• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
 • +38 067 139-39-49
 • +38 073 436-39-49
 • +38 050 398-39-49
 • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Вентиляція фарбувальної камери

Залиште заявку, щоб отримати ефективну систему вентиляції

Вентиляція фарбувальної камери

Фарбування будь-яких елементів, великих та малих, відбувається в спеціально призначених для цього приміщеннях – фарбувальних камерах. Цей процес доволі складний й потребує дотримання певних умов, й однією з найголовніших є достатня кількість повітря, тобто вентиляція фарбувальної камери.

Надмірна кількість повітря або його нестача призводять до того, що шар фарби буде покладено погано, й він швидко пошкодиться. Саме тому так необхідні системи вентиляції, і кращим рішенням тут буде звернутися до фахівців ТРІАТЕК!

Для чого потрібна вентиляція під час фарбування

З якісною вентиляцію фарбувальної камери можна отримати безпечне та комфортне середовище! Позитивних властивості системи вентиляції, які встановлюють в фарбувальних камерах, досить багато:

 • надання чистого повітря та збирання того, в якому є шкідливі речовини, що виділяються під час нанесення фарби;
 • можливість самостійно вибрати рух повітря, горизонтальний або вертикальний, який ліпше підійде для певних робіт;
 • видалення надлишків тепла, які можуть з’являтися під час фарбування;
 • захист від пилу та бруду, які можуть залишитися на елементах, що піддаються фарбуванню;
 • здатність налаштовувати кількість повітря та швидкість, з якою воно подається - це дозволить краще підібрати засіб висихання, який підходить до конкретного елементу.

Вентиляція для фарбувальної камери вкрай необхідна: без достатньої кількості чистого повітря неможливо проконтролювати, як саме пройде процес фарбування, чи не залишиться якихось елементів без фарби.

Особливості вентиляційної системи у фарбувальній камері

проектування вентиляції для фарбувальної камери

Кількість повітря, яке необхідне для того, щоб фарба ліпше закріпилася на конкретному елементі, залежить від площі об’єкту та самого приміщення. Фахівці ТРІАТЕК вивели спеціальну систему виміру кратності, з огляду на яку, можна дізнатися, яка кількість повітря необхідна в тому чи іншому випадку:

 • для невеликих за розмірами предметів кратність не повинна перевищувати 5, іншими словами – повітря буде оновлюватися п’ять разів на годину;
 • для великих за розмірами речей кратність дещо більша – 100–300 разів на годину.

Виділяють також декілька типів вентиляції, які відрізняються механізмом роботи. Усього їх три: одномоторний, двомоторний і припливно-витяжний.

Перша вентиляція фарбувальної камери дозволяє вбрати брудне повітря через спеціальні отвори та замість нього подає чисте. Друга діє так само, але процес не органічний, а керується за допомогою механізму на двигуні, що дозволяє швидше всмоктувати повітря. Останній дарує можливість забезпечити циркуляцію 800–1000 м³/год на кожен квадратний метр приміщення. Завдяки йому відбувається циркуляція повітря, його очищення та, що дуже важливо для фарби, допоміжна сушка. Здебільшого це досягається за допомогою роторного осушувача: це не дасть з’явитися якимось ділянкам без фарби.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

ТРІАТЕК – професійне проектування вентиляції фарбувальної камери

Для того, щоб забезпечувати нормальну роботу фарбувальної камери, необхідно дотримуватися деяких правил. Так, слід пам’ятати, що фарби здебільшого мають небезпечні випари, які виділяються під час нанесення та висихання, тому це треба враховувати ще на етапі проектування вентиляції для фарбувальної камери, а тому краще звернутися до фахівців, які знають, як усе робити.

Для цього встановлюються спеціальні зворотні клапани. До того ж витяжку завжди слід встановлювати в тому місці, де кількість шкідливих речовин є найбільшою у порівняння з усім приміщенням.

монтаж вентиляції фарбувальної камери

Робити монтаж вентиляції для фарбувальної камери самостійно не варто, адже тут потрібен професійний підхід та увага до всіх нюансів! Ми проаналізуємо виробництво, проведемо усі підготовчі роботи й складемо дійсно ефективний проект вентиляції! з’ясуємо, які потрібні елементи, які датчики та самі вентилятори. Далі прокладемо шляхи повітропроводів та з’єднаємо їх із загальною частиною. Після цього проводиться налагодження, пуск та перевірка. Лише після проведення всіх тестів можна користуватися вентиляцією фарбувальної камери.

Для кращого висихання елементів вкрай необхідний постійний приплив повітря й виведення парів. Важливо, щоб не залишилося ніяких ділянок без достатньої кількості повітря. До того ж необхідно, щоб воно було свіжим, бо інакше токсичні елементи будуть значною мірою перевищувати норму.

Вентиляція – це складний процес, та у разі, якщо її проектують та встановлюють фахівці ТРІАТЕК, все буде працювати так, як треба!