• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
 • +38 067 139-39-49
 • +38 073 436-39-49
 • +38 050 398-39-49
 • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Сервіс кондиціонерів, чистка, обслуговування

Залиште заявку на сервіс вашого кондиціонера

Наші клієнти

client_new
client_new
client_new
client_new
client_new
client_new


Часті запитання

Де замовити чистку кондиціонера?

Компанія ТРІАТЕК надає послуги з обслуговування кондиціонерів, що включають чистку частин зовнішнього і внутрішнього блоків спліт-системи (із демонтажем за необхідності) та обробку обладнання від бактерій, плісняви і грибка спеціальними розчинами. Фахівці швидко опрацьовують заявки на очищення пристроїв та надають всі необхідні консультації при несправностях та ознаках забруднення спліт-системи.

Як вибрати якісний сервіс кондиціонерів?

При виборі сервісу для свого обладнання рекомендовано обирати фірму, що давно і стабільно працює в обраному напрямку і не має негативних відгуків. Компанія ТРІАТЕК надає широкий спектр послуг з монтажу та обслуговування кліматичного обладнання з 2013 року, володіє сертифікатами відомих брендів техніки і гарантіями від виробників. Фахівці турбуються про репутацію компанії, тому клієнти можуть розраховувати на якісний монтаж та обслуговування вентиляційних систем.

Як часто потрібно робити обслуговування кондиціонера?

Найчастіше по обслуговування кліматичної техніки звертаються раз на рік, але якщо будівля, де встановлено кліматичну систему, знаходиться у великому місті із високим рівнем забрудненості повітря, або неподалік знаходиться промислове підприємство, ліс чи парк із рослинами, що активно виробляють алергени (тополі, наприклад), то сервіс бажано проводити раз на сезон. Вчасно проведене обслуговування дозволяє зберігати комфортний мікроклімат помешкання якнайдовше.

Сервіс кондиціонерів

obsluzhivanie_0_1

Чистка кондиціонерів - одна з головних умов справного функціонування системи. Робити це треба хоча б раз на рік.

Кондиціонери зайняли постійне місце у повсякденному життя людей як пристрої для створення комфортного мікроклімату у помешканні. Вони використовуються для провітрювання, очищення та іонізування повітря, а також для охолодження чи обігріву приміщень. При цьому тривала робота з обробки вуличного повітря не може не впливати на кондиціонер – він активно вбирає повітря з вулиці разом з пилом, пилком від рослин та іншим дрібним сміттям, яке залишається всередині пристрою.

Сервіс кондиціонерів

Проводити сервіс кондиціонерів слід професіоналам, оскільки ефективне позбавлення деталей від бруду, пилу, плісняви та грибка часто потребує демонтажу частин блоків спліт-системи. Накопичення бруду може бути більш інтенсивним, якщо будинок знаходиться у великому місті із забрудненим повітрям, або якщо на вулиці ростуть тополі, які кожен рік утворюють пух, що також сприяє забрудненню спліт-системи.

Для чого робити чистку кондиціонера

Якщо своєчасно не почистити кондиціонер, це призводить до появи неприємних запахів, відчуття нестачі кисню, підвищеного рівня вологості повітря і більших витрат електроенергії. Тому за наявності цих ознак є велика ймовірність, що настав час замовити чистку кондиціонера у компанії ТРІАТЕК, аби продовжити час ефективної роботи пристрою та підтримувати й надалі комфортний мікроклімат у помешканні.

Фахівці ТРІАТЕК займаються не тільки чисткою кондиціонера – ми також здійснюємо й дезінфекцію деталей приладу за допомогою спеціальних рідин та приладів.

Ознаки засмічення спліт-системи

чистка кондиціонера

Під час експлуатації кондиціонера не тільки у його зовнішньому блоці, а й у внутрішньому накопичується пил, дрібне сміття, шерсть домашніх тварин та інші малі частинки, які погіршують роботу пристрою.

