• Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00, Сб - Нд: 10:00 - 18:00

+38 067 139-39-49
  • +38 067 139-39-49
  • +38 073 436-39-49
  • +38 050 398-39-49
  • Київ

м. Київ вул. Андрія Шептицького 14-б

Пн - Пт: 9:00 - 20:00,
Сб - Нд: 10:00 - 18:00

Вентиляція промислових будівель

Залиште заявку, щоб отримати ефективну систему вентиляції

Сучасні промислові споруди будують із герметичних матеріалів, які мають низку переваг, зокрема, збереження тепла та шумоізоляція, проте в таких будівлях відсутній повітрообмін, який з часом спричиняє застій повітря, накопичення конденсату та підвищення вологи. Це загрожує не лише погіршенням умов зберігання продукції та обладнання, але й руйнуванню конструкцій промислової будівлі, тому вентиляція промислових будівель необхідна в кожному випадку!

Фахівці компанії ТРІАТЕК мають багаторічний досвід розробки проектів та монтажу систем повітрообміну в будівлях промислового призначення й запропонують ефективне та економічне вирішення питання!

Яку вентиляцію промислових будівель краще обрати

Природним способом (провітрюванням) неможливо забезпечити ефективний повітрообмін за будь-яких погодних умов. Взимку це небезпечно протягами, застудами і тепловтратами, а у спеку – значним підвищенням температури будівельних конструкцій. При цьому через природні отвори всередину може проникати пил, бруд і волога, яка осідатиме конденсатом та викличе процеси гниття стін або стелі. Тому спеціалістами рекомендована механічна вентиляція промислових будівель наступних видів:

Витяжна система

Складається з вентиляторів, які виводять відпрацьоване повітря через вентканал і забезпечує багатократний повітрообмін. Перевага такої вентиляції – ефективна робота незалежно від швидкості вітру і погоди.

Припливна вентиляція

Свіже повітря надходить через приточну вентиляцію й розсіює застійні повітряні маси без необхідності примусового відводу. Часто таким способом посилюють природну вентсистему. Приплив повітря здійснюється крізь клапани або повітропроводи канального кондиционера. Також можна підігріти та фільтрувати повітря через калорифер.

Приливно-витяжна вентиляційна система

Поєднує витяжну та примусову припливну вентиляцію. Відповідно складається з приточного і витяжного елементів, що закладаються на стадії проекту будівлі. Працює одночасно на подачу свіжого повітря та відведення відпрацьованих мас, що забезпечує ефективну циркуляцію разом із усуненням зайвої вологи. Приливно-витяжною вентиляцією промислових будівель можна охолодити або підігріти будівлю, коригуючи внутрішню температуру залежно від пори року. Для цього додатково монтують рекуператор тепла з фільтром, який здатний також очистити та підсушити припливне повітря.

Також ця вентиляція вирішить наступні задачі:

  • циркуляція, терморегуляція повітря;
  • догрівання/охолодження повітря
  • дистанційне управління;
  • рекуперація;
  • фільтрація повітря.

Чому працювати треба саме з нами

Чому працювати треба саме з нами

Огляд об'єкта профільними фахівцями

Чому працювати треба саме з нами

Детально плануємо проектні та монтажні роботи

Чому працювати треба саме з нами

Виконуємо роботи "Під ключ"

Чому працювати треба саме з нами

Ефективно витрачаємо час і кошти

Чому працювати треба саме з нами

Гнучка цінова політика

Чому працювати треба саме з нами

Висока якість гарантована

ТРІАТЕК – якісний підхід до вентиляції для промислових об’єктів!

Щоб система працювала довго та якісно, вентиляцію промислової будівлі мають виконувати професіонали. Спочатку проводиться огляд будівлі. Потім визначаються місця для встановлення каналів, вентиляційних люків і витяжок. За відсутності каналів використовують спеціальні короби. Підбирається оптимальне обладнання, проводиться його встановлення та пусконалагоджувальні роботи.

З якісною вентиляцією від ТРІАТЕК можна забезпечити ідеальний мікроклімат для промислової будівлі, що особливо важливо для споруд з герметичного матеріалу. Обирайте сучасний підхід та отримуйте необхідний рівень комфорту! З правильно розробленою вентиляцію промислових будівель можна домогтися високого результату!