• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
  • +38 067 139-39-49
  • +38 073 436-39-49
  • +38 050 398-39-49
  • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Вентиляція і кондиціонування перукарні, барбершопу

Не можете знайти потрібну інформацію?
Залиште заявку і ми звяжемось з вами

Перукарня – приміщення, що потребує особливого мікроклімату. Нікому не сподобається годинами вдихати сперте повітря, наповнене запахами хімії. Така обстановка несприятлива і для персоналу, який перебуває в таких умовах цілий день, тому власникам салонів та барбершопів варто приділити належну увагу кондиціонуванню.кондиціонування перукарні

Монтаж кондиціонування перукарні з урахуванням особливостей приміщення – головна умова комфорту і правильного повітрообміну! В перукарнях завжди застосовується обладнання з високими температурами і продукція з різким запахом, тому усі присутні мають почувати себе в максимальному комфорті.

Ідеальний мікроклімат в таких приміщеннях можна сформувати професійним кондиціонуванням перукарні і барбершопу, і кращим рішенням буде звернутися до компанії ТРІАТЕК. Ми надаємо професійні послуги з проектування вентиляційної системи, встановлення та налагодження роботи кліматичного обладнання.

Для чого треба встановлювати вентиляцію для перукарні

Особливості кондиціонування та вентиляції перукарень і барбершопів обумовлюються рядом причин:

  • постійне і тривале знаходження людей у невеликому приміщенні (клієнти проводять на процедурах в середньому 3 години, а працівники – до 12 годин);
  • безперервне виділення у повітря хімікатів (фарби, розчинники, лаки);
  • багато джерел тепла й вологи (електроприлади для укладки, сушіння, миття волосся тощо).

Вентиляційна система та кондиціонування барбершопу гарантує очищення повітря від алергенів і пилу, збагачення киснем замкнутого простору, підтримку комфортного температурного режиму, що позитивно впливає на здоров’я усіх присутніх в приміщенні. Крім того, це можливість перешкоджання розмноження грибків і цвілі та видалення СО2 та парів хімічних речовин.

Вимоги до показників якості повітря у барбершопах та перукарнях

Вентиляція перукарні

Температура і рівень вологості – стандартні: мінімум +18 градусів та не вище 40-60%, але підтримувати мікроклімат у перукарні доволі складно. Підвищені обсяги виділення тепла і вологи через часте сушіння і миття волосся, накопичення запахів від лаків, фарб та інших засобів для волосся. Усе це вимагає встановити якісну вентиляцію для перукарні.

Також на процедурах можуть бути одночасно декілька клієнтів, що ще більше погіршує стан повітря. Тож правильне кондиціонування перукарні допоможе створити приємну обстановку і гарний настрій у відвідувачів та добре самопочуття і працездатність у персоналу.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Яку систему встановити для кондиціонування барбершопу або перукарні

вентиляція барбершопу

Для закладів, які надають такі послуги, оптимально обрати канальну спліт-систему кондиціонування. Зовнішній блок пристрою встановлюється на фасаді будівлі, а внутрішній елемент монтують в підвісній стелі. Канальний кондиціонер не змінить зовнішній вигляд інтер’єру, оскільки видно буде решітку вентиляції, яку за бажанням також можна декоративно замаскувати.

Забезпечивши стабільну роботу кондиціонуванню барбершопу, ви зробите територію зручною та комфортною. Канальна система має чимало переваг, серед яких – тиха робота, потужність та економія корисного простору приміщення. Та головна особливість та плюс такого агрегату – обслуговування одразу кількох приміщень.

Подача свіжого повітря здійснюється по системі повітропроводів. Чисте повітря та комфортну температуру буде забезпечено в основній залі, окремих кабінетах і санвузлах, підсобній кімнаті тощо. Кондиціонер та Вентиляція барбершопу охолоджує/обігріває, підтримує оптимальний рівень вологості, не пересушуючи повітря, фільтрує його від частинок пилу і видаляє неприємні запахи. Сучасні моделі оснащені опціями самоочищення, збереження налаштувань та сповіщення про несправності.

Як визначитися з вентиляцією перукарні

Для грамотного планування вентиляційної системи розробляється проект, на основі якого розраховується оптимальна схема повітрообміну та правильні місця монтажу обладнання.

Цю справу варто довірити фахівцям ТРІАТЕК. Ми оглянемо приміщення та підготуємо проектну документацію для монтажних робіт, щоб майбутня система працювала безвідмовно й правильно.

кондиціонування барбершопу

Якісна вентиляція барбершопу передбачає врахування кількох факторів

Площа приміщення. Наприклад, для перукарні до 50 кв. м. буде достатньо звичайної витяжки, але більш просторе приміщення з додатковими кімнатами треба забезпечити ефективною вентиляцією перукарні та системою повітрообміну.

Розташування. Барбершоп може знаходитися в житловій будівлі або офісному центрі, де вже є централізована вентиляція. Проте на неї не варто сподіватися, оскільки квартира або офіс відносяться до приміщень іншого типу. В цих випадках треба встановити окрему вентиляцію. Спеціалісти рекомендують приточно-витяжну вентиляцію барбершопу з рекуператором. Для санвузлів підійде звичайна природна вентиляція, яка зазвичай вже прокладена, але більшість сучасних будівель не впораються з якісним повітрообміном, тому треба додатково встановити вентилятори витяжки.

Кількість присутніх. Враховується кількість співробітників і клієнтів, визначаються притоки холоду/тепла і вологи, а також потужність приладу.

Шум. В перукарні варто монтувати якомога «тихішу» вентиляцію. Для цього використовують шумозаглушники та ізоляцію повітропроводів. Також «гучні» елементи системи встановлюються зовні будівлі або за можливості – в технічному приміщенні.

Розробка проектів системи вентиляції та кондиціонування – важливий елемент ефективної роботи закладу. Фахівці ТРІАТЕК виконають усі креслення, підбір, монтаж та обслуговування обладнання, щоб у вашого закладу було більше постійних клієнтів і менше клопотів з підтримкою комфортного мікроклімату.

Правильна вентиляція перукарні надовго забезпечить комфортні кліматичні умови як для відвідувачів, так і для персоналу!Часті запитання

Де замовити вентиляцію для перукарні?

Правильніше за все замовити вентиляцію для перукарні буде в компанії ТРІАТЕК. Фахівці проводять установку вентиляції під ключ – ви отримаєте повний спектр послуг: діагностику приміщення та складання індивідуальної проектної документації, підбір найбільш ефективного обладнання для вентиляції під особливості закладу, проведення монтажу, запуску та необхідних налаштувань.

Які системи кондиціонування краще використати для барбершопу?

Для барбершопу радимо використовувати канальну систему кондиціонування. Кліматичне обладнання такого типу дозволяє встановити комфортний температурний режим (охолодження/обігріву) у приміщенні та підтримує правильний рівень вологи. А завдяки приєднанню до системи повітропроводів – кондиціонер забезпечує повітрообмін в кількох приміщеннях одночасно. При цьому канальна система потужна, але безшумна та непомітна в інтер’єрі.

Скільки часу займе вентиляція чи кондиціонування для перукарні?

Встановлення кондиціонування не займе багато часу, оскільки швидкість монтажних робіт та налаштування обладнання залежить від грамотного проекту. Спеціалісти з ТРІАТЕК оперативно та професійно складають проектування системи вентиляції та кондиціонування для перукарні відповідно до особливостей приміщення, кількості відвідувачів та ін. факторів. Завдяки чіткому дотриманню етапів установки кліматичної техніки система працюватиме ефективно та безвідмовно.