• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
 • +38 067 139-39-49
 • +38 073 436-39-49
 • +38 050 398-39-49
 • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Вентиляція серверної

Залиште заявку, щоб отримати ефективну систему вентиляції

Серверне приміщення – це спеціальна окрема кімната, де створюються всі необхідні умови для якісної та точної роботи комунікаційного обладнання і серверів. Облаштування цієї кімнати передбачає наявність певної техніки, електроприладів та силових кабелів. Основні вимоги, яким треба обов’язково слідувати у цьому процесі, включають в себе і монтаж вентиляції серверної, а тому найкраще буде звернутися до фахівців ТРІАТЕК!

Для чого потрібна вентиляція в серверній

Вентиляція серверної

Система вентиляції, яка зазвичай входить до схем кліматичного обладнання, виконує декілька важливих функцій:

 • точне та оперативне управління встановленими показниками мікроклімату;
 • безперервна підтримка визначеного температурного режиму, рівня вологості, запорошеності приміщення, а також стабільне збереження цих параметрів протягом усього періоду користування;
 • формування потрібних резервних запасів у плані продукування холоду;
 • здійснення контролю за системою на випадок виникнення пожежонебезпечних ситуацій.

Вентиляція серверної являє собою досить складну систему, де кожен елемент працює у взаємодії з іншими. Установка її – задача непроста. При цьому дуже важливо мати якісне обладнання – таке, наприклад, яке постачає компанія ТРІАТЕК.

Базові вимоги по проектуванню вентиляції серверної

Для забезпечення оптимальних умов роботи обладнання під час розробки основних схем варто враховувати такі показники:

 • забезпечення температурного режиму в рамках від +17 до +24°С;
 • рівень вологості має бути 40-55%;
 • показник наявності пилу в приміщенні - в межах 0,001 г/м3.

Вимір середніх значень температури здійснюється під час функціонування усієї техніки. Вимірювати треба на висоті 1,5 метрів від підлоги, по центру проходу між рядами. Також у вентиляцію серверної включають організацію приточно-витяжної системи, яка забезпечує повітряний обмін.

Варто зазначити, що вентиляція в серверній має бути неодмінно пов’язана з протипожежною та системою видалення диму. Всі ці вимоги враховуються компанією ТРІАТЕК та виконуються у відповідності до нормативних документів.

Якою може бути вентиляція в серверну

Класифікація обладнання такого виду передбачає врахування умов розмірів кімнати, де перебуває техніка, а також спосіб його установки. Кожен з цих форматів має свої переваги на недоліки, а вибір потрібного варіанту здійснюється у відповідності до потреб замовника.

Зазвичай спеціалісти ТРІАТЕК рекомендують вентиляцію серверної наступних підвидиів:

 • Настінні спліт-системи – така вентиляція вирізняється доступною вартістю, ергономічними розмірами, дозволяючи економити корисний простір. Недоліком даного формату вважається невисока продуктивність. Найчастіше такі моделі за потужністю не перевищують 10 кВт, чого буває зовсім мало для обслуговування приміщення серверних великих розмірів.
 • Підстелеві спліт-системи – користуючись цією вентиляцією серверної, можна забезпечити оптимальні умови для роботи техніки. Ці моделі забезпечують рівномірне розподілення повітряних потоків приміщенням. Це стає можливим, завдяки тому, що повітря переміщується вздовж стелі.
 • Шафові системи – найчастіше замовляється проектування вентиляції серверної саме цього формату. Він є найбільш ефективним, точним та дієвим. Проте найважливішим у роботі цієї системи є здатність добре справлятися з пилом – найбільшим ворогом комп’ютерного обладнання.

