• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
  • +38 067 139-39-49
  • +38 073 436-39-49
  • +38 050 398-39-49
  • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Припливна вентиляція в квартирі

Залиште заявку, щоб отримати ефективну систему вентиляції

У сучасних екологічних умовах від якості повітря в оселі залежить працездатність людини та повноцінний відпочинок організму. У квартирі ми проводимо багато часу, тому варто подбати про надійну вентиляційну систему.

Існує кілька технологій вентиляції, які залежать від побажань господаря та особливостей будівлі, та найкращим рішенням стане припливна вентиляція в квартирі від компанії Тріатек!

Припливна система забезпечить подачу свіжого повітря, яке оновлюється через відчинені двері й вікна або витяжну вентиляцію.

Типи вентиляції припливного типу

Природна – повітря потрапляє до приміщення крізь щілини та відчинені вікна. Якщо у вас пластикові склопакети, які відрізняються герметичністю, додатково встановлюють клапани. Вони забезпечать приплив повітря, при цьому не витрачаючи електроенергію.

Примусова припливна вентиляція - свіже повітря подається нагнітанням, а виводиться за допомогою витяжної вентиляції. Новий потік очищується, зволожується та набуває потрібної температури.

Припливна вентиляція від Тріатек – від проектування до монтажу!

Припливна вентиляція в квартирі

Припливна вентиляція для квартири повинна бути ефективною, а тому її треба не просто купувати, а розробляти під конкретне приміщення. ось чому найправильніше буде звернутися до фахівців!

На ефективність повітрообміну впливає також і вибір самого типу вентиляції, тому в цьому питанні варто довіритися фахівцям Тріатек, які оглянуть приміщення та підберуть усі необхідні елементи. Наприклад, на кухні припливну вентиляцію в квартиру варто поєднати з витяжкою. Також може знадобитися обладнання для збереження опалення, яке ми також можемо встановити.

Канали закладають у стінах ще під час проектування. Якщо у приміщенні дерев’яна підлога, там передбачені отвори, що закривають сіткою. А для більшої ефективності на даху встановлюють дефлектори для відводу зайвої вологи. Але часто обладнання інтегрують у  сформовані системи.

Припливна вентиляція в квартирі монтується за розрахунком, на основі чого підбирають клапани, вентилятори та систему контролю. Сьогодні популярні рекупераційні системи, які забезпечують помешкання свіжим повітрям, заощаджують електроенергію та нагрівають повітря взимку.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Припливна вентиляція – сучасний підхід до комфорту!

Компанія ТРІАТЕК виконує монтаж обладнання у кілька етапів:

  • підготовка (огляд та проектування);
  • інсталяція основних елементів (вентилятор, датчики, шумоізоляція);
  • монтаж повітропроводів;
  • під’єднання обладнання вентиляції до повітропроводів;
  • встановлення системи автокерування;
  • перевірка та налаштування роботи вентиляції.

Припливна вентиляція для квартири фото, зображення

Основні переваги припливної системи – доступна ціна та простий монтаж, тому для невеликих квартир або дачних будинків це оптимальний вибір. Крім цього, ви завжди матимете вдома чисте та непересушене повітря, заощадите електроенергію та опалення. Також позбавитеся підвищеної вологості у ванній та не допустите утворення конденсату на вікнах, що стає причиною появи плісняви.

З припливною вентиляцією для квартири від ТРІАТЕК можна забути про затхлий запах, задуху та втрати тепла від зимового провітрювання! Ви варті комфортних умов проживання!Часті запитання

Де замовити припливну вентиляцію для квартири?

Вигідніше за все замовити припливу вентиляцію для квартири можна на сайті компанії ТРІАТЕК. Ми проведемо усі види робіт з установки вентиляційної системи та додаткових елементів для підвищення її ефективності та енергозбереження. Монтаж проводиться після огляду квартири та проектування згідно особливостей приміщення та ваших побажань.

Як працює припливна вентиляція в квартирі?

Принцип роботи припливної вентиляції полягає в тому, що чисте повітря надходить до приміщення через відчинені вікна або щілини, а відпрацьоване виходить через вентиляцію (природний тип). Якщо встановлюється примусова припливна вентиляція, повітря подається нагнітанням через повітропроводи, а виводиться через витяжну вентиляцію. Примусовий тип додатково зволожує та нагріває чи охолоджує повітря.

Які переваги має припливна вентиляція в квартирі?

Припливна вентиляція – оптимальна для квартири або невеликого будинку завдяки доступній вартості та простоті монтажу. Також у вас є можливість підвищити її ефективність додатковими вентиляторами та клапанами, що буде актуально для оселі з пластиковими вікнами. В результаті в домі завжди буде свіже повітря без зайвої вологості та сторонніх запахів.