• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
 • +38 067 139-39-49
 • +38 073 436-39-49
 • +38 050 398-39-49
 • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Проектування вентиляції

Залиште заявку

на проектування вентиляції

Проектування вентиляції

obsluzhivanie_0_1

Вентиляційна система дозволяє створити прийнятні кліматичні умови в приміщенні, щоб в ньому було комфортно і приємно. Постійний потік свіжого повітря допомагає позбутися головного болю та втоми. Свіже повітря дозволяє боротися з бактеріями та вірусами, що знаходяться у повітрі. Не менш важливою функцією вентиляційної системи також є захист при пожежі, коли за допомогою неї вдасться швидко позбутися задимлення і чадного газу.

Одним з найважливіших етапів встановлення є попереднє проектування вентиляції. Воно дозволяє не допустити в майбутньому проблем з вентиляцією, ремонтом та переробленням системи. Відповідно вдасться заощадити значну частину коштів, зберегти зовнішній вигляд та дизайн приміщення.

На цьому етапі робіт фахівці ТРІАТЕК пропонують варіанти рішень, які підходять під індивідуальні особливості приміщення - проектування систем вентиляції проводиться після попереднього огляду приміщення та зняття вимірів.

Як складається проект системи вентиляції

Проектування вентиляції

Цей процес необхідно здійснювати у певній послідовності:

 1. Складання та затвердження технічного завдання.
 2. Конкретні пропозиції щодо реалізації.
 3. Створення ескізу.
 4. Технічний проект.
 5. Робочий проект вентиляції.

На першому етапі реалізується систематизація всіх наявних даних про приміщення, розбираються вимоги та пропозиції замовників, складається вся необхідна документація. Також зазначається приблизний термін реалізації проекту, прописуються гарантії для замовника. Для складання правильного технічного завдання потрібна вся інформація про приміщення. Далі фахівці ТРІАТЕК збирають всю документацію, яка потім буде передана замовнику.

Продумавши конкретні засоби реалізації задуманого, у деяких випадках потрібно отримання додаткової інформації або уточнення наявної. Наприклад, не взяті в розрахунок параметри, які з будь-яких причин не могли бути надані вчасно. Після цього складається документація, де докладно описуються всі процеси передбачуваних робіт, що бере на себе фірма.

Третій – ескізний проект системи вентиляції передбачає складання графіків і схем майбутньої системи вентиляції, об’єднавши її з комунікаціями, які вже є. Візуалізація дозволить краще оцінити фронт робіт. Крім того, за допомогою ескізу замовнику буде легко розібратися в пропозиції та вчасно внести свої корективи. При розробці ескізу важливо враховувати багато факторів: одним з головних є конкретне устаткування, яке застосовуватиметься у цьому приміщенні (повітропроводи, розподільчі системи). Тут же потрібно продумати, як функціонуватимуть усі електричні схеми та їх підключення.

Складання технічного проекту – це один із завершальних етапів проектування. Тут, наприклад, підраховуються можливі проблеми, які можуть виникнути у процесі. Зрештою складається повний список робіт, відображаються особливості приміщення та основні параметри, а також додаються докладні креслення. Вони є планом приміщення, на якому вказані всі елементи вентиляційної системи.

Підсумком роботи фахівців ТРІАТЕК, що займаються проектом вентиляції, будуть два типи документів – проектні та робочі. Перший пакет документів необхідний для того, щоб замовник за бажанням міг відправити його на незалежну експертизу або для узгодження до різних наглядових органів. Робоча потрібна більше для співробітників, яким згодом потрібно буде проводити установку. Важливо, щоб вся документація відповідала певним нормам, тому краще звертатися до компанії, яка вже довгий час знаходиться на ринку.

Що потрібно знати перед тим, як почати займатися проектуванням вентиляції

Зображення проектування вентиляції

Процес проектування залежить від багатьох факторів. Серед основних параметрів для складання проектування вентиляції слід виділити:

 • температуру та вологість повітря, що знаходиться зовні та всередині приміщення;
 • тип стельових перекриттів;
 • загальна площа приміщень, де встановлюватиметься система;
 • висота стель;
 • кількість стельового простору;
 • кількість людей, які будуть у приміщенні;
 • кількість усієї техніки, виявлення її потужності.

Проектувати вентиляцію необхідно лише після того, як був обраний певний тип системи. Від цього будуть залежати особливості подальшої роботи. Так, існує витяжна, припливна, децентралізована та централізована. Перша передбачає встановлення вентиляторів лише там, де є найбільша кількість бруду, тому важливо спершу виявити ці області та відмітити їх у плані. Забруднення приміщення залежить від його типу, й зрозуміло, що на промисловості рівень бруду буде значно вищим, ніж у звичайних кімнатах. Натомість припливна, навпаки, встановлюється в так званих чистих зонах. Працюють дві ці системи разом, бо якщо буде виведена велика кількість повітря, в приміщенні будуть протяги.