проектування вентиляції для серверної

Прецизійні моделі, які входять до сегменту шафових варіантів, мають дуже багато важливих переваг. Перш за все це досить тривалий експлуатаційний ресурс. При правильній організації роботи такі вироби будуть служити не менше 20 років. Вони також спроможні з високою точністю утримувати потрібний режим роботи, забезпечуючи можливість працювати навіть при великих коливаннях температур. Окрім того, проектування вентиляції для серверної у цьому випадку передбачає сумісність з засобами дистанційного управління під час контролю за потрібними параметрами.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Типи організації систем

Схеми монтажних робіт по облаштуванню приладів для обміну повітря передбачають дотримання правил, які детально викладені в нормативних документах. Відповідно до них, спеціалісти розробляють і втілюють в дію наступні розробки:

 • схема «зверху-вниз»: рекомендована для тих випадків, коли теплові навантаження не перевищують показник в 350 кілокалорій на годину з розрахунку на 1 квадратний метр приміщення;
 • схема «знизу догори»: вона ж одночасно є і комбінованою. Її використання бажано при тепловому навантаженню більше, ніж 350 кілокалорій з тими ж даними.

вентиляції в серверну

Займаючись монтажем вентиляції серверної, потрібно також притримуватись вимог відносно фільтрів. Адже пил, потрапляючи на диски, електронні носії, стрічки нерідко призводить до механічних пошкоджень. В результаті дорого вартісна техніка виходить з ладу. З метою запобігання таких проблем в системах вентиляції зазвичай використовують спеціальні фільтри. Вони можуть бути тонкими, грубими або ультра тонкими, передбачаючи різні ступені очищення повітря. Побутові моделі дуже гарно можуть фільтрувати повітряні потоки, проте найкращим варіантом стануть презиційні моделі.

Перед проведенням робіт, потрібно визначитися з тим, що важливо для установки вентиляції серверних. Щоб вентиляція серверної була якісною, потрібно підбирати її в залежності від того, для яких завдань вона буде використовуватися. Важливо брати до уваги не лише розмір приміщення а й інтенсивність використання всіх приладів і самої системи. При виборі потрібного обладнання не варто економити на безпеці, інакше це може призвести до аварійної ситуації та пошкодження техніки.

До вентиляції дата-центрів, в яких розміщується величезна кількість серверного обладнання, виставляються більш суворі вимоги. Це стосується компаній, які працюють у сфері телекомунікаційних послуг під великим навантаженням. Отже, планування певної схеми, проведення розрахунків, підбір елементів системи – все це бажано доручити професіоналам. Лише вони зможуть розрахувати все до дрібниць і організувати правильний монтаж.

Обирайте обладнання від ТРІАТЕК, адже така вентиляція для серверної стане по-справжньою якісною та ефективною!Часті запитання

Де замовити вентиляцію для серверної?

Для організації системи вентиляції потрібно максимально правильно підібрати основні компоненти, які входитимуть до неї. В процесі цього вибору обов’язково враховуються певні дані – такі як розмір серверної, кількість наявного в ній обладнання, інтенсивність використання техніки. Всі вказані процеси, разом з закупкою необхідного товару забезпечить компанія ТРІАТЕК, яка надає свої послуги у комплексі.

Яка система вентиляції підійде в серверну?

Вибір системи вентиляції залежить від багатьох важливих чинників. На першому місці – кількість обладнання, яке буде встановлено в кімнаті, та її загальні розміри. Саме тому для установки вентиляційної системи у даному випадку може підійти декілька форматів – настінний, підстелевий або шафовий. Найбільш ефективним і потужним вважається останній варіант, який може бути присутній у вигляді позиційної системи.

Як довго очікувати на проектування вентиляції для серверної?

Процес проектування вентиляції здійснюється за кількома етапами та повністю залежить від складнощів самого плану. Зазвичай досвідчені фахівці планують виїзд на об’єкт для ознайомлення, проводять бесіду з замовником з метою уточнення його вимог, а також ведуть необхідні розрахунки. Окрім того, проектування передбачає підбір оптимального обладнання, у відповідності до загальних норм та фінансових можливостей замовника.