• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
 • +38 067 139-39-49
 • +38 073 436-39-49
 • +38 050 398-39-49
 • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Автоматизація вентиляції і кондиціонування

Не можете знайти потрібну інформацію?
Залиште заявку і ми звяжемось з вами

автоматизація вентиляції

Створення відповідних кліматичних умов на постійній основі буде неможливим без проектування автоматизації кондиціонування, вентиляції та встановлення.

Ця система дозволяє постійно контролювати температурний стан та міцність повітряних потоків у приміщенні, підлаштовуючи роботу обладнання під ці параметри. Самостійне керування системою вентиляції та кондиціонування потребує залучення висококваліфікованих фахівців. Автоматична система допоможе спростити ці процеси й буде максимально зручною у використанні

Принцип роботи вентиляційної системи

Розібратися з функціоналом автоматичної вентиляції від ТРІАТЕК вдасться без додаткових знань. Людина, що буде за неї відповідати, може поєднувати цю роботу з іншими обов’язками. Автоматизація вентиляції і кондиціонування дозволить отримувати усі необхідні дані - система самостійно збирає та аналізує показники у режимі реального часу, шукає кроки до розв’язання проблеми та відразу ж сповіщає у разі, якщо виникло ламання або є загроза пожежі. Тому часто автоматичну систему прив’язують до інших, наприклад до протипожежної, яка відразу ж почне діяти, виводячи забруднене повітря.

Автоматизація вентиляції забезпечується завдяки встановленню додаткових датчиків та приладів, які постійно отримують дані та передають їх до командного пункту.

Серед додаткових приладів, що забезпечують систему автоматизації кондиціонування даними:

 • термометри;
 • манометри;
 • поплавкові вказівники рівня вологи.

проектування автоматизації вентиляції

Такі вимірювачі знаходяться в різних місцях, де найбільше необхідно знімати показники, у найзабрудненіших ділянках. Потім дані продаються до системи, яку можна контролювати завдяки спеціальним єдиним щитам з сенсорними панелями або клавіатурою. Інформація надається графічно або в текстовому варіанті. Якісне проектування автоматизації вентиляції від ТРІАТЕК дозволить отримати максимально зручну та ефективну систему!

Загалом існує три типи автоматичних систем:

 1. Звичайні електричні.
 2. Пневматичні, які встановлюють на пожежонебезпечних виробництвах.
 3. Змішаного типу.

Всі показників зберігаються в журналі, є можливість налагодити систему сповіщення про ламання по СМС на телефон або на адресу електронної пошти відповідального.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Переваги автоматизації вентиляції та кондиціонування

автоматизація кондиціонування

Автоматизацію вентиляції можна самостійно налаштовувати, вибравши різні типи сценаріїв, які будуть запускатися під час передбачуваних неполадок. Загалом, пропонується безліч сценаріїв. Непередбачувані системою загрози бувають дуже рідко, але навіть у цьому разі, наприклад у випадку ламання обладнання або аварійних ситуацій, система відразу ж сповіщає відповідальну за це людину. Це дозволить швидше приступити до ремонтних робіт, допоможе зберегти обладнання та зекономити.

Користуватися автоматизацією кондиціонування необхідно також для того, щоб контролювати кількість витраченої електроенергії. Підключені зовнішній та внутрішній блок кондиціонерів та приточно-витяжна система вентиляції будуть автоматично вимикатися, коли датчики показують, що всі показники в нормі.

Автоматизація створює всі умови для оптимального кліматичного стану завдяки додатковим функціям:

 • можливість автоматичного переходу вентиляції в режим очікування, коли здійснюється природний обмін повітря при відкриванні вікон;
 • режим енергозаощадження, що вмикається в нічну добу або в вихідні;
 • датчики руху, які дозволяють запускати кондиціонери та вентиляцію в оптимальному режимі у разі, коли в приміщенні хтось знаходиться;
 • діагностика справності обладнання вентиляції та системи кондиціонування, сповіщення, у разі ламання або забруднення фільтрів.

проектування автоматизації кондиціонування

Автоматизація кондиціонування дозволить збільшити термін служби систем, бо вони будуть вмикатися лише у той час, коли це необхідно. Вдасться коригувати роботу приладів, що знаходяться на чисельній відстані один від одного, або вбудовані в місце, де до них важко дістатися. Створюється можливість до планування профілактичних заходів з обладнанням. Єдина система дозволяє зберігати гарне самопочуття працівників, унеможливлюючи прямий вплив повітря, що призводить до хвороб та непомітно виводячи вуглекислий газ з приміщення.

Монтаж автоматизації вентиляції та кондиціонування потрібно проводити у разі, якщо всі системи працюють справно. Важливо перевірити стан обладнання та підібрати автоматизацію, що підійде до конкретного випадку. Зробити всі розрахунки самостійно неможливо, тому варто звертатися до фахівців компанії ТРІАТЕК. Наші спеціалісти підберуть оптимальний варіант, розкажуть, як функціонує система автоматизації, й налагодять її. Також ми здійснюємо гарантійний ремонт у разі виявлення неполадок.Часті запитання

Де замовити автоматизацію вентиляції і кондиціонування?

В мережі представлена велика кількість компаній, що займаються продажем окремих елементів – кондиціонерів та систем вентиляції. Тих, що надають можливість замовити встановлення автоматичної системи, яка буде контролювати роботу його обладнання, майже немає. Лідерами на ринку є компанія ТРІАТЕК, що пропонує різні види автоматичних систем вентиляції та кондиціонування, займається їх попереднім проектуванням та монтажем.

Яку систему автоматизації ви порекомендуєте для кондиціонування?

Для контролю за справною роботою системи кондиціонування підходить електрична автоматизація. Встановлені датчики будуть постійно отримувати дані про стан повітря, кількість вологи та тепла. З огляду на це автоматика буде впливати на роботу блоків кондиціонера, збільшувати або зменшувати інтенсивність. У разі, якщо є велика загроза пожежі, то ліпше встановити пневматичний тип автоматизації, що допоможе скоріше впоратися із задимленням.

Як довго очікувати на проектування автоматизації вентиляції чи кондиціонування

Спочатку фахівці ТРІАТЕК проводять огляд об’єкту, беруть всі необхідні дані. Після цього розробляється план, що враховує індивідуальні особливості приміщення та тип виробництва. Процес проектування системи автоматизації вентиляції та кондиціонування проводиться на спеціальному комп'ютері. Там моделюється процес роботи системи, який залежить від розрахунків та показників встановленого вже обладнання для вентиляції та кондиціонування. Це не займає багато часу.