Виділяють два типи таких систем:

 • загальнообмінні - дозволяють замінити 100% брудного повітря та діють на декілька приміщень;
 • локальні - розраховані на конкретну область.

У разі децентралізованої системи чисте повітря, навпаки, буде поступати в мало забруднені зони, а брудне буде виводитися. Для забезпечення централізованих систем необхідно скласти проект вентиляції таким чином, щоб він враховував встановлення спеціальних датчиків, що реагують на зміну повітря та його якість.

Скільки буде коштувати проект вентиляції

Проектуванню вентиляції передує розрахунок приблизної вартості та створення комерційного варіанта. Кошторис допоможе замовнику відразу ж зрозуміти, яку кількість грошей йому слід відкласти.

Вартість послуги залежить від складності системи вентиляції. В деяких випадках необхідно врахувати, як правильно встановити систему автоматизації, щоб всі процеси можна було налаштовувати автоматично. Інколи необхідно додатково встановлювати системи зволоження або осушення чи виведення диму. Також, якщо в квартирі або на виробництві є система кондиціонування та опалення, вентиляцію потрібно буде розраховувати з огляду на них.

Складність проектування вентиляції залежить також і від конкретного обладнання, та в будь-якому разі компанія ТРІАТЕК пропонує найвигідніші умови та найнижчі ціни на проекти.

Особливості проектування вентиляції

проект вентиляції

Проект вентиляції потребує чималої кількості знань. Це досить копіткий процес, який вимагає уважності, і впоратися з ним можуть лише професіонали у своїй справі.

Відмінність нашої компанії полягає в комплексному підході: замовники отримають можливість не тільки придбати якісне вентиляційне обладнання, а й довірити професіоналам всі питання щодо проектування та встановлення. Тобто ми займаємося проєктом системи вентиляції під ключ. Це дозволяє зробити все правильно та значно заощадити бюджет.

Від правильного проекту залежить багато чинників. Серед них: чи буде сильним звук від роботи вентиляційного обладнання (як наслідок, чи з’явиться дискомфорт), чи правильно функціонуватиме система, чи виникатимуть неполадки та збої, як швидко вдасться провести роботи з встановлення, адже якщо план буде складено не належним чином, це значно ускладнить роботу фахівцям. Також професійний проєкт вентиляції дозволяє покращити безпеку приміщення - наприклад, якщо установка обладнання проведена в місці, де є ймовірність обвалення.

Тож займатися проектом систем вентиляції повинні спеціально навчені для цього люди. ТРІАТЕК пропонує проекти не тільки приватним особам для квартир та заміських будинків, а також співпрацює з великими компаніями та промисловими центрами. Також є додаткова послуга з проектування вентиляційної системи окремих приміщень. Якісний проект – це запорука економії грошей та безпеки замовника, тому слід вибирати кращих з усієї України! Ми розробили та реалізували велику кількість індивідуальних рішень!Часті запитання

Де замовити проект системи вентиляції?

Існує велика кількість компаній, які займаються складанням проектів для систем вентиляції, але слід віднайти тих, хто робить це якісно, дотримується певних стандартів та має чималий досвід, тому слід одразу звернутися до компанії ТРІАТЕК. Ми вже довгий час перебуваємо на ринку й відомі не тільки послугами проектування, але й пропонуємо якісне вентиляційне обладнання і швидкий монтаж. Нам можна довірити одразу всі роботи. Є можливість замовити роботу “під ключ”, що дозволить значно зекономити власний час та сили.

З чого складається проект для вентиляції?

Проектні роботи – це багатоступеневий процес, що складається з кількох етапів. Спочатку розробляється та затверджується технічне завдання. Далі вже вирішуються більш конкретні питання, обговорюються деталі з замовником. На підставі цього фахівці створюють ескіз, візуально зображаючи те, як буде виглядати вентиляційна система наприкінці. Тут враховується взаємозв’язок системи з іншими елементами приміщення, розробляються маршрути підключення до мережі. Далі складається технічний та робочій проекти та вся необхідна документація.

Скільки коштує проект вентиляції?

При складанні кошторису враховується, наскільки складним буде проект і як багато факторів доводиться враховувати під час його розробки. У деяких випадках важливо, щоб вентиляція правильно взаємодіяла із системою кондиціювання або опалення. Якщо приміщення має нестандартні розміри або планування, складання плану може коштувати трохи дорожче. Кожен проект - особливий, а тому точну вартість можна з'ясувати, опрацювавши усі нюанси та побажання.