• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
  • +38 067 139-39-49
  • +38 073 436-39-49
  • +38 050 398-39-49
  • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Вентиляція і кондиціонування Автосалону

Залиште заявку, щоб отримати ефективну систему вентиляції

Вентиляція автосалону

Вентиляція автосалону – одна з найнеобхідніших речей! Купівля авто потребує ретельного перегляду варіантів та вивчення подробиць. Це може зайняти не одну годину, але коли в салоні присутній неприємний запах та задуха, або відчувається пронизливий холод і сирість, клієнту захочеться швидше піти. Так можна поспіхом придбати не той автомобіль або не зробити покупку взагалі. При цьому працівники автосалону можуть зіткнутися з невдоволенням клієнтів та поверненням грошей, а власники втрачатимуть прибуток і репутацію.

Ось чому необхідно провести  якісну вентиляцію автосалону – компанія ТРІАТЕК допоможе спроектувати, встановити та запустити ефективний повітрообмін та отримати приємну температуру без протягів.

Для чого потрібне кондиціонування автосалону і вентиляція

Завдяки постійному припливу свіжого повітря та видаленню відпрацьованого можна уникнути накопичення шкідливих випарів, а автомобілі будуть утримуватися в умовах за нормами технічної документації. Також в салонах має бути оптимальний рівень вологості в демонстраційних залах, технічних боксах і приміщеннях офісного типу, де зустрічають клієнтів.

Вентиляція та кондиціонування для автосалону визначається особливостями архітектури приміщення, згідно з чим обирається потужність техніки й складається проектування елементів повітрообміну й обігріву.

Виставкова зала практично не має стін з теплоізоляцією, оскільки вони виробляються зі скла, тому тут важливо уникнути переохолодження людей, які перебувають у приміщенні. При цьому зали часто розташовані поруч з центрами СТО та парковками, звідки у салон потрапляють забруднені потоки повітря та неприємні запахи фарби, гуми, хімії тощо.

Професійне кондиціонування і вентиляція в автосалон покликана створити приємну та безпечну для покупця атмосферу! Щодо нормальних показників клімату, температура в салоні має бути +20–22 градуси влітку, а взимку не нижче +18 градусів Цельсія. Вологість повинна бути в межах 40-60%.

Види вентиляції автосалону

кондиціонування автосалону

В приміщенні автосалону нові автомобілі перебувають довго і не заводяться, але навіть при вимкненому двигуні авто виділяє шкідливі домішки свіжої гуми, фарби або олії. Запахи накопичуються, завдаючи дискомфорту.

Спеціалісти ТРІАТЕК рекомендують не затягувати з кондиціонуванням автосалонів й пропонують різні способи вентиляції для автосалону. На відміну від СТО або АЗС припливно-витяжна вентиляція автосалонів з рекуперацією – не підійде через змішування потоків повітря. Оптимальним стане окреме устаткування для витяжки та притоку. Основний витяжний елемент монтують вертикально у вигляді смолоскипа.

Припливна вентиляція автосалону розрахована на усунення з приміщення духоти та спеки й регулярне надходження свіжого повітря. В нормі для короткочасного перебування вистачить 30 куб. м./год. повітря, а для тривалого варто забезпечити мінімум 60 куб. м/годину. Також важливий приплив повітря біля вікон – це допоможе захиститися від появи конденсату зимою та в сезон дощів.

Повітря, що поступає з вулиці, треба очищати від забруднень і пилу, тому припливний елемент має оснащуватися фільтром класу мінімум G5. Він очистить 95% шкідливих домішок повітря. Також вентиляція автосалонів повинна мати калорифер, який підігріватиме або охолоджуватиме вхідне повітря залежно від погоди.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Який тип кондиціонування для автосалону підійде найкраще

Кондиціонування налаштовується різними методами:

  • Чиллер-фанкойл. Обладнання підійде для великого простору. Чиллер охолоджує воду та подає її трубопроводами до фанкойлів, які поширюють по приміщенню прохолодне повітря. Існують канальні, касетні та настінні фанкойли. Якщо потрібно обігріти приміщення, знадобиться теплоносій, щоб не замерзла вода (наприклад, насос, який підігріватиме воду).
  • Мультизональне кондиціонування в автосалон. Принцип дії схожий на чиллер-фанкойл. В даному випадку лише монтується зовнішній елемент й необхідна кількість внутрішніх блоків. Охолодження забезпечується фреоном, який не потребує теплоносія. З кондиціонуванням автосалонів такого виду можна зекономити простір, обладнання майже безшумне та підходить для обігріву.
  • Мульти-спліт-система. Підходить для невеликого автосалону. На вулиці встановлюється потужний та гучний зовнішній блок, а всередині приміщення монтуються внутрішні блоки, які дозволяють створювати індивідуальні показники температури для кожної зони (основної зали салону, приміщення для персоналу, санвузли тощо). При цьому всі блоки керуються одним пультом та працюють безшумно. Для зали підійде касетний блок, який встановлюється під стелю та рівномірно розподіляє повітря, для кабінетів – оптимальний варіант – настінний кондиціонер.

Професійна вентиляція і кондиціонування автосалонів

вентиляція для автосалону

Передбачається на стадії будівництва або відразу після капітального ремонту/оренди приміщення. Щоб все працювало правильно, кондиціонуванням та вентиляцією автосалонів повинні займатися лише досвідчені спеціалісти - вони продумають усі нюанси, та спроектують кліматичну систему з урахуванням особливостей будівлі,  підберуть обладнання та організують монтажні роботі й тестування продуктивності системи.

Важливо одночасно встановити і систему кондиціонування, і вентиляцію. Розрахунки включають площу приміщення, кліматичні особливості місцевості, розташування будівлі, кількість автомобілів та ін. професійної техніки, кількість клієнтів та персоналу. Також обговорюються побажання замовника та бюджет.

Сучасна вентиляція для автосалону від ТРІАТЕК дозволить облаштувати атмосферу, максимально сприятливу для важливої та дорогої покупки. Залишайте заявку та отримуйте максимальнйи комфорт!