• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
  • +38 067 139-39-49
  • +38 073 436-39-49
  • +38 050 398-39-49
  • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Вентиляція торгового центру, магазину, бутіку

Залиште заявку, щоб отримати ефективну систему вентиляції

Вентиляція торгового центру

Вентиляція в торговий центр має бути потужною та ефективною, забезпечувати чистоту і свіжість повітря в спекотну пору та правильно розподіляти потоки теплого повітря по території приміщення в холодну пору року.

Природною вентиляцією для магазина або звичайним провітрюванням це питання не вирішити – це призведе лише до великих витрат на опалення зимою або пускатиме гаряче та забруднене повітря влітку. При цьому будуть створюватися протяги, які можуть призвести до застуд відвідувачів та персоналу.

Оскільки торгова площа – це місце, де буває багато відвідувачів, економічна вигода від встановлення потужного, надійного і правильного повітроводу досягається примусовою вентиляцією торгових центрів. Чим комфортніше температура для знаходження в торговому центрі, магазині або супермаркеті, тим ймовірніше, що шопінг покупця триватиме довше, а для торговельних майданчиків це додатковий прибуток.

Компанія ТРІАТЕК виконує професійну установку вентиляційних систем, які будуть продуктивно взаємодіяти між собою, безперебійно працювати та споживати малу кількість енергії. Ми допомагаємо зробити грамотне проектування та підбір технічного обладнання згідно особливостей приміщення та побажаннями замовника.

Для чого ще необхідна вентиляція в магазин або бутік

Впровадивши вентиляцію у великому торговому центрі, можна з легкістю уникнути змішування ароматів (наприклад, якщо кондитерська, магазин одягу та книжкова крамниця розміщені близько один до одного), а якщо вентиляція потужна, то зовсім нейтралізувати їх. Вентиляція в магазині, де продаються продукти й є багато різних товарних позицій, просто незамінна! Без неї все розмаїття ароматів їжі негативно вплине на сприйняття покупцем магазину.

Ефективно організованою вентиляцією бутіку можна забезпечити оптимальний повітрообмін, безперервне оновлення повітря та виведення вуглекислого газу. При цьому ви створите комфортні умови праці для продавців й збільшите постійний потік покупців.

Якісна вентиляція від ТРІАТЕК дозволить зменшити шум, нагріти/охолодити повітря, досягти оптимального рівня вологості та отримувати очищений фільтрами зовнішній потік без пилу, бактерій та неприємних запахів!

Якою може бути вентиляція торгового центру

проектування вентиляції торгового центру

Вентиляція може бути кількох типів, але найбільш ефективною вважається припливно-витяжна система. Вона підходить для просторих приміщень, супермаркетів і гіпермаркетів. Свіже повітря проходить крізь припливні пластини, очищається й надходить через повітропровід в приміщення, а відпрацьоване повітря видаляється через витяжку. Також припливно-витяжні установки ефективно борються з неприємним запахом і підвищеною вологістю. Вони  прості в монтажі та обслуговуванні та енергоефективні.

Для магазинів як правило використовують обладнання 200–3000 куб. м/год, а також калорифери або рекуператори для підігріву повітря, що дозволить заощадити на опаленні.

Вентиляція для торгових центрів на базі центральної установки

Встановлюється в торгових залах, розділених на невеликі магазини. Система забезпечує ефективну циркуляцію повітря. Свіжі потоки надходять ззовні, а відпрацьовані очищаються фільтрами, охолоджуються і повертаються у повітропровід.

Здійснення проекту такої системи можливе до  ремонту. Для кожного приміщення можна підібрати та встановити окремі рекуператори або бризери з вентиляторами витяжки.

Вентиляція магазину з окремими приточними установками

проектування вентиляції для магазину

Систему поєднують з кондиціонуванням для монтажу в невеликих площах. Елементи приточної вентиляції подають свіже повітря, попередньо покращуючи його.  Вентилятор забезпечує приток  повітря, фільтр – очищує його, калорифер – нагріває/охолоджує до комфортної температури, а шумоглушники забезпечують тиху роботу системи. Приточна вентиляція магазинів здатна працювати довгі роки автоматично в режимі 24/7.

Вентиляція для бутіку, великих та малих магазинів і торгових приміщень має свої особливості вибору і монтажу. Так, щоб забезпечити ефективну вентиляцію площі від 200 кв. м і більше, слід обирати припливно-витяжні моделі. Вони збалансують об’єм повітря, що надходить і видаляється. А додаткові рекуператори дозволять заощадити до 70% електроенергії. Між тим ці системи не застосовують в магазинах горючих матеріалів та приміщеннях, де працюють з хімічними речовинами. Проте можна оснастити  вентиляцію торгового центру вогнезатримуючими елементами.

