ж внутрішні блоки можна підбирати під розмір кожної окремої кімнати.

На жаль, така система має і свої недоліки. Це досить велика вартість, трудомісткий монтаж та необхідність проведення великої кількості різних комунікацій. А тому, за певних обставин, монтаж мультиспліт-системи може бути дорожчим, ніж встановлення декількох класичних спліт-систем.

Канальні спліт-системи

В канальній системі внутрішні блоки монтуються в підвісну стелю або в систему вентиляції. Система вентиляції таким чином перетворюється на канали-повітропроводи для рівномірного розподілення холодного повітря. Через таку конструкцію канальні системи можуть стати альтернативою мультиспліт-системам, бо здатні охолоджувати повітря одночасно у декількох кімнатах. Проте такі системи займають великий об’єм, потребують розробки спеціальної системи вентиляції та не дозволяють регулювати температуру у кожній кімнаті окремо.

Який би кондиціонер вам не знадобився, у нас ви можете замовити будь-яку модель! ТРІАТЕК - це найбільший вибір та  продаж кондиціонерів для квартири по кращим цінам. Обирайте якісні кондиціонери та насолоджуйтеся комфортом за будь-якої погоди!Часті запитання

Де купити кондиціонер для квартири?

Інтернет магазин ТРІАТЕК пропонує широкий вибір кондиціонерів будь-яких типів та конфігурацій – від професійних до простих побутових. У нас ви зможете знайти сплат-системи, касетні кондиціонери та мобільні рішення. Ми допоможемо підібрати оптимальний варіант під бюджет та потреби. Разом з тим наша компанія займається проектуванням та монтажем систем кондиціонування, опалення та вентиляції, тож ви можете придбати кондиціонер та замовити монтаж будь-якої складності. Професійні рішення для вашого дому, висока якість за найкращою ціною!

Як вибрати якісний кондиціонер в квартиру?

Щоб підібрати дійсно якісний кондиціонер, перш за все треба враховувати площу кімнати та, відповідно, потужність пристрою. Кожна система розрахована на охолодження приміщень певонї площі, тому слід уважно підібрати модель за потужністю. Також довіряйте відомим виробникам, продукція яких вже встигла зарекомендувати себе та має багато відгуків. Також орієнтуйтеся на функціонал, який вам потрібен – просто кондиціонування чи, наприклад, додаткове очищення та осушення повітря.

Які бувають кондиціонери для квартири?

Домашні кондиціонери поділяються на інверторні та звичайні. Інверторні моделі можуть регулювати потужність роботи компресора. Це потрібно для того, щоб знизивши температуру до заданого рівня, компресор переходив на економний режим роботи для підтримання її на певному рівні. Звичайний не інверторний кондиціонер не може працювати в режимі зниженої потужності, а тому він або працює, або ні. Автоматика регулює лише вмикання та вимикання компресору, а тому, коли заданої температури досягнуто, кондиціонер вимикається, а коли треба, знов вмикається.

Чи можу я розраховувати на встановлення кондиціонеру після його придбання?

Компанія ТРІАТЕК – це торгово-виробнича компанія, яка спеціалізується на продажу, проектуванні та монтажу систем кондиціонування, опалення та вентиляції. В нашій компанії ви можете не лише придбати кондиціонер, але й замовити огляд об’єкту професійним фахівцем та розробку проекту комплексної системи опалення, кондиціонування та вентиляції. Також ми виконуємо монтаж кондиціонерів та будь-якої іншої кліматичної техніки. Замовляючи у нас кондиціонер та монтаж, ви отримаєте товари та послуги найвищого рівня.