• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
 • +38 067 139-39-49
 • +38 073 436-39-49
 • +38 050 398-39-49
 • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Установка кондиціонера в Київській області

Залиште заявку

на установку кондиціонеру в Київській області

Установка кондиціонера в Київській області

obsluzhivanie_0_1

Установка кондиціонера в Києві стала практично необхідною умовою, особливо у спекотну пору року. Цей прилад дає можливість провітрювати квартиру чи будинок без потреби у відкриванні вікон, і це дозволяє не впускати у приміщення пил та вихлопні гази з вулиці. До того ж використання кондиціонера надає можливість не тільки охолоджувати повітря житла у спеку, а й утримувати в ньому стабільну температуру.

Кондиціювання повітря полягає не тільки у зміні висоти температури, а й у очищенні повітря в помешканні, його іонізації чи ароматизації, в залежності від наявності у моделі кондиціонера додаткових функцій. Монтаж кондиціонера в Києві є складною роботою й вимагає залучення фахівців, адже від якості підготовки, монтажу та обладнання залежить подальша робота вентиляційної системи помешкання і те, наскільки часто виникатиме потреба в її ремонті.

Вигідніше за все замовити установку кондиціонера можна у компанії ТРІАТЕК, де можна отримати всі необхідні консультації щодо етапів, ціни і тривалості процесів монтажу.

Установка кондиціонера в Києві

Типи кондиціонерів за конструкцією

Ми проводимо установку кондиціонерів в Київській області та столиці, при цьому надаємо послуги з монтажу пристроїв двох категорій: побутових та промислових. Різниця між ними полягає скоріше у тому, де пристрої використовуються, а не у конструкції.

 • Побутові - такими кондиціонерами називають прилади відносно невеликої потужності до 7 кіловат, їх використовують для вентиляції приміщень площею від 15 до 80 метрів квадратних.
 • Промислові - це потужні прилади, розраховані на охолодження великих приміщень (площею від 100 метрів квадратних і більше), а також для централізованої обробки повітря в просторих будівлях.

Як окрему категорію виділяють прилади, що знаходяться посередині поміж побутовим та промисловим обладнанням - їх називають напівпромислові кондиціонери. Маючи потужність від 7 до 25 кіловат, вони можуть використовуватись, як у побуті (приватному будинку, багатокімнатній квартирі тощо), так і в офісах, підприємствах, торговельних приміщеннях тощо.

За конструкцією кондиціонери можна розділити на два досить великих класи – моноблокові, що є приладом у вигляді одного блоку (віконний та мобільний тип) та мультиблокові системи, які мають два і більше блоків (канальний, касетний, настінний тип тощо).

До моноблокових кондиціонерів відносяться такі моделі:

 • мобільні – це моноблоки, які з’єднує з вуличним середовищем гофрована трубка, її виводять зазвичай у відкриті двері чи вікно. Ця модель не потребує спеціального монтажу, їй достатньо, аби трубку, через яку виводиться гаряче повітря, провели на вулицю;
 • віконні – встановлюються головним чином у віконний отвір чи достатньо тонку стіну. Найпростіші з цих моделей лише охолоджують повітря, більш дорогі можуть працювати в режимі обігріву і керуватись дистанційно. Завдяки невисокій вартості віконні кондиціонери усе ще знаходять своїх покупців.

Хоч моноблокові кондиціонери простіші у становленні, спліт-системи набули більшої популярності через варіативність монтажу і можливість встановлення більшої кількості блоків, з урахуванням того, скільком приміщенням необхідна вентиляція.

Етапи і види монтажу кондиціонера

Установка кондиціонера в Київській області

Монтаж кондиціонера в Київській області є технологічно складним процесом і вимагає використання спеціального обладнання та матеріалів, від складності виконання монтажу залежить і його вартість.

Компанія ТРІАТЕК надає послуги з монтажу двох типів: стандартний і нестандартний. Який вид обрати – залежить від сукупності факторів, таких як особливості приміщення, де планується встановлювати спліт-систему, розміщення вікон, товщина стін тощо.

