• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
 • +38 067 139-39-49
 • +38 073 436-39-49
 • +38 050 398-39-49
 • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Розумний дім - управління кліматом

Не можете знайти потрібну інформацію?
Залиште заявку і ми звяжемось з вами

Розумний дім, або smart home від компанії ТРІАТЕК  – це автоматизована система управління всіма приладами, що знаходяться у житловому приміщенні, які об’єднані в єдину екосистему. Ця система може сама приймати деякі рішення і виконувати певний набір завдань без участі людини. Її власнику потрібно лише керувати приладами дистанційно, натискаючи кнопки на пультах чи гаджетах або за допомогою голосових команд.

Замовивши проектуванням та встановленням систем розумний дім по управлінню кліматом, власник може створити чи скоригувати один із готових алгоритмів, згідно яких система буде вмикати чи вимикати потрібну побутову техніку, прилади, регулювати освітлення, температуру і доступ до житла. Інакше кажучи, розумний дім призначений для спрощення навантаження у побуті та збільшення рівня комфорту житлового помешкання.

Проектування системи розумний дім та набір функцій і обладнання, які входять до її складу, залежить від того, які побажання були у власника. Ця система є свого роду конструктором, бо якщо почати з невеликого набору для контролю, наприклад освітлення, то з часом комплектація може бути доповнена та розширена за рахунок додаткових приладів та блоків керування.

З чого складається розумний дім

Розумний дім - управління кліматом

Розумний дім здатен керувати усіма підсистемами, розміщеними в помешканні і за його межами:

Освітлення: за допомогою розумних ламп, об’єднаних в систему, можна налаштовувати освітлення різних рівнів, вмикати світло під час руху, або коли людина заходить до помешкання, вимикати його вночі. Можна також відрегулювати яскравість світла, зробити його відтінок теплим чи холодним, підсвітити сходи чи робочу область кухні або фасаду будинку.

Безпека: якщо встановити камери відеоспостереження, система розумний дім дасть можливість спостерігати за житлом і контролювати ситуацію. Камери можуть виконувати не тільки охоронні функції. За їх допомогою можна прослідкувати, як про близьку людину піклується доглядальниця, чи як няня займається з дитиною. Якщо камери сполучені з домофоном, можна навіть за межами дому побачити людину, що телефонує, і за необхідності пустити її в житло.

Мікроклімат: до цієї системи входить опалення, підлога з підігрівом, прилади для кондиціювання та зволоження повітря - тобто все обладнання, що призначене для регулювання температури та вологості повітря. Об’єднане під керуванням розумного дому, це обладнання буде вмикатись тоді, коли це потрібно, наприклад підсилювати підігрів в холодну погоду і знижувати температуру влітку.

Догляд за садом чи газоном: роботу системи для поливання так само можливо автоматизувати, вона може вмикатися віддалено за командою власника чи поливати траву і рослини в певний час доби, згідно заданого алгоритму.

Встановлення системи розумний дім досить складне, оскільки вона призначена керувати багатьма приладами для спрощення життя в межах житла - тому тут необхідна допомога фахівців ТРІАТЕК.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Розумний дім і здоровий мікроклімат

Відомо, що кліматичні умови суттєво впливають на самопочуття та працездатність людини. Зараз усе частіше використовуються системи для автоматизації мікроклімату, і все рідше прилади треба вмикати самостійно – зволожувачі повітря, кондиціонери, обігрівачі тощо.

система управління кліматом

Встановлення системи розумний дім допомагає змінити побут, зробити його легшим і простішим, адже автоматичне керування робить все це в автоматичному режимі. Зміна та регуляція мікроклімату житла здійснюється за допомогою відстеження та керування системами обігріву, кондиціювання та вентилювання. З розумним домом прилади для регулювання мікроклімату житла працюють у поєднанні й створюють сприятливі умови для життя в домі.

Під час будівництва чи ремонту будинку та перед проектуванням та встановленням системи по управлінню кліматом потрібно продумати всі елементи щодо облаштування об’єднання систем кондиціювання, обігріву і вентилювання кімнат, для того, аби під час підключення їх у єдину систему всі прилади працювали в потрібних режимах, без поломок та зі збереженням енергоефективності.

Щоб створити власну систему управління кліматом, розумний дім використовує ресурси внутрішніх систем:

 • спліт-системи;
 • вентиляції;
 • іонізації повітря;
 • опалювальних приладів;
 • пристроїв для відкривання вікон.