Якщо спостерігати за роботою пристрою, можна помітити такі ознаки, що нагадують замовити сервіс для кондиціонерів:

 • зниження рівня охолодження та нагріву повітря;
 • поява сторонніх шумів, гудіння;
 • неприємний запах, нестача свіжого повітря;
 • підвищення витрат на електроенергію;
 • перегрів зовнішнього блоку спліт-системи;
 • несправність окремих деталей пристрою;
 • зниження якості повітря у приміщенні, де працює кондиціонер.

Вбирання і накопичення пилу і дрібних частинок сміття у кондиціонері не тільки утруднює його роботу – бруд осідає на деталях пристрою і змішується з конденсатом, що утворюється під час роботи системи.

Пил і волога стають сприятливим середовищем для розмноження мікробів, і на внутрішніх поверхнях пристрою утворюються пліснява і грибок. Забруднений кондиціонер стає однією з причин появи алергії та захворювань дихальних шляхів, оскільки повітря, проходячи через спліт-систему, приносить пил і алергени з вулиці, які не можуть затримати фільтри. Тому чистка кондиціонера, яку можна замовити у спеціалістів компанії ТРІАТЕК, важлива не тільки для ефективної роботи пристрою, а й для уникнення забруднення повітря і можливих проблем зі здоров’ям мешканців.

Методи чистки кондиціонера

чистка кондиціонерів фото, зображення

Ефективна чистка кондиціонерів зазвичай потребує часткового демонтажу його блоків, щоб успішно дістатись забруднених частин пристрою. Для очищення доступні такі частини пристроїв: фільтри, дренаж, радіатори, вентилятор, випарник, зовнішній блок.

Етапи обслуговування кондиціонера та їх тривалість залежать від типу кліматичної системи. Чим більше блоків у вентиляційної системи – тим більше часу потребуватиме обслуговування приладів.

Обслуговування кондиціонера може проводитись такими методами

 • механічний – використання щіток та шкребків для видалення забруднень і пилу;
 • гідравлічний – спеціаліст використовує пристрій, що створює сильний потік води, таким чином під тиском вимиваються всі забруднення;
 • хімічний – застосування препаратів, що роз’їдають бруд і жир;
 • комбінований – поєднання кількох методів, такий метод найбільш ефективний для проведення капітальної чистки, коли кондиціонер сильно забруднений.

Під час обслуговування кондиціонерів працівники ТРІАТЕК демонтують ті частини блоків, що забруднені, і встановлюють на місце після очищення. Крім очищення, внутрішні деталі кондиціонера дезінфікують спеціальними розчинами, щоб знищити грибок, плісняву і бактерії. Після очищення та монтування блоків кондиціонера проводиться запуск системи, перевірка її роботи. За потреби систему можуть додатково заправити фреоном.

Переваги та важливість чистки кондиціонера

обслуговування кондиціонерів

Після комплексу процедур по очищенню кондиціонера може виникнути питання, наскільки часто він потребує обслуговування. Зазвичай сервіс кондиціонера проводиться раз на рік, але якщо будинок, де розміщена спліт-система, знаходиться у місці із сильно забрудненим повітрям (промислова зона, автомобільна траса поблизу, скупчення дерев, що продукують пух та пилок тощо), то пристрої рекомендовано чистити раз на сезон. До того ж сильно забруднений пристрій може перегрітися й вийти з ладу, що призведе до витрат на ремонт або заміну.

Своєчасне обслуговування та дезінфекція кондиціонера фахівцями компанії ТРІАТЕК дозволяє довше із комфортом користуватися пристроєм. З правильно проведеною чисткою кондиціонера та знезараженням кліматичного обладнання можна запобігти подальшому розмноженню хвороботворних мікроорганізмів та їх розсіюванню в приміщенні з потоками повітря. Дезінфекція також дозволяє позбутися неприємних запахів, очистити повітря у приміщенні, знищити мікроби та бактерії, що можуть викликати хвороби дихальних шляхів і навіть відновити колір панелі кондиціонера.

Чистка та дезінфекція кондиціонера є корисними процедурами, що знижують витрати на ремонт кліматичного обладнання й запобігають виникненню хвороб і алергії. Але проводити ці роботи слід фахівцям із досвідом, що здатні успішно демонтувати блоки спліт-системи, провести необхідну чистку кондиціонера і змонтувати систему знову.