• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
  • +38 067 139-39-49
  • +38 073 436-39-49
  • +38 050 398-39-49
  • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Витяжна вентиція в квартирі

Залиште заявку, щоб отримати ефективну систему вентиляції

У великому місті завжди не вистачає свіжого повітря, а провітрювання кімнати додає проблем: комахи, опади, запахи та пил. Та й морози зі спекою не створюють комфорту. Тому все частіше ми замислюємося, щоб встановити витяжну вентиляцію в квартиру.

Це інженерна система, яка забезпечує повітрообмін: подачу, обробку та видалення відпрацьованого повітря у приміщенні. Таким чином в кімнаті завжди буде свіже повітря незалежно від погоди й пори року, а краще за все звернутися по таку послугу до компанії ТРІАТЕК – ми професійно встановимо вентиляційне обладнання, гарантуємо безперебійну роботу системи та її енергоефективність. Розробимо проект, швидко та акуратно проведемо монтаж та налаштування.

Сучасна витяжна вентиляції для квартири

У квартирах може використовуватися вентиляція двох основних типів:

Природна вентиляція

Використовується для виведення неприємних запахів і вологи, забезпечує циркуляцію повітря. Найчастіше така природна витяжна вентиляція в квартирі зустрічається на кухні та у санвузлах. Вона дешево коштує, легко обслуговується та встановлюється самостійно без допомоги фахівців. Щоб запустити роботу такої вентиляції, треба пустити у приміщення свіже повітря, відчинивши вікно або двері – у цей час відпрацьований потік виходитиме з приміщення через вентиляцію. Така система вже вбудована у квартирах, проте якість її роботи залежить від погоди та чистоти самого вент. каналу.

Витяжна вентиляція в квартирі

Примусова витяжна вентиляція для квартири (механічна)

Застосовується, коли природна вентиляція - безсильна. Примусова вентиляція здатна працювати при щільно зачинених вікнах та дверях, тож не залежить від погоди та може регулювати виведене повітря. Вона працює за рахунок вентиляторів, клапанів й інших елементів.

Найчастіше на кухні та у санвузлах монтують канальні вентилятори, які створюють необхідну тягу та виводять брудне повітря з кімнати. Також можна використовувати накладні вентилятори, які монтуються на стелю або стіну – вони більш зручні, оскільки при вимкненні не перешкоджають повітрю циркулювати по повітропроводу.

Примусова витяжна вентиляція для квартири необхідна для нормалізації рівня вологи та видалення сторонніх ароматів на кухні та в санвузлах. З цією задачею впораються відцентрові та осьові типи вентилятори.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

ТРІАТЕК – якісний підхід до витяжної вентиляції!

Проект вентиляції має бути правильним, а тому довіряти його варто лише професіоналам, які проаналізують об’єкт, спроектують роботи монтажу і правильно підберуть установку з урахуванням технічних особливостей шахти та побажань власників квартири.

Витяжна вентиляція для квартири

Однією з найскладніших, але найефективніших систем примусової витяжної вентиляції для квартири є припливна вентиляційна установка, яка очистить повітря в рази краще за клапан (хоча він також не буде зайвим).

Припливно-витяжну вентиляцію варто облаштувати у великій квартирі – вона дозволить обслуговувати як окремі кімнати, так і все приміщення одразу. Принцип її дії – у примусовій подачі свіжого повітря зовні та витяжці відпрацьованого повітря на вулицю. Обладнання розташовують на балконі або на стіні. Установка розміщується зовні – на стіні або балконі й здатна нагрівати повітря, що надходить у кімнату, й підтримувати оптимальний рівень вологи.

Головні переваги витяжної вентиляції

Витяжна вентиляція обов’язково має бути у вашій квартирі, адже вона має безліч переваг:

  • компактність і тиха робота вентиляторів;
  • заощадження енергії при опаленні;
  • збереження стилю інтер’єру;
  • підтримка здорової атмосфери та якості повітря у приміщенні;
  • запобігання утворенню конденсату на вікнах та розмноженню плісняви;
  • різноманітність елементів системи залежно від побажань та технічних особливостей квартири (припливні клапани, кондиціонери тощо).

З витяжною вентиляцією в квартирі ви створите затишок і комфорт у кожній кімнаті! Це не розкіш, а необхідність у сучасному житлі, а фахівці компанії ТРІАТЕК встановлять обладнання швидко та за вигідною ціною, забезпечивши вам свіже повітря в домі 24/7!Часті запитання

Де замовити витяжну вентиляцію для квартири?

Зручніше за все замовити витяжну вентиляцію для квартири можна в компанії ТРІАТЕК. Ми встановлюємо системи вентиляції та кондиціонування «під ключ»: від огляду приміщення й розробки проекту до монтажу та запуску. Залишайте заявку на сайті Тріатрек – і зовсім скоро ви будете насолоджуватися свіжістю повітря та приємним мікрокліматом у квартирі!

Як працює витяжна вентиляція в квартирі?

Є 2 типи вентиляції. Природна працює за рахунок провітрювання: ви пускаєте повітря з вулиці через вікно або двері у квартиру, яке через вентиляційну решітку витискає відпрацьоване. Більш складна, але ефективна – примусова вентиляція. Це система з вентиляторів (клапанів, кондиціонерів тощо). Часто її встановлюють на кухні та у санвузлах на стіні, балконі або стелі та з’єднують з повітровідводом. Таким чином повітря циркулює незалежно від наявності притоку повітря зовні.

Які переваги витяжної вентиляції?

Витяжна вентиляція принесе користь не лише вашим легеням та самопочуттю, але й житлу. Головні переваги системи у забезпеченні притоку свіжого повітря в кімнату та виведенні відпрацьованого назовні. Примусова вентиляційна система працює незалежно від погодно-кліматичних умов. Провітрювати квартиру взимку тепер не треба, а ви заощадите на опаленні. Витяжний механізм видаляє неприємні запахи та зайву вологу, що перешкоджає появі грибків і дуже важливо у санвузлах.