• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
 • +38 067 139-39-49
 • +38 073 436-39-49
 • +38 050 398-39-49
 • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Кондиціонування торгового центру, магазину, бутіку

Замовити установку кондиціонеру

Кондиціонування торгового центру

Монтаж кондиціонування в магазин – відповідальний крок, здатний покращити комфорт відвідувачів та покращити продажі!

Магазини відвідує багато людей, і не важливо, це продуктовий, бутік або великий торговий центр. Мета закладу – залучити максимальну кількість покупців і зробити їх постійними клієнтами, але домогтися цього в задушливому приміщенні з некомфортною температурою та неприємним запахом – неможливо. Крім того, в магазинах зберігаються різні товари, які теж потребують відповідних кліматичних умов.

Кондиціонування для торгового центру – найважливіший технічний компонент. Свіже, чисте повітря, що дарує прохолоду спекотним літом і тепло взимку, доповнюють приємну атмосферу. Від сприятливого мікроклімату залежить відмінне самопочуття відвідувачів, їх бажання повернутися, позитивні відгуки та рекомендації знайомих, підвищується продуктивність праці співробітників, а продукція довше залишається свіжою.

Компанія ТРІАТЕК виконує професійне проектування і монтаж кондиціонування в магазин, торговий центр та інші комерційні об’єкти. Кліматичне обладнання працюватиме максимально енергоефективно та безперебійно. Фахівці розроблять проект, підберуть техніку та проведуть монтаж та всі необхідні налагоджувальні роботи.

Які проблеми можна вирішити кондиціонуванням торгових центрів

 • Клімат-контроль – це багатофункціональний пристрій, технологічні параметри якого дозволяють легко управляти головними показниками мікроклімату в приміщенні.
 • Температурний режим – встановивши комфортну температуру (+21–24 градуси Цельсія), обладнання буде підтримувати його на незмінному рівні, підігріваючи повітря в холодну пору року і охолоджуючи в спеку.
 • Рівень вологості – регулювання вологості в межах 55–60% сприяє вільному диханню, виключає стомлюваність, а також запобігає утворенню конденсату, розмноженню цвілі, грибка та псування товарів.
 • Вентилювання – у комплексі з вентиляцією кондиціонери ефективно виводять з приміщення вуглекислий газ, знезаражують повітря та збагачують його киснем. При цьому видаляються неприємні запахи продуктів. Система фільтрів в цьому випадку додатково очистить повітря від вуличного пилу й бруду.

Оптимальні варіанти кондиціонування торгового центру

проектування кондиціонування торгового центру

Незалежно від площі приміщення кондиціонування має бути однаково якісним. Із забезпеченням комфортних кліматичних умов у невеликому магазині впорається настінна спліт-система, розташована поряд з холодильними вітринами або кавомашинами. В універмагах, супермаркетах і великих торговельних центрах, де працює багато холодильників та ін. електроприладів, необхідно створити рівномірний холодний потік, що під силу тільки канальним кондиціонерам.

Професійне проектування кондиціонування торгового центру дасть багато переваг, проте залежно від експлуатаційних вимог, обсягу приміщення, розташування торгового обладнання та специфіки приміщення використовуються різні агрегати.

Касетні кондиціонери

Обладнання монтується під стелю. Принцип його роботи полягає в горизонтальному розподілі повітря в чотирьох напрямках одночасно. Таке кондиціонування магазину створює однаковий температурний режим в усіх зонах без протягів. Вибір пристрою виправданий з естетичної точки зору, оскільки стельовий кондиціонер непомітний оку та не псує дизайн. Основне обладнання для кондиціонування в бутік і труби встановлюються під стелю, тому цей варіант підійде для висоти 3 метрів і вище.

Класичні стельові моделі

Багато магазинів, бутіків та відділів у торгових центрах виконані зі скла й не дозволяють монтувати блок кондиціонера на стіну. Стельовий агрегат підійде в разі відсутності підвісних стельових конструкцій, так як він кріпиться до бетонної стелі. Принцип роботи схожий з касетним кондиціонером. Обладнання потужне, продуктивне, тому швидко охолодить/обігріє магазин, рівномірно спрямовуючи потоки незалежно від площі і висоти стелі.

проектування кондиціонування для магазину

Канальні пристрої

В основі такої системи кондиціонування для магазина закладені повітроводи, які встановлюються над підвісною стелею. Каналів, якими рухається підігріте або охолоджене фреоном повітря, може бути від одного до десяти й більше з виходом в різних точках приміщення. Обладнання непомітне оку – видимою лишається тільки решітка, яку можна задекорувати під загальний стиль.

