• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
 • +38 067 139-39-49
 • +38 073 436-39-49
 • +38 050 398-39-49
 • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Проект опалення приватного будинку

Отримайте консультацію від наших спеціалістів (067) 139-39-49

Проект опалення приватного будинку

obsluzhivanie_0_1

Система опалення – це основа комфортного проживання та довговічного існування будь-якого будинку. Починається вона, як і будь-яка інженерна система, не з купівлі обладнання, а саме з проекту.

Якщо ви не бажаєте отримати неприємний сюрприз у процесі монтування чи подальшої експлуатації, радимо не нехтувати цим етапом та замовити послуги проектування у фахівців ТРІАТЕК!

Навіщо потрібен проект опалення приватного будинку

Проект опалення приватного будинку

Проект опалення приватного будинку окреслить її характеристики, оптимальні потреби та потужність, на них будується подальший розрахунок обладнання, матеріалів та необхідних робіт. Все це призводить до ефективного витрачання коштів при монтажі системи і при її роботі.

Створення проекту дає максимум переваг:

 • ви будете знати, які матеріали та обладнання вам знадобляться вже до початку робіт;
 • зможете ефективно розподілити фінанси, адже ви не купите нічого зайвого;
 • маючи готовий проект, майстри зможуть оптимально поєднати всі інженерні мережі в будинку;
 • система, зібрана за проектом опалення приватного будинку, безпечна та максимально ефективна;
 • температура в приміщеннях буде оптимальною та розрахованою з мінімальними енерговитратами;
 • наявність проекту значно полегшує спілкування з підрядниками, адже вся інформація вже підготовлена ​​та викладена зрозумілою їм мовою.

Від проекту системи опалення залежить її довгостроковість, ефективність та економічність. Не варто нехтувати цим етапом, адже він основа вашого спокою та комфортного проживання у будинку. З його допомогою ви уникнете багатьох проблем як у процесі самої установки обладнання, так і в подальшому її використанні. Крім того, створений проект опалення для приватного будинку значно скорочує терміни всіх робіт по опалювальній системі, що загалом скорочує терміни всього ремонту чи забудови.

Чому проекти опалення приватних будинків варто довірити фахівцям

зображення проекту опалення приватного будинку

Гарне опалення приватного будинку - це насамперед ґрунтовний проект! Звичайно ж, існують загальні схеми та відомі формули розрахунку, знайти які не важко в інтернеті чи спеціалізованій літературі, але фахівці ТРІАТЕК нерідко стикалися з ситуацією, коли на цьому етапі власниками були допущені помилки, виправлення яких веде до додаткових витрат фінансів та втрати часу. Звичайній людині неможливо скласти повноцінний і всеосяжний проект без необхідної професійної бази та досвіду.

Повноцінний проект опалення приватного будинку включає багато важливих етапів:

 • складання технічного завдання;
 • виїзд на об’єкт та збір вихідної інформації;
 • проектування всіх необхідних систем, теплотехнічного розрахунку;
 • гідравлічний розрахунок (одна з головних частин проекту);
 • проектування котельні;
 • кошторис усіх матеріалів й інші пункти, наявність яких оцінюється, виходячи з індивідуальних потреб споживача.

Кожен етап роботи узгоджується із замовником. У процесі узгодження нерідко вносяться корективи, щоб кінцевий результат був максимально точним і виключав наявність всіляких помилок.

Важливо, коли учасники всіх етапів робіт розмовляють однією мовою та розуміють, що мав на увазі попередник, тому проекти опалення приватних будинків складаються відповідно до правил оформлення технічної документації, плани та креслення відповідають встановленим нормам, завдяки чому виконавці робіт з легкістю втілюють проект опалення у життя.

Завдяки досвіду ТРІАТЕК роботи з нашою участю та вибір обладнання для проекту системи опалення будуть оптимальними. Звичайній людині складно зорієнтуватися у широкому виборі котлів та інших пристроїв, а також самих матеріалів. Мати всі вищеперелічені знання можна, лише будучи професіоналом своєї справи.

Кожен повинен займатися тим, що вміє, тим більше, якщо це точні інженерно-технічні розрахунки, підбір обладнання та поєднання з іншими системами будинку, які мають функціонувати як єдиний механізм. Не варто економити на проекті, адже в результаті ви отримаєте набагато більше, ніж просто підшивку паперів з розрахунками - ви забезпечите свій комфорт і довговічність житла!

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантованаЧасті запитання

Де замовити проект опалення приватного будинку?

На ринку компаній, що надають послуги з проектування систем опалення, існує безліч варіантів, але при виборі потрібно спиратися насамперед на досвід фахівців і кількість успішно реалізованих ними проектів. Кращим вибором тут стане компанія ТРІАТЕК - ми розробимо проект та підберемо усе необхідне обладнання, встановимо обладнання під ключ та запропонуємо сервісне обслуговування.

Скільки коштує проект опалення приватного будинку?

Основним ціноутворюючим фактором тут виступає площа самого будинку, тому що чим вона більше, чим більше поверхів, тим складніше зробити правильні розрахунки та врахувати всі фактори, які можуть впливати на них. Наявність теплої підлоги і система водопостачання також можуть впливати на підсумкову вартість проекту. Ціна розраховується індивідуально й може коригуватися залежно від ваших побажань.