• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
 • +38 067 139-39-49
 • +38 073 436-39-49
 • +38 050 398-39-49
 • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Вентиляція фарбувальної камери

Залиште заявку, щоб отримати ефективну систему вентиляції

Вентиляція фарбувальної камери

Іноді клієнти замовляють фарбування всього автомобіля або окремих деталей, тож оновлення лакофарбового покриття – затребувана послуга, але приміщення, де проводяться такі маніпуляції, має бути обладнане потужною вентиляцією фарбувальної камери.

Тут э 2 варіанти: придбати заводську камеру, де вентиляція вже вбудована, або ж організувати відповідні умови з нуля. Компанія ТРІАТЕК займається професійним проектування та монтажем вентиляції для фарбувальних камер згідно санітарних норм, тож в цьому випадку у вас будуть усі переваги!

 

Для чого потрібна вентиляція в фарбувальній камері

Запобігання браку. Для приміщень, де проходить фарбування авто, встановлені певні санітарно-гігієнічні норми. Байдуже ставлення до них позначиться на результаті усієї роботи.  Особливо це важливо у приміщеннях, де шліфування та фарбування відбувається в одній кімнаті: через абразивні матеріали у повітрі залишається пил і мікрочастинки шпаклівки, фарби і металу. Не встановивши вентиляцію в фарбувальну камеру, це сміття потрапить під шар фарби і викличе брак покриття.

Захист організму. Випаровування від фарб та розчинників – шкідливі для людини. Довге перебування в таких умовах знижує продуктивність, а іноді викликає хронічні захворювання.

Система повітрообміну від ТРІАТЕК виконує багато корисних функцій.

 1. Очищає повітря від пилу і бруду, які можуть осісти на ЛКП.
 2. Фільтрує не тільки вхідне, але і вихідне повітря від шкідливих речовин і запахів. Воно теж шкідливе й небезпечне, особливо якщо камера побудована поряд із житловим будинком або гаражами ін. автовласників. Таким чином не просто доставляється дискомфорт сусідам, але й порушуються санітарні норми.
 3. Вентиляція для фарбувальної камери видаляє шкідливі речовини, які виділяються при фарбуванні й можуть нашкодити здоров’ю. До складу ЛФМ входять речовини небезпечних класів («надзвичайно небезпечні» і «високонебезпечні»), в тому числі ті, що проникають в організм через шкіру і шлунково-кишковий тракт (з брудних рук).
 4. Видаляє вибухонебезпечні речовини. З ЛФМ виділяються ксилол, також небезпечний уайт-спірит (легкозаймиста речовина) і розчинники, які його містять.

проектування фарбувальної камери

Вентиляцію фарбувальної камери слід монтувати з дотриманням певних вимог:

 • обов’язково механічний (примусовий) тип вентиляції;
 • швидкість руху повітря у приміщенні повинна бути щонайменше 25 м/сек;
 • автоматичний контроль роботи вентиляції (програматор/таймер дозволить системі працювати більш економно та ефективно);
 • обов’язкове встановлення фільтрів і на приплив, і на витяжку;
 • елементи системи мають бути укомплектовані спеціальними віброізоляторами у вибухозахищеному виконанні;
 • подача повітря має здійснюватися через стелю, вертикальним потоком вниз;
 • витяжка організовується через підлогу.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Як проводиться вентиляція фарбувальних камер

Ефективна вентиляція в фарбувальну камеру забезпечується наступними способами:

 • Витяжний вентилятор. Витягує брудне повітря, і на вільне місце природним шляхом надходять свіжі потоки. Цю систему доцільно використовувати тільки для маленьких камер і невеликого об’єму робіт.
 • Припливно-витяжна система. Професійні камери оснащують припливно-витяжною вентиляцією з автоматичними фільтрами та витяжками високої продуктивності.

вентиляція для фарбувальної камери

У фарбувальних боксах з великих обсягом роботи рекомендовано встановлювати обладнання окремо на витяжному та приточному повітропроводі. Щоб токсичні домішки не потрапили в повітря, вентиляція фарбувальної камери повинна бути оснащена механічними та вугільними фільтрами. При цьому обсяг видалених мас має дорівнювати обсягу приточних.

Варто придбати якісний припливний і витяжний вентилятори та правильно прокласти повітропроводи для рівномірного розподілу повітря – цим ви уникните застою у найбільш забруднених ділянках. Для цього повітропроводи прокладають під стелею та по стінах камери.

Проектування та встановлення вентиляційного обладнання – відповідальне завдання. Працювати без неї не можна, навіть в гаражному боксі, оскільки порушення повітрообміну може призвести до пожежі або отруєння.

«Повноцінну» вентсистему повинні проектувати і монтувати фахівці, які враховують розміри автомобілів та розмір камери (вибирається потужність вентсистеми), склад ЛФМ, вид розчинників (для підбору фільтрів), а також частоту і тривалість фарбувань.

Вентиляція для фарбувальної камери – це необхідність. Звертайтеся до команди ТРІАТЕК – ми підберемо та встановимо обладнання, яке не підведе вас довгі роки!