• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
  • +38 067 139-39-49
  • +38 073 436-39-49
  • +38 050 398-39-49
  • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Кондиціонер для дитячої

Замовити установку кондиціонеру

Плануючи купити кондиціонер для дитячої кімнати, багато батьків турбуються про те, що дитину обов’язково продує, і вона захворіє, що пристрій сильно сушитиме повітря й служитиме величезним пилозбірником, провокуючи алергію. Насправді ж усіх цих негативних моментів можна легко уникнути, якщо обрати сучасний кондиціонер від ТРІАТЕК – він ідеально підходить для дитячих кімнат!

Кондиціонер має безліч плюсів - охолодження, осушення та очищення повітря. Також він може мати функцію обігріву, що дозволить створити комфортні умови для дитини у міжсезоння, коли центральне опалення ще не працює.

Функції кондиціонера в дитячій кімнаті

Кондиціонер в дитячу кімнату

Сучасний кондиціонер для дитячої кімнати здатен виконувати багато функцій:

  • Управління температурою – коли в кімнаті дуже спекотно й хочеться рятівної прохолоди. Чи навпаки – додати тепла,. коли занадто прохолодно, а централізоване опалення ще не працює.
  • Осушення – виведення зайвої вологи, адже для дитини перебування у такому приміщення не дуже корисне.
  • Очищення – ця функція дозволяє очистити повітря від шкідливих домішок – пилу, пилку, здатних викликати у дитини алергію.

Як підібрати кондиціонер у дитячу кімнату

Краще за все обирати моделі інверторного типу - такі пристрої підтримують потрібну температуру без перепадів. Рівень шуму має бути максимально низьким, в межах 19–26 дБ, щоб пристрій не заважав дитині спати чи робити домашні завдання.

Багато з батьків не хочуть ставити кондиціонер в дитячу кімнату, бо пристрій ніби то пересушує повітря. Це не так. Системи охолодження та обігріву дійсно трохи сушать повітря у приміщенні: вони використовують деяку частину вологи для процесу кондиціювання, але це не критично. До того ж осушення – це додаткова функція, яка спеціально додається до функціоналу й призначена для приміщень, що характеризуються підвищеною вологістю. Встановлення кліматичного обладнання з функцією примусового осушення дозволяє нормалізувати мікроклімат у дитячій кімнаті й зробити його по-справжньому безпечним та комфортним.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Правила експлуатації кондиціонера

Зображення кондиціонера в дитячій кімнаті

Якщо ви тільки плануєте купити кондиціонер в дитячу кімнату, достатньо дотримуватися всього двох правил: правильно спрямовувати струмінь повітря з пристрою і не забувати обслуговувати кондиціонер хоча б раз на рік.

Зазвичай кондиціонер монтується подалі від ліжка та ігрової зони, щоб дитина не могла потрапити під напрям повітряного потоку. Сучасні кондиціонери ТРІАТЕК при включенні створюють максимально сильний повітряний потік, їхньої продуктивності вистачає, щоб швидко охолодити приміщення дитячої кімнати. У зв’язку з цим потрібно правильно відрегулювати напрямок повітряного потоку і його силу, а також виставити оптимальну температуру. Зробити це дуже просто: достатньо виставити жалюзі зовнішнього блоку таким чином, щоб ні спальне місце, ні ігрова зона дитини не потрапляли під прямий струмінь кондиціонера.

Як і в будь-якій іншій моделі, згодом кондиціонер для дитячої кімнати накопичує всередині пил, що позначається на його працездатності. Своєчасне профілактичне обслуговування дозволяє усунути цю проблему. Достатньо раз на рік робити обслуговування, і кондиціонер працюватиме бездоганно й не зашкодить здоров’ю.

Кондиціонер - це ідеальне рішення для дитячої кімнати! Він забезпечує охолодження повітря в спеку, очищає його від пилу та неприємних запахів, фільтрує від шкідливих домішок та пилку. Обираючи кондиціонери від ТРІАТЕК, ви отримуєте увесь необхідний функціонал, ефективність, високу якість, швидке встановлення під ключ, а за необхідності ще й сервісне обслуговування!

Обирайте сучасні кондиціонери для дитячої кімнати від ТРІАТЕК й забезпечуйте своєму малюку комфортне та здорове середовище!Часті запитання

Чи можна ставити кондиціонер в дитячу кімнату?

Так, ви можете сміливо встановлювати кондиціонер у дитячій кімнаті незалежно від віку дитини. Якщо правильно розташувати та користуватися пристроєм, то ніякої шкоди він не завдає, адже кондиціонери безпечні навіть для немовлят. Головне не спрямовувати потік повітря на спальне місце або ігрову зону, щоб малюка дійсно не продуло. Температуру виставляти потрібно в діапазоні від 18 до 22 градусів, а також стежити, щоб вона була лише на 5–7 градусів нижчою, ніж природна температура на вулиці. Також не забувайте зволожувати повітря у приміщенні та регулярно провітрювати кімнату.

Які кондиціонери підійдуть в дитячу кімнату?

Обирайте інверторні пристрої, оскільки вони рівномірно підтримують необхідну температуру й не створюють протягів. Звертайте увагу на наявність безшумного режиму роботи, щоб кондиціонер не заважав дитині спати. Вибирайте обладнання з потужними фільтрами та системою очищення повітря від пилу. Також багато брендів володіють додатковими функціями, наприклад, системою 3D I-SEE (відведення потоку повітря в бік від людини) або I-FEEL (датчик контролю температури розташований у пульті, а не на блоці).

Де придбати кондиціонер для дитячої кімнати?

Вигідніше за все придбати кондиціонер для дитячої кімнаті можна в спеціалізованому магазині ТРІАТЕК. У нас ви отримаєте професійну консультацію та підберете якісне обладнання за адекватною ціною. Також ми маємо свої монтажні бригади, які виконують встановлення під ключ. Тож рекомендуємо купувати якісні кондиціонери з усім необхідним сервісом – зручно, швидко та з максимальною економією!