Щоб прилади працювали в автоматичному режимі, використовується велика кількість датчиків, за допомогою яких можна відслідковувати та фіксувати температуру, вологість і склад повітря у домі.

Переваги і можливості системи управління кліматом

Систему управління кліматом обирають для дому через багато корисних функцій, і однією з них є можливість налаштування окремого мікроклімату у кожній кімнаті. Наприклад, можна відрегулювати опалення, щоб в дитячій кімнаті було тепліше, або підлога з підігрівом вмикалася в час повернення мешканців дому з роботи чи навчання.

Кліматична системи розумний дім дозволяє вносити зміни до мікроклімату автоматично, в залежності від обраного режиму роботи. Розумний дім за допомогою об’єднання можливостей всіх кліматичних пристроїв в домі дозволяє запобігти неузгодженості в роботі приладів, що часто трапляється, коли приладами треба керувати самотужки.

Також така кліматична система дозволяє враховувати всі можливості, що надають прилади для контролю домашнього мікроклімату:

 • контроль температури;
 • коригування рівня вологості повітря;
 • відслідкувати наявність протягів та відкритих вікон.

Завдяки продуманій автоматизації встановлення систем управління кліматом дозволить власникам отримати більше вільного часу, який можна витратити на власні потреби, і це може зменшити витрати на комунальні послуги, особливо на опалення та електропостачання, а найкращі рішення можна знайти у компанії ТРІАТЕК.

На що звернути увагу під час проектування розумного дому

Під час проектування систем управління кліматом слід ретельно продумати проект і ймовірні режими роботи домашнього мікроклімату. На етапі проектування слід взяти до уваги кількість потрібних приладів. Наприклад, можливість регуляції різної температури і рівня вологості у приміщеннях передбачає встановлення датчиків для кожної кімнати як окремої кліматичної зони.

розумний будинок фото, зображення

Також для ефективної роботи автоматизованого клімат-контролю будуть потрібні різноманітні фільтри, зволожувачі повітря, клапани, заслінки, масляні чи електричні обігрівачі та припливна система вентиляції. Якщо в домі є чи планується встановлення теплої підлоги, її теж необхідно включити до проекту розумного дому.

Грамотно спроектована та встановлена система кліматичного контролю дозволяє власникам керувати нею віддалено, без потреби в особистій присутності, за допомогою планшета, смартфона чи пульту дистанційного керування. На час відсутності мешканців дому автоматика, в залежності від налаштувань, самостійно приймає рішення щодо відключення чи зниження потужності роботи для будь-якого приладу в системі. Таким чином, коли власників немає вдома, система завершує всі процеси задля економії енергії та ресурсів, і це дозволяє економити на рахунках за комунальні послуги.

Обирайте проектування систем управління кліматом, професійний монтаж та налагодження від компанії ТРІАТЕК та втілюйте свої задуми у реальність!Часті запитання

Де купити систему розумний дім - управління кліматом?

Найзручніший спосіб купити таку систему – замовити її у компанії ТРІАТЕК. Замовлення можна зробити через сайт, залишивши заявку через спеціальну форму або по телефону. Доступні різні варіанти систем кліматичного керування, вентиляції та кондиціювання, розраховані на приміщення різного розміру, а також у квартири, приватні будинки та виробничі приміщення, з гарантією на якісне встановлення та безперебійну експлуатацію.

Де замовити проектування системи розумний дім по управлінню кліматом?

Замовлення проекту системи розумний дім можливе у компанії ТРІАТЕК, з урахуванням розмірів та типу приміщення, яке потребує встановлення системи кліматичного контролю. Проектування починається з перевірки будинку чи квартири, здійснюється вирахування потрібної кількості обладнання і датчиків та визначається розміщення пристроїв у приміщеннях. Після перевірки та дослідження приміщень замовник отримує проект кліматичної системи для дому.

Як довго очікувати на встановлення кліматичної системи розумний дім?

Проектування перед встановленням системи контролю мікроклімату розумний дім передбачає перевірку та огляд приміщень, які будуються чи плануються під ремонт. Після етапу перевірки необхідно встановити кількість і розташування потрібних для клімат-контролю датчиків та пристроїв (обігрівачів, кондиціонерів, зволожувачів повітря тощо). Також потрібно визначити спосіб керування системою – бездротовий чи з використанням дротів, за допомогою смартфона, планшета чи пульту. З усіма етапами перевірки, проектування та визначення кількості обладнання встановлення системи може тривати від кількох днів.