• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
 • +38 067 139-39-49
 • +38 073 436-39-49
 • +38 050 398-39-49
 • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Осушення в басейні

Не можете знайти потрібну інформацію?
Залиште заявку і ми звяжемось з вами

Надлишок вологи в басейні так само згубний, як і її нестача. Якщо даний параметр перевищує допустиму норму, утворюється конденсат, внаслідок чого порушується мікроклімат. При рівні вологості близько 95–100% страждають органи дихання, а конструкції приміщення та електропроводка швидко зношуються та руйнуються. Щоб цього не сталося, потрібно проводити осушення басейну.

На стінах та стелі накопичується конденсат, який призводить до розвитку грибка та цвілі. У приміщенні з’являється різкий затхлий запах, який крім задухи може викликати алергію та напади астми. Тож подібні явища вкрай шкодять як самій будівлі, так і здоров’ю відвідувачів. Вирішити ці проблеми можна осушенням для басейну від компанії ТРІАТЕК. Наші спеціалісти допоможуть з вибором правильного обладнання та його монтажем.

Якісне осушення басейнів

Осушувач повітря – це пристрій або система, завданням яких є зниження і контроль рівня вологості в обмеженому просторі. Вони призначений для застосування у приміщеннях з підвищеною вологістю та парою й допомагають зберегти здоров’я відвідувачів та витримувати належні санітарно-гігієнічні норми.

Осушенням в басейні можна вирішити широкий спектр завдань:

 • поліпшити функціонал вентиляційних систем;
 • продовжити строк експлуатації споруди;
 • провести очищення, іонізацію повітря;
 • запобігання виникненню цвілі, грибка;
 • створити комфортний мікроклімат для перебування у приміщенні співробітників і відвідувачів.

Яке обладнання потрібне для осушення басейну

Найбільш придатними для басейну є наступні види осушувачів:

 • Напівпромислові – такі прилади, які впораються з видаленням великих обсягів вологи та пари за рахунок високої потужності. Сучасні моделі працюють майже безшумно навіть при максимальних обертах й орієнтовані на використання в громадських і комерційних басейнах.
 • Промислові – є більш потужними агрегатами професійної категорії. Призначені для великих площ з великою кількістю відвідувачів і персоналу. Здатні захистити встановлене в будівлі обладнанням від потрапляння вологи. Підходять для установки в аквапарках.

Обидва варіанта обладнання для осушення басейну мають однаковий принцип роботи, інтуїтивно повторюючи функції кондиціонера. Іншими словами, пристрій видаляє необхідну кількість вологи з приміщення, яка потім конденсується всередині приладу.

За способом установки розрізняють наступні види апаратів для осушення басейну:

 • Настінні – підвішуються на спеціальних кронштейнах, економлячи простір. Підходять для приватних басейнів з невеликою площею та можуть поєднуватися з вентиляцією.
 • Підлогові – завдяки потужності та особливій конструкції будуть ефективними у приміщеннях з будь-якою площею. Їх монтаж досить простий, важливо тільки не забути про дренажі та правильне підведення кабелю.
 • Канальні осушувачі – підходять для просторих басейнів з дзеркалом 40–100 кв. м., аквапарків та СПА, де є басейни з гарячою водою. Безшумні та поєднують в собі осушення, вентиляцію та кондиціонування повітря.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Як підібрати осушувач повітря

Обираючи модель, слід відштовхуватися від об’єму води, площі поверхні та швидкості випаровування. Кожний тип осушувача розрахований на контретну площу басейна – і ці параметри, як правило, вказуються в паспорті.

Підраховуючи об’єм випаровувань, слід враховувати як воду з самого басейну, так і обсяг випаровувань з відвідувачів та навколишніх поверхонь. Чим нижче поточний рівень вологості, і чим тепліша вода, тим швидше вона випаровується в повітря та просочується у навколишні поверхні. Тому для великих площ краще обирати промисловий осушувач канального типу, а для невеликого приватного басейну підійде компактна настінна модель для осушення басейнів.

Переваги професійного осушення басейну

Скориставшись послугою від ТРІАТЕК, ви отримаєте максимум переваг:

 • підбір економічного обладнання – споживання енергії повністю виправдовує результат;
 • гігієнічність – обладнання не виділяє токсичних речовин;
 • універсальність – встановлюються в будь-яких приміщеннях й виконують різні функції;
 • зручність в експлуатації – рівень осушення легко регулюється до оптимального показника.

Монтаж також варто довірити фахівцям – тільки правильно встановлене обладнання буде функціонувати довго та без перебоїв. Осушення басейну від команди ТРІАТЕК дозволить позбутися надмірної вологості й забезпечити комфортне та по-справжньому безпечне перебування в басейні з дотриманням санітарних норм!