ТЦ площею понад 3500 кв. м. потребують великої кількості вентиляційних каналів, які встановлюють під стелю та поєднують з канальною системою кондиціонування. Це особливо актуально для магазинів з великою кількістю приміщень, холодильних камер та ін. приладів.

Часто вентиляція бутіку поєднується з системою кондиціонування. Наприклад, у зонах з великою кількістю електрообладнання та приладів, що виділяють багато тепла, монтують високопотужне мультизональне обладнання за допомогою канальних або касетних доводчиків (кондиціонерів). Вони встановлюються під стелю разом із повітропроводами, тому не займають багато місця, тихо працюють та при цьому забезпечують кращі показники повітря у приміщенні.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

ТРІАТЕК – правильна вентиляція для торгового центру

Вентилювання торгових приміщень - відповідальна задача, оскільки це не тільки комфорт присутніх, але й прибутковість магазину за рахунок його частого відвідування. Тому професійний монтаж системи - це інвестиція, яка повністю виправдає та окупить себе найближчим часом.

При установці вентиляції вкрай важлива скрупульозна розробка  проектно-технічної документації, адже роботи, проведені згідно з технічними вимогами до типу і розміру приміщення, продовжать термін експлуатації усієї системи та знизять вірогідність заміни деталей.

Неправильні розрахунки призведуть до неграмотного проектування та подальших проблем з вентиляцією для магазина: на торгових площах буде застоюватися повітря, що змусить покупців швидше покинути приміщення і не повертатися. Також це негативно позначиться і на працездатності продавців.

Фахівці ТРІАТЕК підбирають обладнання, проводять вентиляцію торгового центру та налаштування системи після узгодження креслень, врахування особливостей приміщення та приблизної кількості присутніх. Потім обладнання проходить тестування, перевірку автоматичності й якості підтримки кліматичних умов.

Вентиляція бутіку

Вентиляцією в бутік, магазин або ТЦ можна домогтися наступних переваг:

  • безперервне підтримання комфортної температури незалежно від погодних умов;
  • підтримка оптимальної вологості перешкоджатиме появі конденсату, розвитку грибка та неприємних запахів;
  • постійне оновлення повітря покращить продуктивність праці співробітників;
  • очищення повітря від забруднень та бактерій, що проникають в приміщення;
  • забезпечення правильного і рівномірного повітрообміну;
  • підігрів та охолодження повітря залежно від погоди.

З вентиляцією магазинів є багато плюсів. Комфортні умови перебування у приміщенні спонукатимуть відвідувачів більше часу проводити у вашому торговому центрі, довше роздивлятися товар та робити покупки. А приємна обстановка однозначно справить позитивне враження та зробить нових клієнтів постійними та лояльними. Замовляйте встановлення вентиляції в компанії ТРІАТЕК та будьте кращими!Часті запитання

Де замовити вентиляцію для магазину чи бутіку?

Зручніше та вигідніше за все замовити вентиляцію для магазину або бутіку можна на сайті компанії ТРІАТЕК. Ми пропонуємо кращі варіанти для якісного вентилювання торгових приміщень різної площі та призначення, проводимо професійне проектування та монтаж приточних та припливно-витяжних систем в поєднанні з кондиціонуванням. Наша команда проведе огляд об’єкту, підбере устаткування згідно з проектом та розрахунками, та налаштує безперебійну роботу системи повітрообміну.

Яка система вентиляції підійде для торгового центру?

Для вентиляції торгового центру оптимальний варіант – примусова система повітрообміну. Для невеликої площі підійде припливне обладнання, яке складається з фільтрів, вентиляторів, калориферів тощо. Вони забезпечують очищення повітря та підтримку потрібної температури. Для ТЦ з великою кількістю приміщень і техніки слід обрати припливно-витяжну систему. Вона одночасно виводить забруднене повітря та подає очищене та знезаражене, а додатковий монтаж рекуператора тепла дозволить заощадити до 70% електроенергії.

Який виробник вентиляції найкраще підійде для магазину?

Обрати одного кращого виробника вентиляційного устаткування для магазину практично неможливо, адже під різні ситуації необхідно різне обладнання. Ми співпрацюємо тільки з найкращими брендами, що випускають довговічне та сертифіковане кліматичне обладнання, тому встановлене припливно-витяжна вентиляція завжди буде мати високу продуктивність, збалансований повітрообмін і фільтрацію, а також підтримку оптимальної температури та вологості повітря.