• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
  • +38 067 139-39-49
  • +38 073 436-39-49
  • +38 050 398-39-49
  • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Кондиціонер в маленьку кімнату

Замовити установку кондиціонеру

Безліч людей вирішують не користуватися кондиціонером, адже їм бракує місця у квартирі. Часто свій вибір вони зупиняють на вентиляторі, який здається більш компактним, та дарма: вони лише ганяють повітря, а не охолоджують його, й далеко не всі сучасні кондиціонери потребують багато місця – вони можуть бути такими ж компактними та зручними.

Кондиціонери для маленької кімнати можуть вирішити це питання більш якісно, тим паче, що магазин ТРІАТЕК пропонує безліч таких моделей!

Сучасні кондиціонери в маленьку кімнату

Кондиціонери для маленької кімнати

Представлені у нас моделі, мають багато переваг:

  • займають небагато місця – задля економії вільного простору система для маленької кімнати має бути максимально компактною, адже зазвичай їх встановлюють на підлозі;
  • невеликий рівень шуму – шум у маленькій кімнаті буде чутно сильніше, ніж у великій, а тому гучність роботи є дуже важливим показником, який буде впливати на комфорт використання;
  • економічні, розраховані на невелику площу – не завжди маленькі системи є слабкими, і навпаки: не завжди великі будуть добре охолоджувати, достатньо просто підібрати кондиціонер під площу кімнати.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Якщо дотримуватися цих правил, то система, яку ви придбаєте, добре впишеться в інтер’єр, буде добре регулювати температуру та не буде вам заважати.

Який вибрати кондиціонер для невеликої кімнати

Для невеликого приміщення кондиціонери в маленьку кімнату існують декількох варіантів: спліт-система, віконний та мобільний моноблок, який стане у нагоді, якщо з якихось причин в кімнаті неможливо або нераціонально монтувати класичну спліт-систему. Наприклад у дачному будинку або на зйомній квартирі (у разі необхідності такий кондиціонер можна легко забрати з собою).

Найкращим видом кондиціонера для маленької кімнати стане інверторна спліт-система невеликої потужності. Такі кондиціонери відрізняються тим, що можуть регулювати роботу компресора, а тому працюють, безперервно підтримуючи задану температуру. На противагу звичайним, які можуть лише працювати, або не працювати та підтримують температуру тим, що періодично вмикаються. Це робить інверторний спліт кондиціонер в маленьку кімнату від ТРІАТЕК більш економним та зручним.

Кондиціонер в маленьку кімнату

Переваг у інверторних спліт-систем по-справжньому багато, що робить їх ідеальним вибором для маленької кімнати:

  • максимально тихі, адже компресор і випаровувач знаходяться за межами квартири у зовнішньому блоці;
  • компактні й вимагають для розміщення внутрішнього блоку небагато місця, не порушують дизайн кімнати;
  • можуть як охолоджувати, так і нагрівали кімнату.

Вирішив купити кондиціонер в маленьку кімнату, не женіться за додатковими функціями: ви купуєте його для того, щоб він охолоджував та очищував повітря, а тому більшість додаткових опцій, які мають топові моделі, взагалі жодного разу не використовуються. А тому, коли обираєте модель, приділяйте більше уваги саме тому, як кондиціонер виконуватиме свою основну функцію.

В магазині ТРІАТЕК ви легко підберете модель, яка добре впишеться в інтер’єр, буде добре регулювати температуру та не буде вам заважати. Обирайте якісні моделі від професійних виробників та отримуйте необхідний комфорт!Часті запитання

Де придбати кондиціонер для маленької кімнати?

Вигідніше за все купити якісний кімнатний кондиціонер для невеликої площі ви зможете в інтернет-магазині ТРІАТЕК. Ми пропонуємо моделі будь-яких форм і конфігурацій – від професійних до побутових. І якщо ви шукаєте компактний кондиціонер, що має низький рівень шуму, тут ви знайдете усе, що вам необхідно, згідно з бюджетом та потребами. Також ми займаємося проектуванням та монтажем систем кондиціонування й разом з придбанням кондиціонеру ви отримаєте й професійний монтаж.

Чи допоможете ви з вибором кондиціонера в маленьку кімнату?

Звичайно! У нас працюють фахівці, що дійсно розбираються в кондиціонерах й здатні проконсультувати щодо особливостей їх роботи. Головна причина придбання компактної системи кондиціонування – це брак вільного місця та труднощі монтажу. Використовуючи свій досвід та професійні знання, які ми отримали за роки сумлінної праці, ми допоможемо підібрати оптимальний варіант саме під ваші бюджет та потреби.