• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
  • +38 067 139-39-49
  • +38 073 436-39-49
  • +38 050 398-39-49
  • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Вентиляція в деревообробці

Залиште заявку, щоб отримати ефективну систему вентиляції

Вентиляція в деревообробці вкрай необхідна! Деревообробні цехи – це місце, де в повітрі постійно знаходиться пил, випари та мікроскопічна стружка. Без якісної вентиляції вони можуть осідати в легенях та призводити до різноманітних хвороб. До того ж така атмосфера не допомагає ефективній праці робітників.

Щоб створити сприятливі умови, які збігаються з загальними нормами охорони праці, необхідно встановити вентиляцію деревообробного підприємства – і краще за все буде звернутися до фахівців компанії ТРІАТЕК!

Навіщо потрібна вентиляція під час деревообробки

Під час роботи з деревом вентиляція приміщення особливо необхідна. Така система може виконувати безліч функцій:

  • захист приміщення, станків та працівників від шкідливих для їхнього здоров’я речовин – випаровувань клею, лаку та фарби, що виділяються під час деревообробки;
  • контроль за тепловиділенням від станків та агрегатів, залучених в обробці;
  • забезпечення пожежної безпеки, можливість екстрено вимкнути чи, навпаки, ввімкнути вентиляцію на турбо-режим;
  • фільтрування повітря при повітрообміні між цехами.

З якісною вентиляцією для деревообробного підприємства можна розраховувати на покращення продуктивності праці та здоровий мікроклімат!

Особливості вентиляційної системи в деревообробній промисловості

Вентиляція деревообробного підприємства

Здебільшого системи вентиляції, які використовують під час деревообробки, забезпечені вогнегасною системою, що складається з труб, які транспортують свіже повітря для тушіння пожежі у разі, якщо вона випадково виникає. До того ж вентиляція для деревообробки збудована на кшталт равликів, які збирають пил та не дають йому розповсюджуватися по всій території приміщення чи між окремими цехами або між цехами та офісним приміщенням, якщо воно є.

Система витяжки повинна об’єднувати декілька елементів:

  • місцеву витяжку, яка діє на окремій території;
  • загальну, дія якої розповсюджується на весь цех, де проводяться роботи.

Монтажем таких систем повинні займатися професіонали! Перший етап збору пилу типу може здійснюватися завдяки великій потужності обладнання. Найпростіший варіант – це пило- та деревовідсоси, але вони не можуть переробити чисельну кількість бруду, тому здебільшого використовують системи аспірації, які розташовують прямо у приміщенні. Такий варіант допомагає видалити будь-який тип бруду, навіть непомітний для людини.

Загальна ж вентиляція для деревообробного підприємства здійснюється завдяки приладам припливно-витяжного типу, які допомагають повітрю циркулювати, замінюють забруднене чистим. Така система діє на всій території, вона не спрямована лише на один об’єкт або промислову лінію. До того ж часто така вентсистема дає налагодити сприятливі кліматичні умови, врегулювати температуру, що підходить робітникам.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

ТРІАТЕК – якісна вентиляції для деревообробних цехів

Перед тим, як здійснювати монтаж вентиляції для деревообробного підприємства, складається певний план, який враховує всі нюанси виробництва. На етапі проектування стає зрозумілим, якої потужності повинна бути система, скільки вентиляторів треба встановлювати та де саме.

проектування вентиляції для деревообробного підприємства

Також слід продумати конструкцію вентиляційних шахт. Не менш важливим стає й створення протидимних установок, які допоможуть захистити працівників у випадку пожежі й швидко видалити дим.

Проектування вентиляції для деревообробного підприємства та монтаж обладнання повинні бути якісним та професійним – ось чому краще за все звернутися до фахівців ТРІАТЕК! Ми проведемо усі необхідні підготовчі роботи, встановимо обладнання, прокладемо магістралі для повітропроводів. З’єднавши їх в єдину систему, перевіримо роботу обладнання, протестуємо та підготуємо до використання.

Без вентиляційної системи у деревообробній промисловості неможливо обійтися – тож обирайте якісне обладнання та отримуйте відповідний ефект!