• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
 • +38 067 139-39-49
 • +38 073 436-39-49
 • +38 050 398-39-49
 • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Кондиціонування будинку, котеджу, заміського будинку

Замовити установку кондиціонеру

 

 

Товари, необхідні для цього проекту

Наші клієнти

client_new
client_new
client_new
client_new
client_new
client_new

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Проживання у заміському великому будинку або котеджі біля природи та подалі від шкідливого впливу підприємств - мрія багатьох жителів багатоповерхівок. Але незважаючи на те, що приватні будинки зазвичай дуже просторі, їх мешканці також стикаються з питаннями встановлення оптимальної вентиляції, циркуляції повітря та підтримки комфортної температури.

Атмосфера у будинку – це не лише зручність, але й турбота про здоров’я, тому якісне кондиціонування будинку – не примха, а необхідність. Це кліматичне обладнання, що  забезпечує потрібний температурний режим влітку та взимку, підтримує оптимальну вологість і чистоту повітря.

Тріатек - якісний підхід до кондиціонування у будинку

Кондиціонування будинку

Таке обладнання виконуватиме свою роботу ефективно, якщо його потужність відповідатиме розміру приміщення і буде правильно встановлене. Щоб техніка працювала довго та без перебоїв, потрібна професійна допомога. Компанія ТРІАТЕК багато років займається складанням проектів та впровадженням кондиціонувальних та вентиляційних систем у приватних будинках, заміських котеджах і квартирах. Чудовий мікроклімат та якісний повітрообмін для мешканців та гостей приміщення – наш пріоритет!

Для оптимального кондиціонування заміських будинків ми рекомендуємо використовувати якісну спліт або мульти-спліт систему. Вона складається з одного зовнішнього елементу і одного або кількох внутрішніх блоків. Враховуючи, що в приватному будинку або котеджі є багато кімнат і приміщень,  де потрібен індивідуальний мікроклімат, оптимальним буде монтаж саме мульти-спліт системи. Зараз цей варіант кондиціонерів є найбільш популярним.

Така система кондиціонування заміського будинку не псуватиме фасад, оскільки потребує встановлення лише одного зовнішнього блоку, який має потужність, достатню для обслуговування усієї системи. Зовнішні елементи кондиціонування для будинку або котеджу встановлюють на фасаді будівлі, а внутрішні - всередині приміщення.

Існують кілька видів внутрішніх блоків, які слід обирати залежно від потреб.

Настінні кондиціонери

Внутрішні елементи системи монтуються на стіну під стелею, тому заощаджують простір та майже непомітні в інтер’єрі. Потік повітря поступово направляється згори донизу, рівномірно розподіляючись по площі й уникаючи протягів і прямого направлення на присутніх. Настінне кондиціонування для котеджу та будинку можна встановлювати і після ремонту та свіжого оздоблення стін, а фреонопроводи замаскувати декоративними коробами.

Регулювання усіма внутрішніми блоками здійснюється одним пультом керування з можливістю налаштування індивідуального режиму температури. Кліматичне обладнання має кілька рівнів фільтрації для видалення запахів, шкідливих бактерій та очищення повітря. Серед додаткових функцій – осушення/зволоження, іонізація, датчики руху для автоувімкнення, дистанційне управління та очищення.

Отже, ця система ефективно вирішує питання з кондиціонуванням будинку. Для кожної кімнати можна встановити необхідні умови мікроклімату.

Фахівці ТРІАТЕК виділяють наступні переваги настінного кондиціонування:

 • безпека – система захищена від короткого замикання та перевантаження мережі;
 • автоматизація – для керування можна використовувати навіть телефон;
 • широкий вибір варіантів потужності;
 • енергоефективність – витрати зменшуються на 25-45% завдяки сучасній інверторній системі;
 • довговічність компресора та тиха робота;
 • захист від протягів та застуди.

