• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
  • +38 067 139-39-49
  • +38 073 436-39-49
  • +38 050 398-39-49
  • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Опалення приватного будинку "під ключ"

Не можете знайти потрібну інформацію?
Залиште заявку і ми звяжемось з вами

Опалення приватного будинку – інженерний елемент, важливий для комфорту мешканців та їх здоров’я. Обігрів відіграє велику роль у захисті конструкцій будівлі від утворення та розмноження плісняви та руйнування.

Опалення приватного будинку під ключ

Завдяки ТРІАТЕК можна знайти опалювальні системи для будь-яких житлових будинків та комерційних споруд. А щоб обладнання працювало якомога довше, кращий варіант – замовити опалення для приватного будинку під ключ. Ми проведемо усі етапи монтажних робіт, починаючи з огляду будівлі та проектування системи до її запуску.

Перед тим, як придбати елементи для системи опалення для приватного будинку або котеджу, слід враховувати ряд факторів: вартість обладнання та монтажу системи, ціну обслуговування та зручність експлуатації, вид палива тощо. Звернувшись до нас, усіма цими питаннями займуться спеціалісти!

Типи систем опалення для приватного будинку

Основні вимоги до опалення приватного будинку - безперервна і безпечна робота в опалювальний період. Цим критеріям відповідають три типи опалення.

Повітряне  

Опалювальна система будинку не оснащена посередником-теплоносієм, тому повітря гріється через джерела тепла: котел, кондиціонер, ТЕН, газові пальники. Повітря подається по вентиляційному каналу, а сам монтаж системи оптимально виконувати на стадії ремонту або  будівництва.

Переваги повітряного типу опалення – регулювання температурного режиму термостатом, режими кондиціонування та  вентиляції, відсутність витрат на нагрівання теплоносія (до 15% економії), не замерзає при вимкнені, фільтрація та знезараження повітря. З таким опаленням для приватного будинку під ключ можна не турбуватися про комфорт!

Водяне

Є класичним способом опалення у вигляді замкнутої системи. У котлі нагрівається вода, яка проходить по трубопроводах до радіаторів, нагріває повітря та, охолоджуючись, повертається.

Система складається з котла (електричного, газового, рідко- або твердопаливного), трубопроводів і батареї. Зазвичай як теплоносій використовується замкнений трубопровід. Встановити таке опалення в приватний будинок можна біфілярним способом, з дво- або одно-трубними чавунними батареями та конвекторними, біметалічними або сталевими радіаторами. Переваги цього методу полягають у бюджетності системи та обслуговування, а також у різноманітті варіантів котла.

Електричне

Такому опаленню віддають перевагу найбільше, бо цей варіант є зручним для приміщень площею до 100 кв. м. Принцип роботи полягає у перетворенні електроенергії на тепло.

Система може працювати як основне або додаткове джерело опалення (наприклад, підлоги з підігрівом). В якості періодичного опалення невеликого будинку можна використовувати масляний прилад, тепловентилятор тощо. Для тривалого опалення приватного будинку під ключ краще обрати  електрокаміни, конвекторний або  інфрачервоний обігрівач.

Опалення за допомогою конвектора 

Опалення приватного будинку

Прилад простий в управлінні та може бути самостійною системою опалення або додатковою (із центральним опаленням). Єдина умова роботи пристрою – стабільне підключення в мережу.

Конвекторна система зручна, якщо до будинку не прокладені газові магістралі. Робота базується на природній циркуляції повітряних мас. Холодні потоки потрапляють з приміщення до електроконвектора, де вони нагріваються і повертаються назад. Так завдяки цьому опаленню приватного будинку відбувається постійний повітрообмін гарячих і холодних потоків.

Потужність конвектора становить 0,5-3 кВт. Оптимально розташовувати прилад не вище 1 м над підлогою або нижче вікна. Для будинку з великою площею доцільно використовувати кілька конвекторів.

Опалення приватного будинку за рахунок підігріву підлоги

Така система дозволяє опалювати приміщення через підігрів покриття підлоги. Існує думка, що теплу підлогу можна використовувати як головне джерело, але спеціалісти ТРІАТЕК радять встановлювати її тільки в якості додаткової системи.

Принцип дії її простий. Через кабель проходить струм, а отримане тепло переходить у стяжку і покриття, що зігріває приміщення.