Стандартний монтаж кондиціонера – найбільш поширений вид робіт, який можна проводити в умовах вже готового ремонту у приміщенні. Такий вид монтажу потребує відносно невеликої кількості часу. Перед монтажем кондиціонера в Києві складається мінімальний прайс-лист, надалі під час робіт використовується стандартний набір матеріалів. За наявності косметичного ремонту у приміщенні монтажні роботи проводяться в один етап, також можливе здійснення термінових робіт. На готовий ремонт монтаж може проводитися з використанням настінних коробів, де розміщують трасу кондиціонера. Така установка проводиться відносно швидко, без пошкодження ремонту та майже без свердління стін.

Якщо монтаж вентиляційної системи проводиться вже під час ремонту, то в стінах свердлять отвори, крізь які прокладають комунікації кондиціонера, їх закріплюють та герметизують отвори. Тільки після завершення косметичного ремонту відбувається завершальний монтаж зовнішніх та внутрішніх блоків кондиціонера і пробний пуск обладнання.

Нестандартний монтаж кондиціонера – це практично будь-який монтаж, що виходить за межі стандартного.

До основних його ознак можна віднести такі:

 • виконання монтажу із задіянням промислових альпіністів;
 • виконання робіт із використанням автовишки;
 • свердління стін із утворенням штробів на глибину до 10 см, вартість робіт залежить від матеріалу стіни та довжини штробів;
 • прокладання траси кондиціонера довжиною більше 5 м;
 • встановлення зовнішнього блока кондиціонера під вікном чи на боковому фасаді будівлі;
 • монтаж декоративного пластикового коробу для комунікацій довжиною більше, ніж 3 м, розміщення його на фасаді будівлі;
 • встановлення дренажної помпи.

монтаж кондиціонера в Києві

Наскільки складно буде з установкою кондиціонера в Києві, залежить від кількості блоків у системі кондиціювання, їх розміщенні та довжині комунікацій для об’єднання всіх елементів в одне ціле.

Таким чином, хоч стандартний монтаж і є бажаним варіантом для клієнтів, часом установка кондиціонера вимагає спеціального обладнання, більше матеріалів та часу на проведення робіт. Причиною цього є сукупність факторів, починаючи від побажань замовників, розміщення вікон та балконів у будівлі, наявності чи відсутності косметичного ремонту тощо. Відповідно, вартість нестандартного монтажу кондиціонера є вищою за стандартний, з урахуванням задіяного додаткового обладнання, матеріалів та часу на проведення робіт.

Ось чому установку кондиціонера в Києві краще замовити у фахівців ТРІАТЕК – ми готові надати свої послуги на максимально вигідних умовах!

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантованаЧасті запитання

Де замовити установку кондиціонера в Києві?

Компанія ТРІАТЕКУ - краще рішення, щоб замовити монтаж кондиціонера в Києві та області. Ми приймаємо замовлення на установку в межах столиці, отримати консультацію та залишити заявку можна на сайті, скориставшись спеціальною формою. Після отримання заявки із вами зв’яжуться менеджери компанії для проведення необхідних консультацій, огляду приміщення та допомоги у виборі обладнання.

Як відбувається установка кондиціонерів в Київській області?

Монтаж кондиціонера проводиться поетапно. Після отримання заявки фахівці нашої компанії виїжджають на потрібну адресу, де оглядають приміщення, куди планується монтувати кондиціонер, проводять виміри і визначають місце, де мають бути розміщені блоки спліт-системи для її оптимальної роботи. Після цього етапу і вибору необхідного обладнання та матеріалів монтажники починають процес установки комунікацій і блоків кондиціонера. Якщо монтаж відбувається на стадії ремонту у приміщенні, роботи можуть включати свердління і шпаклювання.

Скільки часу займе монтаж кондиціонера в Києві?

Установка кондиціонера є складним процесом, і кількість часу на проведення робіт складається із багатьох факторів. Перед монтажем проводиться огляд приміщення, і вид робіт залежить від наявності ремонту, потреби у свердлінні стін, розміщення вікон тощо. Перш ніж проводити установку кондиціонера, спеціалісти допомагають із вибором обладнання та визначенням кількості блоків та матеріалів, враховуючи кількість кімнат, площу приміщення. В середньому монтажні роботи можуть займати від однієї години до кількох.