Канальне кондиціонування будинків і котеджів

Кондиціонування для будинку

Розміщення системи планують ще на стадії проектування будівлі. При цьому висота стелі знижується приблизно на 17 см. Такий тип обладнання (повітропроводи і блоки) встановлюють під стелею або вбудовують у неї. Таким чином внутрішнього елементу кондиціонера зовсім не видно. Неозброєним оком можна побачити лише решітки, які за бажанням можна задекорувати. Для монтажу зазвичай обирають, комори, санвузли тощо.

Така система для підійде для кондиціонування котеджів та приміщень з великою площею. Подача повітря відбувається через теплоізольовані повітропроводи. Головна особливість канальної системи – рівномірне нагрівання/охолодження повітря у кількох кімнатах одночасно. При цьому прилад працює безшумно.  

ТРІАТЕК рекомендує кондиціонери канального типу як найбільш продуктивне кліматичне обладнання. Такі пристрої забезпечують немало переваг:

 • збереження естетики інтер’єру;
 • одночасне встановлення потрібної температури в кількох приміщеннях;
 • опція підмішування чистого повітря;
 • висока ефективність (один блок здатний обслуговувати до 400 м2).

Підлогові (консольні) кондиціонери

Найчастіше їх кріплять на стіну на рівні з підлогою або під вікном (як опалювальні радіатори). Ми рекомендуємо такий тип кондиціонування для заміських будинків, де немає можливості повісити агрегат на стіні (наприклад, верхньому поверсі зі скатним дахом) або якщо кондиціонер використовуватиметься для обігріву (це дозволить подати теплий потік знизу)

Серед його переваг – режими охолодження/обігріву, рівномірна подача повітря, інверторний компресор (пристрій автоматично регулює потужність роботи відповідно до температури в приміщенні, чим заощаджує електроенергію), необхідний функціонал (тиха робота, керування повітропотоками, таймер вимкнення).

Якісне кондиціонування – це максимум переваг!

Вирішив встановити якісне та сучасне кондиціонування для заміських будинків і котеджів від ТРІАТЕК, ви отримуєте багато переваг:

 • зручність обслуговування та чищення кондиціонерів;
 • можливість задати для кожної кімнати індивідуальні параметри;
 • тиха робота приладів (оскільки найбільш галасливий зовнішній блок монтується подалі від місць перебування людей);
 • вигідна вартість (немає потреби купувати багато зовнішніх блоків, а внутрішні елементи можна встановити різного типу, з різним функціоналом та характеристиками);
 • швидке та зручне керування усіма внутрішніми блоками одним натисканням кнопки, плюс можливість дистанційного управління через смартфон;
 • широкий діапазон режимів охолодження/обігріву кімнат;
 • збереження зовнішнього вигляду інтер’єру та фасаду;
 • оснащення більшості моделей інверторним компресором на екологічно безпечним холодоагентом.

Як підібрати систему кондиціонування

Кондиціонування котеджу

Щоб підібрати побутове кондиціонування в будинок, тобто отримати кондиціонер, який буде довго служити, створюючи ідеальний мікроклімат для всіх мешканців, варто знати, які параметри є найважливішими.

Площа приміщення. За цим критерієм можна підібрати обладнання для дому з оптимальною потужністю.

Потужність. Мається на увазі не споживана потужність, а охолоджуюча. Найпростіший спосіб розрахунку: визначити площу приміщення та поділити її на 10. Тобто для заміського будинку 70 м2 необхідна система потужністю 7 кВт. Але це приблизно. Додатково слід врахувати висоту стелі, кількість та розмір вікон, кількість присутніх в кімнаті (+ 0,1 кВт на одну людину), кількість і тип побутових приладів (+0,3 кВт на кожний), а також місце встановлення зовнішнього блока (сонячна/затінена стіна), при розташуванні на південній стіні треба додати чверть початкової потужності.