Такий тип кондиціонування від компанії ТРІАТЕК здатний оновлювати повітря й підтримувати задану температуру в декількох приміщеннях одночасно. Тому канальний тип чудово підходить для бутиків і великих торгових центрів, забезпечуючи комфортний мікроклімат як в торговельній зоні, так і в примірочних, зоні кас. Більшість моделей має опцію подачі повітря з вулиці та його фільтрації, що дозволяє заощадити на установці окремої вентиляційної системи.

Настінні системи

Ці системи кондиціонування для бутіку підходять для невеликих площ. Як побутові спліт-системи, вони розраховані на обслуговування повітряної маси однієї кімнати. Головна перевага – простий монтаж, ефективна та безшумна робота і доступна вартість.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

ТРІАТЕК - професійне проектування та монтаж кондиціонування торгового центру

кондиціонування в магазин

Від точності проекту, правильних розрахунків і місць встановлення елементів системи залежить автоматична підтримка здорового мікроклімату, комфорт покупців та робітників, а також збереження товарів. Тому проектування кондиціонування та підбір обладнання і його потужності згідно з особливостями приміщення потребує професійного підходу. Агрегат має справлятися з постійним теплом від технічного обладнання, холодильників, освітлення, потоку відвідувачів і не порушувати загальної інтер’єрної концепції.

Грамотне проектування кондиціонування магазину і установка обладнання від команди ТРІАТЕК – це запорука його бездоганної й довговічної роботи. Це дозволить уникнути частих поломок та витрат на ремонт. Неправильний монтаж обладнання, наприклад в стіні з СІП-панелей або на даху з металочерепицею, призводить до підвищення шуму і вібрації, що колись виведе кондиціонер з ладу та зіпсує облицювальний матеріал. Також може відбутися витік фреону та утворитися конденсат.

Тому монтаж кондиціонерів від досвідчених майстрів – це урахування технічних, будівельних норм, дотримання регламенту виробника техніки, особливостей конфігурації і дизайну приміщення.

Енергоефективність від правильного кондиціонування бутіку

Організація системи кондиціонування - важлива складова мікроклімату та енергоефективності. При правильно реалізованій системі кондиціонування можна отримати економію електроенергії та запобігти зайвим тепловтратам.

кондиціонування для бутіку

З якісним кондиціонуванням магазинів можна отримати ряд суттєвих вигід:

 • підключення інверторного кондиціонера регулює подачу струму до 8,5 А, що дозволяє заощадити від 15 до 30% електроенергії;
 • встановлення комфортної температури в приміщенні незалежно від погодно-кліматичних умов;
 • використання повітропроводів зменшує рівень шуму до 25 Дб;
 • система фільтрації очищає та знезаражує повітря й підтримує оптимальну вологість 40–60%.

Отже, приділивши належну увагу кондиціонуванню торгового центру, ви на багато років забезпечите комфорт відвідувачів та працівників, збереження продукції для продажу та легке дотримання санітарно-гігієнічних норм. Команда фахівців від ТРІАТЕК допоможе зробити це якомога швидше!Часті запитання

Де замовити кондиціонування для магазину чи бутіку?

Замовити кондиціонування для магазину чи бутіку вигідніше усього можна в компанії ТРІАТЕК. Наші фахівці проводять огляд приміщення та проектування системи, здійснюють підбір обладнання та розрахунки його потужності залежно від особливостей будівлі та необхідних результатів. Після всіх узгоджень проводяться монтажні та пусконалагоджувальні роботи і тестування системи.

Яку систему кондиціонування можна використати в торговому центрі?

Для великого торгового центру підійде канальна система кондиціонування. Таке обладнання складається з корпусу агрегату і розгалуженої системи каналів. Обладнання монтується за підвісною стелею, тому не псує інтер’єр, а зовні залишається лише решітка. Зовнішній блок встановлюється з окремому приміщенні або на вулиці, тому кондиціонер працює безшумно. Головна перевага – оновлення повітря в кількох приміщеннях – торгова зона, санвузли, каса, примірочні тощо. Обладнання підтримує комфортну температуру, вологість та здатне подавати очищене свіже повітря зовні.

Чи довго очікувати на систему кондиціонування в торговий центр?

Спеціалісти ТРІАТЕК працюють акуратно і ефективно, тому очікувати на замовлену систему кондиціонування зовсім недовго. Ми працюємо щодня, тож прийом замовлень та доставка обладнання також буде оперативною. Послуги зі встановлення та налагодження системи проходять максимально швидко: проводиться професійне проектування, вибір кондиціонерів, їх установка та налаштування. Точний час залежатиме від особливостей приміщення й типу устаткування, але у будь-якому випадку незабаром усі відвідувачі та працівники центру перебуватимуть в комфортному мікрокліматі!