• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
 • +38 067 139-39-49
 • +38 073 436-39-49
 • +38 050 398-39-49
 • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Обслуговування і ремонт презентаційних кондиціонерів

Залиште заявку

на обслуговування і ремонт презентаційних кондиціонерів

Обслуговування і ремонт презентаційних кондиціонерів

obsluzhivanie_0_1

Через постійну взаємодію з неочищеним повітрям кондиціонер потребує регулярного догляду.

Незалежно від того, де встановлений прилад – офіс, робоче приміщення чи квартира, профілактичний огляд має відбуватися вчасно. Це дозволить уникнути багатьох складнощів та продовжити термін служби.

Як відбувається обслуговування презентаційних кондиціонерів

ремонт презентаційних кондиціонерів

Звичайна планова перевірка презентаційного кондиціонера проходить за таким планом:

 • очищення та дезінфекція зовнішнього та внутрішнього блоків;
 • перевірка герметичності дренажу;
 • перевірка надійності фреонопроводу;
 • у разі необхідності - дозаправка фреону.

Дотримуючись правил експлуатації, огляд кондиціонера треба проводити двічі на рік – напередодні літнього сезону та після його закінчення, бажано у жовтні. Такі рекомендації не випадкові: саме влітку прилад бере на себе найбільше навантаження через високу температуру повітря.

Вельми не рекомендується самостійно займатися обслуговуванням презентаційних кондиціонерів - відсутність необхідних знань та невірні дії можуть спричинити виникнення серйозних поломок. Для більшої зручності клієнтів компанія ТРІАТЕК пропонує встановлення системи кондиціонування «під ключ», враховуючи й обслуговування устаткування.

Коли потрібен ремонт презентаційних кондиціонерів

Навіть при належному догляді існує можливість пошкодження кондиціонера. Не треба зволікати з ремонтом, якщо ви помітили наступні «червоні прапорці»:

 • кондиціонер не охолоджує повітря або робить це дуже повільно;
 • при ввімкненні з внутрішнього блоку капає вода;
 • прилад дуже шумить або видає незвичні звуки;
 • з’явився неприємний запах від кондиціонера.

обслуговування презентаційних кондиціонерів

Найчастішою причиною неналежного охолодження є те, що кондиціонер був невірно підібрано. Кожна модель має свої вимоги до площі приміщення, де буде встановлена техніка. Якщо цей показник перевищує рекомендований, кондиціонер буде просто «задихатися».

Не варто відкладати ремонт презентаційного кондиціонера. У деяких випадках це може нести загрозу здоров’ю. Наприклад, при забрудненні вентиляційних трубок кондиціонер не тільки втрачає функцію очищення повітря, а й може додатково його забруднювати.

Обслуговування та ремонт є невід’ємною частиною догляду за будь-якою технікою. Щоб заздалегідь уникнути складнощів, варто звернутись до професіоналів ще на етапі вибору презентаційного кондиціонера. Фахівці ТРІАТЕК допоможуть обрати найкращий варіант відповідно до конкретних потреб – площі приміщення та його призначення, необхідних функцій тощо.

Займатися ремонтом презентаційних кондиціонерів має виключно досвідчений фахівець. В залежності від ступеня складності пошкодження можуть знадобитися спеціальні інструменти. Особливо небажано самотужки намагатись ремонтувати електропроводку кондиціонера.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантованаЧасті запитання

Де замовити ремонт презентаційних кондиціонерів?

Вигідніше за все замовити ремонт кондиціонера можна в компанії ТРІАТЕК. Опишіть, які складнощі виникли з технікою, і фахівець детально проконсультує вас стосовно подальших дій. Не варто довіряти ремонт обладнання компаніям, які не мають жодних відгуків від клієнтів. Завжди віддавайте перевагу тільки надійним компаніям, таким, як ТРІАТЕК. Ми зробимо все якісно та швидко. Наші умови максимально вигідні для кожного клієнта.

Яка вартість обслуговування презентаційних кондиціонерів?

Вартість обслуговування залежить від кількох факторів та залежно від складності буде становити різну суму. Роботи на висоті більше 3 метрів рахуються з коефіцієнтом х1,3. Процес в офісі у робочий час – з коефіцієнтом х1,2. Роботи у нічний час – з коефіцієнтом х2. Також враховуються розхідні матеріали, якщо такі були використані. Коефіцієнт застосовується до загальної вартості сервісних послуг. Якщо залишилися питання, зверніться до менеджера.