• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
  • +38 067 139-39-49
  • +38 073 436-39-49
  • +38 050 398-39-49
  • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Проектування промислової вентиляції

Залиште заявку

на проектування промислової вентиляції

Проектування промислової вентиляції

obsluzhivanie_0_1

Проектування промислової вентиляції – процес, який забезпечує правильну установку необхідного обладнання. Монтаж системи має проводитися на етапі ремонтних та оздоблювальних робіт, а тому робити планування варто заздалегідь.

Особливості вентиляційних систем для промисловості

Проектування промислової вентиляції

Послуга такого типу надається компанією ТРІАТЕК. Варіанти планування у цьому випадку можуть бути наступними:

  • витяжні системи - мають окремі витяжки, які об’єднуються виводами повітря і канальними вентиляторами. Їх встановлюють тоді, коли треба виводити з приміщення шкідливі речовини;
  • приточні системи - проект промислової вентиляції цього типу виконується для великих приміщень з малим рівнем забрудненості. Їх функція – примусова подача повітря з вулиці з використанням вентиляторів, помп, каналів та інше;
  • комбіновані системи - працюють і на витяжку, і на подачу повітря одночасно. Зазвичай встановлюються в приміщеннях, де є високі вимоги до чистоти повітря, й зазвичай облаштовуються автоматичним регулюванням.

Займаючись проектом промислової вентиляції, спеціалісти враховують не лише принцип її функціонування, а й особливості території, на якій вона працюватиме. З цієї точки зору системи розподіляються на загально-обмінні, технологічні та місцеві. Перші встановлюються на соціальних об’єктах – в офісах, бізнес центрах, тощо. Другі потрібні в місцях, де стоїть важке обладнання. Місцеві використовуються на окремих територіальних ділянках.

Основні етапи проектування промислової вентиляції

проект промислової вентиляції

Формуючи план майбутньої системи, компанія ТРІАТЕК передбачає два етапи проведення основних робіт.

Перший – збір базових даних. Спеціалісти визначають основні характеристики та вимоги до об’єкту. Проводиться аналіз приміщень, їх форми та розміру, оцінюються умови роботи, рівень концентрації шкідливих випарів, також враховуються погодні умови, рівень вологості, температурний режим оточуючого середовища. Передбачається і обстеження конструкційних властивостей будівлі й наявних в ній інженерних комунікацій.

Займаючись проектуванням промислової вентиляції на другому етапі, виконується формування технічного завдання. Тут важливо правильно описати вимоги до потужності та інших показників системи. Визначаються види і типи комплексів, описуються особливості об’єкту, умови експлуатації системи. Необхідно також проведення всіх розрахунків – економічних, технічних, гідравлічних. Окрім того, описуються оптимальні технічні варіанти.

На завершення формується повна специфікація обладнання та використовуваних матеріалів. Після видачі проекту проводяться кошторисні розрахунки. В результаті користувач отримує комплект необхідних документів, до яких входять технічні характеристики обладнання, плани зі схемами, прив’язками, завдання для інших структур – будівельників, сантехніків, електриків.

Монтаж цієї системи потрібний на будь-якому промисловому об’єкті, незалежно від його розміру та специфіки виробництва. Небезпечні напрямки роботи взагалі мають зобов’язання встановити вентиляцію.

Замовлення послуги по проектуванню промислової вентиляції дає можливість отримати точні розрахунки всіх компонентів майбутньої вентиляційної системи. Під час встановлення її можна буде поєднати з іншими комунікаціями та завчасно владнати роботи інших структур. Важливо те, що проектування оптимізує всі фінансові витрати, об’єднує бажання замовника з технічними рішеннями інженера.

Звертайтесь до фахівців ТРІАТЕК та отримуйте якісний підхід!

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантованаЧасті запитання

Де замовити проектування промислової вентиляції?

Проектування промислової вентиляції – процес досить складний, який вимагає дотримання загальних норм. Виконати його самостійно неможливо, адже тут буде потрібне знання сертифікатів, видів та типів обладнання. Послуги такого типу надаються спеціалізованою компанією ТРІАТЕК. Звертаючись до спеціалістів, можна буде розраховувати на точність та ефективність виконаних робіт, а також на бездоганну роботу системи в майбутньому.

Скільки коштує проектування промислової вентиляції?

Проектування промислової вентиляції – послуга, яка входить до переліку компанії ТРІАТЕК, Замовляючи цей формат, можна розраховувати на проведення точних розрахунків, вибір оптимального варіанту системи вентиляції, оперативне виконання завдання та ефективну роботу обладнання в подальшому. Формування вартості проектування передбачає декілька факторів – таких, як вид приміщення, його розміри та певні технічні особливості.