• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
  • +38 067 139-39-49
  • +38 073 436-39-49
  • +38 050 398-39-49
  • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Повітряне опалення приватного будинку

Не можете знайти потрібну інформацію?
Залиште заявку і ми звяжемось з вами

Багато країн світу відійшли від традиційних способів опалення дому за рахунок води. Натомість вони використовують сучасний метод – повітряне опалення приватного будинку. Ця система має багато переваг у ефективності, економічності та високому ККД.

Суть опалення повітрям полягає у поєднанні тепла мереж повітропроводів та повітророзподільного обладнання. Головним джерелом нагріву виступає теплогенератор, який працює за рахунок твердого палива та генерує необхідний об’єм тепла.

Принцип дії: повітря нагнітається у теплообмінник, нагрівається й рухається повітропроводами, що розташовані в будинку. Так відбувається обігрівання приміщення. А повітряні маси, які охолонули, виводяться крізь решітки або повертаються у парогенератор.

Підібрати і встановити інноваційну систему повітряного опалення допоможе компанія ТРІАТЕК.

Види повітряного опалення для приватного будинку

Існує природний та примусовий способи опалення.

Природне. В цьому випадку принцип роботи полягає в різниці температури та щільності повітряних мас. Тепле повітря поступає через отвори вентиляційної системи та витісняє холодні потоки в низ приміщення.

Примусове опалення. Працює на внутрішньому джерелі енергії для необхідної циркуляції повітря (теплогенераторі), що нагрівається за рахунок використання твердого палива. Топка – стійка до кислот та жару від сталі, а повітроводи вироблені з нержавіючої оцинкованої сталі. Механізм може додатково забезпечуватися системою контролювання безпеки, датчиками температур, приладами для регуляції згоряння палива.

Повітряне опалення в приватний будинок примусового типу є найбільш ефективним, оскільки ця система працює незалежно від дверей та вікон і погодних умов, а вентилятори дають можливість автоматичного регулювання параметрів повітря в приміщенні. Керування теплом відбувається запрограмованим термостатом з налаштуванням температури у різних режимах. Так підвищується енергоефективність системи та комфорт мешканців будинку.

З повітряним опаленням таким способом можна насолоджуватися наступними перевагами:

  • якісна автоматика;
  • безпека і надійність;
  • швидке нагрівання;
  • енергоефективність;
  • високий ККД.

Типи примусового повітряного опалення

Повітряне опалення приватного будинку

Вентиляція з рециркуляцією. Великий об’єм повітря проходить крізь теплообмінник. У систему підмішується попередньо підігріте чисте повітря для підтримки безпечного рівня CO2.

Опалення за рахунок системи кондиціювання. Усі сучасні кондиціонери мають функцію обігрівання. Таке повітряне опалення приватного будинку використовує канальні, стельові, настінні та підлогові агрегати. Для великої площі оптимально встановити мультиспліт- або VRV-систему.

Опалення тепловим насосом. Насос з охолодженням конденсатору також є ефективним джерелом енергії. Система повітряного опалення оснащується кондиціонером з функцією теплового насоса, який до температури -8 градусів на вулиці забезпечує будинок необхідним теплом. При нижчій температурі прилад починає працювати за рахунок газу.

Використання насосу в 1,5 рази вигідніше, ніж газового котла, та в 3,5 рази економніше, ніж електричного обігрівача. Додатково ви можете встановити рекуператор та економити на обігріві припливних потоків, які потрапляють у систему з вулиці. Для цього застосовується тепло витяжного повітря, що видаляється з кімнати.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Загальні переваги повітряного опалення

Переваг тут досить багато. По-перше, можливість поєднання повітряного опалення для приватного будинку з вентиляцією приміщень через подачу повітря з вулиці. По-друге, це заощадження палива на 15-20%.

Вентиляція у будинку може знадобитися при утепленні фасаду і встановленні пластикових вікон. Система водяного опалення не допоможе, а відчиняти вікна взимку – не оптимально для гаманця та здоров’я.

Повітряна система опалення не має проміжних теплоносіїв, тому швидко реагує на зміни температури кімнати і зовнішнього середовища та не потребує витрат на радіатори і теплоносії. Крім цього, навіть за довгої відсутності мешканців будинку приміщення швидко обігрівається.

Повітряне опалення приватного будинку безпечне та не потребує постійного втручання у роботу. При цьому воно надійне, довговічне та має високий ККД.

Повітряне опалення для приватного будинку

Серед інших переваг – просте регулювання температурного режиму будинку, відсутність потреби встановлення додаткових опалювальних пристроїв, батарей, а також можливість одного приладу працювати на обігрів у холоди та як охолоджувач - влітку, що економить корисний простір.

Повітряне опалення від ТРІАТЕК – це сучасне обладнання та надійна автоматична робота системи! Задачі щодо підбору всіх необхідних елементів, їх запуску і перевірки виконають наші фахівці. Замовляйте послугу, залишивши заявку на сайті, та створіть у своєму помешкеанні атмосферу комфортну на довгі роки - з повітряним опаленням приватного будинку це цілком можливо!Часті запитання

Де замовити повітряне опалення приватного будинку?

Замовити повітряне опалення приватного будинку можна на сайті компанії ТРІАТЕК. Наші спеціалісти проведуть всі необхідні роботи щодо проектування майбутньої системи, розташування її елементів, підбору обладнання згідно з особливостями приміщення, його монтажу та налаштування безперебійної та злагодженої роботи системи. Все, що вам потрібно – просто залишити заявку.

Чи дійсно ефективне повітряне опалення для будинків?

Так, повітряне опалення для будинків доводить свою ефективність наявністю ряду переваг порівняно з традиційними способами обігріву. Сюди відносяться поєднання системи опалення з вентиляцією, практичність та автоматика. Також немає необхідності встановлювати додаткові батареї, радіатори та ін. елементи. У повітряному опаленні немає проміжних теплоносіїв, що дозволяє заощадити до 20% електроенергії будинку.

Яку систему повітряного опалення краще ставити в приватний будинок?

Існує два варіанти повітряного опалення у будинку: природне та примусове. Найбільш ефективним є примусовий тип. Ця система працюватиме з однаково високим ККД незалежно від погоди. А вентилятори дозволяють автоматично регулювати параметри повітря. Теплом управляє термостат з необхідними налаштуваннями температурних режимів. Механізм можна оснащувати системою контролю безпеки, температурними датчиками та приладами регуляції палива.