Рівень шуму. Від цього залежить, як комфортно буде перебувати поряд з кондиціонером. Оптимально для зовнішнього елементу системи 40-50 дБ. Для внутрішніх – приблизно 20-30 дБ. Точний рівень шуму вказують в інструкції.

Принцип дії. Існує інверторна система кондиціонування для будинку та on/off. Зараз майже всі виробники випускають на ринок інверторні моделі. Такі кондиціонери після початку роботи працюють на максимум до досягнення заданої температури. Після швидкість обертів знижується до мінімуму, але не вимикається повністю. Це дозволяє зменшити навантаження на енергомережу та захищає прилади від перепадів напруги. Інверторні системи здатні ефективно обігріти великий будинок при зовнішній температурі на від -5 до -15 градусів. Але як основний прилад для опалювання кондиціонер краще не використовувати.

Додаткові можливості кондиціонування для котеджу та приватного будинку

Кондиціонування в будинок

Сучасні кондиціонери здатні не лише встановлювати потрібну температуру у будинку. Такі спліт-системи оснащенні велико кількістю корисних опцій:

 • рекуперація – для ще більшої енергоефективності;
 • підмішуванням свіжого повітря зовні – відпрацьоване повітря в кімнатах оновлюється кожні 1,5-2 години;
 • фільтрація та іонізація повітря – завдяки різним фільтрам здійснюється очищення повітря від найменших частинок бруду та мікробів, а також насичення простору іонами срібла.

При проектуванні кондиціонування в котедж чи будинок враховується чимало факторів: особливості будівлі та кімнат, кількість блоків та їх типи, вид кондиціонування, рівень потужності, необхідність у додатковому функціоналі, економічність системи та багато ін.

Компанія ТРІАТЕК виконує встановлення систем кондиціонування приміщень “під ключ”. Ми підберемо оптимальний варіант для котеджів та будинків, розробимо детальний проект монтажних робіт, а також проведемо встановлення приладів та необхідні налаштування. Тож не відмовляйте собі у комфорті та встановлюйте кращі системи кондиціонування котеджу та будинку й насолоджуйтеся ідеальним мікрокліматом!

Залиште заявку, щоб отримати енергоефективний кондиціонерЧасті запитання

Де замовити кондиціонування будинку?

Вигідніше за все замовити кондиціонування будинку можна в компанії ТРІАТЕК. Наші спеціалісти багато років займаються підбором та установкою кондиціонерів та вентиляційних систем, а також розробкою усієї проектної документації та обслуговуванням кліматичного обладнання. Тож якщо потрібна допомога з монтажем систем кондиціонування, залишайте заявку, а все інше довірте професіоналам.

Як швидко ви зможете реалізувати кондиціонування котеджу?

В середньому монтаж одного блоку проходить за 3 години, але точні строки реалізації кондиціонування котеджу залежать від типу системи, площі будівлі й кількості кімнат. Щоб зробити роботу максимально оперативно та якісно, команда ТРІАТЕК проводить встановлення у декілька етапів: підготовка місць монтажу обладнання; розробка проекту та прокладка фреономагістралей, повітропроводів, кабелів та ін. комунікацій. Після цього відбувається встановлення зовнішніх і внутрішніх блоків, їх підключення та налаштування. Завершальним етапом проходить тестування системи.

Які варіанти кондиціонування ви запропонуєте для заміського будинку?

Для заміського будинку ми рекомендуємо встановити спліт або мульти-спліт систему. Вона має зовнішній блок, який монтується на фасаді будинку та один або кілька внутрішніх. Так, для кожної кімнати ви можете налаштувати індивідуальні параметри повітря. Серед типів внутрішніх блоків пропонуємо настінні варіанти (монтуються на стіну під стелю), канальні (приховуються на стелі) або підлогові (над підлогою на стіні). Усі кондиціонери оснащенні інверторною технологією, фільтрацією повітря, дистанційним керуванням та ін. додатковими функціями.