Опалення приватного будинку за рахунок інфрачервоних панелей

Принцип роботи інфрачервоних обігрівачів полягає в передаванні тепла в кімнату за рахунок інфрачервоних променів. Навколишні предмети поглинають тепло, віддаючи його у повітря. Таким чином інфрачервоні прилади мінімізують витрати електрики на обігрівання простору.

Обираючи такий вид опалення приватного будинку під ключ, зверніть увагу на довжину хвилі. Від цього параметра залежить вплив на здоров’я людини та площу застосування. Довгохвильові панелі безпечні для організму, тому підходять для житлових приміщень. При цьому їх можна застосовувати як основне і додаткове джерело опалення. Довга теплова хвиля  глибше проникає в предмети і довше віддає його в кімнату.

Обігрівачі з короткими хвилями можна використовувати тільки в приміщенні, де людина буває мало (сходи, коридор) в житлових кімнатах й офісах тощо не варто їх встановлювати.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

Як обрати систему опалення для приватного будинку

Перш за все вибір залежить від типу палива, яке ви будете використовувати (газ, електрика, вугілля і т. д.). Другий фактор – це бюджет. За цим показником найбільш оптимальними є електричні опалювальні системи. Вони надійні й при цьому їх недорого обслуговувати та монтувати.

Фахівці ТРІАТЕК радять пам’ятати також і про безпеку для організму та екології.  Наприклад, каміни та печі можуть спричинити потрапляння у кімнату шкідливого СО2, велика концентрація якого загрожує життю. Тому монтажні роботи мають виконувати тільки фахівці. Найбільш доцільно обирати електроопалення, оскільки воно визнане найбезпечнішим.

Опалення для приватного будинку фото, зображення

Потурбуйтеся про безперебійність роботи системи. Мінімізувати вплив зовнішнього середовища на стабільність опалення будинку можна за рахунок додаткового способу обігріву. Наприклад, газовий котел можна посилити інфрачервоними панелями. Резервні прилади убезпечать вас та дозволять заощадити на комунальній оплаті.

Щоб користуватися опаленням для приватного будинку під ключ, важливе грамотне встановлення системи. Професійне монтування – це запорука тривалої та правильної роботи системи і забезпечення приміщень оптимальною температурою.

Ми можемо чітко розрахувати теплообмін, навантаження на мережу і тепловтрати, спроектувати опалення згідно з особливостями об'єкта, підібрати обладнання по типу джерела опалення, провести монтаж, захистити систему від несправностей та аварій і встановити додаткові кріплення для підвищення міцності конструкції.

З якісним опаленням приватного будинку від ТРІАТЕК ви зможете насолоджуватися затишком і теплом в будинку навіть у люті морози!

 Часті запитання

Де замовити опалення приватного будинку під ключ?

Замовити опалення приватного будинку під ключ можна у компанії ТРІАТЕК. Ми працюємо з усіма типами приміщень та можемо встановити будь-яку систему опалення згідно з особливостями будівлі та вашими потребами. Допомагаємо з проектуванням, вибором обладнання, монтажем і налаштуванням системи. Залишити заявку можна на сайті. Гарантуємо безперебійність та безпечну роботу опалення.

Як швидко ви зможете зробити опалення приватного будинку під ключ?

Команда ТРІАТЕК максимально оперативно виконає опалення приватного будинку під ключ. Точний період проведення монтажних робіт залежатиме від обраної системи опалення та площі будівлі. Фахівці проведуть огляд будинку, складуть та узгодять проект, підберуть, встановлять та запустять роботу обладнання. Все для того, щоб система тепла працювала надійно, безпечно та безперебійно.

Які системи опалення ви порекомендуєте для приватного будинку?

Серед систем опалення, які існують на ринку, для приватного будинку можемо порекомендувати водяне, повітряне або електричне. Кожний вид має свої переваги (бюджетність, доступність, зручність обслуговування, знезараження повітря тощо), але точний вибір залежить від площі будинку, виду палива, який буде використовуватися, та вищого бюджету. Доцільно використовувати основне і додаткове джерело опалення для надійності та економії. Наприклад, газовий або водяний котел можна використовувати в поєднанні з електричною інфрачервоної панеллю або теплою підлогою.